چین ممکن است به تعویق انداختن سالانه کنگره به دلیل coronavirus

چین روز دوشنبه گفت ممکن است به تعویق انداختن سالانه خود در کنگره در ماه مارس بزرگترین سیاسی نشست سال به عنوان نظامی اعزام صدها نفر از کارگران پزشکی و لوازم اضافی به این شهر ضربه سخت ترین دو ماهه شیوع ویروس.

کمیته دائمی برای ملی گفت: آن معتقد است که لازم است برای به تعویق انداختن جمع آوری به دادن اولویت به زندگی مردم و ایمنی و سلامت رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن اشاره کرد که یک سوم از 3000 نمایندگان در حال استانی و شهری در سطح کادرهای مهم نقش رهبری مشغول به کار در خط مقدم نبرد علیه این بیماری همه گیر.

کمیته دائمی گفت: این امر در فوریه. 24 تا بیشتر عمدی در به تعویق افتادن. این نشست با توجه به شروع در 5 مارس.

2048 موارد جدید

مقامات بهداشتی گزارش 2,048 موارد جدید از ویروس و 105 مرگ و میر بیشتر. یکی دیگر از 10,844 مردم از بهبود COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بیمارستان و با توجه به روز دوشنبه آمار و ارقام. مرگ و میر است 1,770.

با ترس از ویروس گسترش بیشتر چینی و ساکنان نزدیک به کشورها و مناطق را آغاز کرده اند احتکار منابع از همه چیز از ماسک و شخصی دیگر دنده محافظ برای رشته فرنگی فوری روغن پخت و پز و کاغذ توالت.

پرسنل پزشکی می رسند در حمل و نقل هوایی از مردم چین آزادی نیروی هوایی ارتش در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی دوشنبه. (چین روزانه از طریق بی بی سی)

در هنگ کنگ, رسانه های محلی گزارش داد که پلیس را دستگیر کرده و به دنبال سه نفر دیگر که گفته می شود به سرقت برده یک بار از 60 بسته کاغذ توالت در knifepoint در اوایل صبح روز دوشنبه. تامین کالا تبدیل شده اند بسیار کمیاب با اغلب تنها با کیفیت پایین واردات هنوز هم در دسترس است. پلیس انتظار می رود به بحث در مورد این موضوع بعد.

1200 یکی دیگر از پزشکان و پرستاران از کشور چین, نظامی شروع به ورود در ووهان در صبح روز دوشنبه, آخرین مشروط به ارسال کمک به ساحل تا شهر را غرق در سیستم مراقبت های بهداشتی. این شهر به سرعت در حال ساخته پیش ساخته دو بیمارستان و تبدیل سالن ها و فضاهای دیگر به بخش برای کسانی که به نشان دادن علائم خفیف اما ساکنان هنوز هم می گویند که آنها در حال انتظار-ذکر شده به صورت تخت و حتی آمبولانس ،

ووهان است اختصاص اکثریت قریب به اتفاق از سرزمین اصلی چین 70,548 موارد است. برخی از 60 میلیون نفر در این منطقه و دیگر نقاط چین تحت مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.

برخی از موارد عدم آشکار اتصال به چین

حمل و نقل عمومی و قطار و سفر هوایی متوقف شده است در ووهان پس Jan. 23 و ممنوعیت تمام سفر وسیله نقلیه در این شهر گسترش یافت به همه اطراف هوبئی استان اضافی مهار اندازه گیری. وسایل نقلیه درگیر در بیماری پیشگیری و حمل و نقل روزانه ضرورت معاف بودند.

موارد جدید در کشورهای دیگر در حال افزایش نگرانی بیشتر در مورد مهار ویروس. هر چند تنها چند صد موارد تایید شده اند در خارج از چین اخیرا برخی موارد فاقد آشکار اتصالات به چین است.

پل Molesky راست و شریل Molesky که تخلیه کردن قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم فیلم a selfie تصویری روی یک Kalitta Air plane محدود به ایالات متحده در فرودگاه هاندا در توکیو. (Cheryl و پل Molesky از طریق آسوشیتد پرس)

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان مرکزی خبر به نقل از وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفت: مردی که مرده بود در دهه 60 و تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با بیماران مبتلا به ویروس.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث مهار اقدامات در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آبه گفت.

یک اتوبوس حامل ایالات متحده مسافران بودند که داخل قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده, پس زمینه برگ بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو اوایل روز دوشنبه. (Jun ایزومو/Kyodo News via AP) (Jun ایزومو viaThe آسوشیتد پرس)

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: کشور بود “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ژاپن 518 تایید موارد از جمله 454 از یک قرنطینه کشتی کروز و یک مرگ از ویروس. ژاپن دارای بیشترین تعداد از موارد در میان حدود دو دوجین از کشورها در خارج از چین که بیماری گسترش یافته است.

کروز کشتی هوایی

صدها نفر از آمریکایی ها از کشتی کروز در زمان پرواز چارتر و کانادا و استرالیا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز.

روز شنبه دولت کانادا در گفت و گو با اجاره یک هواپیما را به خانه بسیاری از 255 کانادایی روی الماس شاهزاده که در آن از 3500 مسافر گیر شده است به مدت 10 روز در میان شیوع رمان coronavirus. تا کنون 355 نفر آلوده شده اند از جمله 15 از کانادا.

300 یا بیشتر آمریکایی ها پرواز ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما به ایالات متحده آمریکا روبرو خواهد شد یکی دیگر از 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. سفارت آمریکا گفت: خروج ارائه شد چرا که مردم در کشتی بودند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

وزارت امور خارجه گفت: 14 evacuees تایید شد به این ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز خود را به دلیل آنها علائم. آنها جدا از دیگر مسافران این پرواز بوده اند.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: کوانتاس پرواز بود که مرتب به تخلیه استرالیا مسافران خواهد بود که در قرنطینه یک مرکز در نزدیکی داروین پس از ورود در روز چهارشنبه. پرواز را به بازگشت برخی از نیوزیلند evacuees به خانه خود و کشور و همچنین, او گفت:.

روز شنبه دولت کانادا گفت که با ارسال یک هواپیمای چارتر برای بازگرداندن کانادا مسافران که در حال نشان دادن علائم.

اتوبوس حامل مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز ترک بندر یوکوهاما در دوشنبه. (Jae C. هنگ/آسوشیتد پرس)

پانزده کانادا از مسافران, از 255 در ابتدا محدود به کابین خود را منقبض ویروس و حداقل سه بیمارستان بستری شده است. کسانی که در حال حمل به کشور کانادا قرار داده خواهد شد تحت قرنطینه برای 14 روز.

حدود 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ ساکنان در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است. نیز وجود دارد که 35 ایتالیایی ها که 25 خدمه از جمله کاپیتان.

آخرین به روز رسانی دنبال انتشار در چین رسانه های رسمی اخیر رئیس جمهور چین که در آن او نشان داد برای اولین بار است که او رهبری پاسخ به شیوع بیماری از اوایل بحران است. در حالی که گزارش شد یک تلاش آشکار برای نشان دادن حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از شروع آن نیز باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

او در سخنرانی خود, یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown از مهمترین متاثر از شهرستانها. افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت حداقل دو هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>