چین لغو 3 وال استریت ژورنال خبرنگاران اعتبار

چین روز چهارشنبه گفت: این لغو را فشار دهید اعتبار سه خبرنگاران برای آمریکا در روزنامه وال استریت ژورنال بیش از یک تیتر برای یک ستون نظر تلقی نژادپرستانه توسط دولت است.

اخراج آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه تعیین شده پنج دولتی چینی رسانه های خبری که کار در ایالات متحده به عنوان “خارجی ماموریت” نیاز آنها را به ثبت نام خود خواص و کارکنان در چین آمریکا گفت: این حق برای پاسخ به آنچه که آن را به نام یک اشتباه سیاست.

تیتر در مجله تریبون آزاد با اشاره به زمان شیوع ویروس در چین و به نام کشور “واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang گفت: Feb. 3 op-ed by کالج بارد پروفسور والتر راسل مید “لام تلاش های دولت چین و مردم در مبارزه با [ویروس] بیماری همه گیر.”

“ویراستاران با استفاده از چنین نژادی تبعیض آمیز عنوان تحریک خشم و ترس در میان مردم و جامعه بین المللی” او در بیانیه ای گفت.

او گفت: اخراج آمد و پس از مجله رد خواسته به “عذرخواهی رسمی و نگه داشتن افراد درگیر پاسخگو باشد.”

اصطلاح “مرد بیمار “آسیا” در اصل به توصیف چین بیش از یک قرن پیش زمانی که از آن دچار اختلافات داخلی شد و مجبور به قبول معاهدات نابرابر با قدرت های غربی.

مانند بسیاری از رسانه های خارجی وال استریت ژورنال در دسترس نیست در چین و وب سایت خود را و داستان های مسدود شده آنلاین توسط بازرسان.

آن را بلافاصله پاسخ به ایمیل درخواست برای نظر.

‘نگرانی عمیق و قوی محکومیت’ از چین حرکت می کند

به خبرنگاران خارجی’ Club چین با صدور بیانیه ای ابراز “نگرانی عمیق و قوی محکومیت” از چین حرکت می کند. آن اشاره کرد که هیچ یک از سه خبرنگاران تا به حال هر گونه دخالت با نظر قطعه و یا تیتر آن.

“اقدام علیه مجله خبرنگاران افراطی است و تلاش آشکار با مقامات چینی برای ارعاب اخبار خارجی سازمان با در نظر گرفتن انتقام خود را در برابر چین مبتنی بر خبرنگاران ،” بیانیه ای گفت:. آن گفت: اخراج آخرین مورد در حال رشد “آزار و اذیت نظارت و ارعاب از مقامات.”

چین در سال های اخیر حاضر به صدور و یا تمدید اعتبار برای روزنامه نگاران خارجی اما این اولین بار است که در چندین دهه است که آن را در واقع لغو اسناد و مدارک خود را به طور موثر به اخراج آنها از کشور است.

که نشان دهنده یک جدید سخت خط در امور خارجی که در چین به دنبال دقیق اقتصادی و دیپلماتیک از هزینه شرکت ها و کشورهایی است که اصلا به دنبال سیاست های خود را بیش از تایوان, هنگ کنگ, تبت و حقوق بشر و دیگر مسائل حساس.

رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست چین بارها اعلام کرده است که چین خواهد نکردن وقتی که می آید به ملی قلمرو حاکمیت یا کرامت است.

در یک مورد اخیر چین قطع روابط تجاری با آمریکا انجمن ملی بسکتبال پس از یک مقام رسمی با Houston Rockets تیم توییتی برای حمایت از هنگ کنگ به معترضان طرفدار دموکراسی که چین به عنوان تمسخر گرفت.

خبرنگاران داده شده 5 روز به ترک کشور

مجله شناسایی سه روزنامه نگاران به عنوان معاون رئیس دفتر جاش چانه خبرنگار Chao Deng — هر دو شهروندان آمریکایی و خبرنگار فیلیپ ون استرالیا. آنها داده شده است پنج روز به ترک کشور با توجه به جاناتان چنگ مجله چین دفتر رئیس.

در پاییز گذشته مقامات چینی کاهش یافته است به تجدید مطبوعات اعتبار پکن-بر اساس خبرنگار مجله Chun هان وانگ یک سنگاپوری یک ماه پس از او و یکی دیگر خبرنگار مجله نوشت: یک داستان جزئیات استرالیا رسیدگی به اتهام لینک Xi پسر عموی بالا-ریسک قمار پول شویی و مظنون به جرم و جنایت سازمان یافته.

“ما قاطعانه مخالفت با برخی از روزنامه نگاران خارجی’ قصد بد به لام و حمله چین” چین وزارت امور خارجه گفت: در پاسخ به سوال در مورد وونگ وضعیت که در آن زمان.

پس از انتشار مید نظر ستون این ماه یک سخنگوی وزارت خارجه به شدت انتقاد کرد او گفت که او باید “شرمنده از کلمات خود را, خود را از استکبار خود را از تعصب و جهل خود را.”

در قطعه نظر در وب سایت خود را جهانی در روزنامه تایمز منتشر شده توسط حزب کمونیست گفت: اخراج و واشنگتن اقدامات در برابر پنج چینی رسانه ها شد “کاملا تصادفی” و ضمنی یک ارتباط قوی بین این دو است.

“گرفته شده و با هم آنها را منعکس می کرد که ایدئولوژیک برخورد بین ایالات متحده و چین در حال گسترش است” این روزنامه گفت.

واشنگتن گفت: آن را تعیین پنج رسانه ها به طور مستقیم کنترل شده توسط دولت چین و حزب کمونیست با توجه به دو مقامات وزارت امور خارجه.

پنج در چین و رسمی شین هوا خبرگزاری چین جهانی شبکه تلویزیونی چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع شرکت که از توزیع این روزنامه از همان نام و Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا که از توزیع روزانه مردم, روزنامه, مقامات گفت.

صدای آمریکا و چین جهانی تلویزیون کارگردانی شد دو سال پیش توسط وزارت دادگستری به ثبت نام به عنوان عوامل خارجی در ایالات متحده اگر چه روشن نیست که اگر هم تا کنون بود. چند رسانه های خبری روسیه از جمله روسیه امروز شبکه های تلویزیونی, چهره های مشابه جهت از وزارت دادگستری.

چین وزارت امور خارجه در پاسخ به این حرکت خواستار ایالات متحده “بلافاصله بس از آن اقدامات غیر قانونی” و گفت: این حق “را یک پاسخ بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>