چین می گوید بیش از 1700 سلامت کارگران آلوده در coronavirus شیوع

آخرین:

  • ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 5,090 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی و در مجموع 63,851.
  • کمیسیون بهداشت گزارش 121 جدید و میر آوردن تلفات در سرزمین اصلی چین به 1,380.
  • مقام چینی می گوید: 1,716 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده اند و 6 فوت کرده اند.
  • مقامات ژاپن انتظار می رود که اجازه می دهد تا برخی از الماس شاهزاده مسافران را پیاده و کامل خود را قرنطینه در زمین. 12 کانادایی در میان مسافران با COVID-19.
  • مقامات بهداشت عمومی می گویند کم خطر است در کانادا.
  • تماشا کنید: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

جدید کروناویروس گرفته رو به رشد تلفات در چینی بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه برای جلوگیری از آن بالا گفت: در روز جمعه به مقامات گزارش شده بیش از 5000 مورد جدید از جمله بیش از 120 مرگ و میر.

ملی چین کمیسیون بهداشت در گفت و گو با ثبت 121 جدید مرگ و میر و 5,090 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل آلوده به 63,851.

برخی از 55,748 مردم در حال درمان در حالی که 1,380 که مردم از این ویروس پدید آمده است که در ماه دسامبر در ووهان پایتخت مرکزی استان هوبئی.

آخرین تلفات این ویروس باعث می شود که یک بیماری به نام COVID-19 طول می کشد حساب برخی از مرگ و میر بود که دو شمارش در هوبئی این کمیسیون گفت.

Zeng Yixin چینی کمیسیون بهداشت معاون وزیر گفت: 1,716 سلامت کارگران بوده است آلوده و شش فوت کرده است که از روز شنبه با تعدادی از آلوده کارکنان در حال افزایش است.

“وظایف پزشکی کارگران در مقابل در واقع بسیار سنگین; کار خود را و استراحت شرایطی محدود فشارهای روانی هستند و خطر عفونت بالا است” Zeng یک کنفرانس خبری گفت.

مقامات چینی و بیمارستان ها بارها و بارها صحبت از کمبود تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک های صورت.

هیچ نشانه ای از اوج بیماری های عفونی متخصص می گوید

چهره های جدید برای کل عفونت به هیچ نشانه ای از شیوع نزدیک شدن به اوج گفت: آدم Kamradt-اسکات, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز مطالعات امنیت بین المللی در دانشگاه سیدنی است.

“در حالی که مقامات چینی در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus نسبتا شدید اقدامات آنها اجرا شده به تاریخ به نظر می رسد شده اند بیش از حد کم و خیلی دیر” او گفت:.

پرستار, سمت چپ به نظر می رسد در یک سال به عنوان پدر و مادر خود صحبت می کنند به رسانه ها در طول یک مراسم آزادی خود را پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 coronavirus در Youan بیمارستان در پکن در روز جمعه. (گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دانشمندان چینی در حال آزمایش دو داروهای ضد ویروسی و نتایج اولیه به دلیل در هفته در حالی که سر یک ووهان بیمارستان گفت: تزریق پلاسما از بهبود بیماران نشان داده است برخی از تشویق نتایج اولیه.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و مرگ و میر شده است در چین به ویژه در هوبئی وجود داشته است نزدیک به 450 موارد در برخی از 24 کشور و سرزمین در خارج از سرزمین اصلی چین و سه مرگ و میر.

ژاپن تایید آن coronavirus مرگ در روز پنج شنبه — یک زن در 80s زندگی در Kanagawa در نزدیکی توکیو. یک فرد فوت شده در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

برخی از الماس شاهزاده مسافران را پیاده

بزرگترین خوشه ای از عفونت های خارج از چین بوده است بوش کروز قرنطینه در یک بندر با 218 نفر در هیئت مدیره تایید به عنوان آلوده و گرفته شده به بیمارستان.

روز جمعه برخی از کشتی به مسافران اجازه داده شد به پیاده با اولویت برای مسافران محدود به پنجره کابین — و کامل خود را قرنطینه در ساحل.

فرانسوا-Philippe, شامپاین, کانادا وزیر امور خارجه گفت: 12 کانادایی که در الماس شاهزاده آلوده شده اند با کروناویروس که باعث COVID-19. کسانی که مسافر هستند و همه تحت نظارت در تسهیلات بهداشتی, او گفت:.

هانس و لولیتا Wiesner در میان کانادایی ها در الماس شاهزاده خانم.

این جفت ارز از Jenner, Alta., ملاقات در روز ولنتاین 48 سال پیش.

“این است که قطعا یکی از عجیب ترین ما تا کنون به حال” هانس گفت: از سالگرد خود را که صرف بودن تحت قرنطینه.

این Wiesners شده است نظارت خود را متوسط هستند و در سلامت خوب هانس گفت:, و اضافه کرد که یک نگرش مثبت کمک کرده است تا آنها را به عنوان آنها عبور زمان در محله های تنگ.

سازمان دیده بان | کانادا زن و شوهر صرف سالگرد در کشتی تحت قرنطینه

بهره لولیتا و هانس Wiesner در حال جشن بسیار ویژه سالگرد – در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم. 5:53

صحبت از اروپا در روز جمعه, شامپاین گفت: مقامات کنسولی مستقر شده اند به یوکوهاما به عنوان سه نفر از کارکنان از کانادا آژانس بهداشت و دو پرسنل پزشکی از نیروهای کانادایی.

وجود دارد یک خبر خوب برای مسافران در یکی دیگر از کشتی کروز که در نهایت اجازه به حوض در کامبوج پس از رد شدن توسط پنج کشور بیش از ترس از ویروس حتی اگر هیچ موارد گزارش شده در هیئت مدیره.

MS Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه مستقر در سیهانوکویل بندر دیر در روز پنج شنبه. آن را به حال لنگر دریایی زودتر به اجازه مقامات کامبوج به هیئت مدیره و جمع آوری نمونه از مسافران با هر گونه نشانه ای از بیماری است.

نخست وزیر کامبوج استقبال مسافران با دست دادن و دسته آنها به عنوان پا کردن کشتی و سوار یک اتوبوس.

“من و همسرم به او برخی از شکلات به عنوان یک نشان از قدردانی ما” لو Poandel یک توریست از نیوجرسی به رویترز گفت پس از ملاقات با رهبر کامبوج.

به طور جداگانه, Royal Caribbean Cruises در گفت و گو با لغو 18 کشتی در جنوب شرقی آسیا و پیوست بزرگتر رقیب کارناوال Corp. در هشدار است که در آن سال درآمد خواهد بود آمار شیوع کروناویروس.

در سنگاپور که گزارش خود بزرگترین پرش در مواردی به تاریخ روز پنج شنبه — به بالا, هشت-58 — مقامات تکاپوی پیدا کردن “بیمار صفر” کسی که انجام این بیماری به یک جلسه شرکت در ماه گذشته تنظیم کردن زنجیره ای از عفونت های مرتبط با پنج کشور دیگر.

تشخیصی تغییر در هوبئی استان

افزایش چین موارد گزارش شده در پنجشنبه منعکس تصمیم توسط مقامات به reclassify موارد مشکوک به تایید با استفاده از بيماران اسکن قفسه سینه و نمی نشان می دهد یک اپیدمی گسترده تر سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت.

تغییر ساخته شده بود در هوبئی استان خبر داد.

“این نشانه آن است که شیوع ناگهان انفجار” گفت که رسمی شمعون بنت. “ما هیچ تغییر قابل توجهی در این مسیر از شیوع بیماری است.”

اقتصاددانان در حال پوسته پوسته شدن رشد انتظارات برای جهان و دومین اقتصاد به عنوان آنها ارزیابی تاثیر شیوع.

چین رشد خواهد کرد و در آن کمترین میزان از زمان بحران مالی جهانی در این سه ماهه با توجه به یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان که گفت: رکود خواهد بود در کوتاه مدت اگر شیوع موجود بود.

سازمان ملل متحد سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری که پیش بینی جهانی هواپیمایی درآمد می تواند به سقوط دلار به 4 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار آمریکا در سه ماهه اول با توجه به لغو مربوط به شیوع.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی طول می کشد سوالات خود را در مورد کوروناویروس:

دکتر مایکل Gardam بود که در خط مقدم در طول بحران سارس, پاسخ سوالات با فشار دادن در مورد شیوع کروناویروس. 8:47

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>