چین ممکن است تصویب هنگ کنگ امنیت حقوق در پایان ماه ژوئن

چین بالا قانونگذاری بدن اعلام کرده است سه روز جلسه برای پایان این ماه یک حرکت است که باعث افزایش احتمال تصویب

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

چین بالا قانونگذاری بدن اعلام کرده است سه روز جلسه برای پایان این ماه یک حرکت است که باعث افزایش احتمال تصویب یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که به هم زده بحث و ترس در نیمه مستقل منطقه است.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: جایگاه کمیته ملی دیدار خواهد کرد از ماه ژوئن 28 تا 30 در پکن.

این گزارش مختصر ذکر نشده هنگ کنگ امنیت و قانون در میان چند ممکن است بحث موارد, اما آن را هنوز هم می تواند در دستور کار و یا اضافه شده در این نشست بود.

چین منتشر شد برخی از جزئیات این قانون در اواخر روز شنبه, تشدید ترس است که دولت مرکزی است محکم گرفتن آن در هنگ کنگ پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است.

در زیر پیش نویس دولت مرکزی را راه اندازی امنیت ملی در هنگ کنگ است که جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات و مقابله با پرونده های جنایی مربوط به امنیت ملی است.

هنگ کنگ پلیس و دادگاه را حفظ صلاحیت این دادگاه ها بیش از موارد اما قانون اجازه می دهد یک استثنا برای مقامات چینی به اعمال صلاحیت بیش از "یک تعداد از پرونده های جنایی ... تحت شرایط خاص" با توجه به گزارش ایسنا.

طرفدار دموکراسی فعال ناتان قانون صحبت می کند به اعضای رسانه ها در طول یک کنفرانس جدید در روز جمعه در هنگ کنگ است. (آنتونی کوان/گتی ایماژ)

آن را نمی ارائه هر گونه جزئیات بیشتر در مورد آنچه در آن شرایط ممکن است.

استقرار چینی مقامات امنیتی در هنگ کنگ و مشارکت خود را در اجرای قانون خواهد بود مسلما مهم ترین فرسایش به تاریخ هنگ کنگ خودمختاری محلی در امور زیر "یک کشور دو سیستم" اصل است که هدایت این شهرستان پس از انگلیس بازگشت مستعمره سابق به چین در سال 1997.

پیش نویس می گوید امنیتی جدید قانون خواهد غالب اگر محلی هنگ کنگ قوانین مغایر با آن العالم گفت. این امر نیاز به هنگ کنگ دولت به ایجاد یک کمیسیون امنیت ملی تحت نظارت دولت مرکزی است. پکن نیز تعیین مشاور امنیت ملی برای این شهرستان است.

زمان آتی مجلس جلسه غیر معمول است که در آینده فقط یک هفته پس از سه روز جلسه به پایان رسید که شنبه و نشان می دهد که چین ممکن است با هدف به تصویب قانون پیش از ژوئیه 1 تعطیلات که نشانه هنگ کنگ بازگشت به چین است. کمیته های ملی به طور معمول در دیدار هر دو ماه.

سال گذشته مخالفان دولت شکست راه خود را به قفل هنگ کنگ قانونی پیچیده در سالگرد نقاشی اسپری و شعارهای روی دیوار و آسیب رساندن به رای گیری الکترونیکی سیستم. این ماه از تظاهرات که در آن چینی پرچم بودند زیر پا گذاشته و چینی آرم بر روی آن هنگ کنگ دفتر مخدوش باعث مرکزی تصمیم دولت برای تصویب قانون است.

هنگ کنگ رهبر, کری لام به نام پیش نویس قانون "قابل توجهی ابتکار ... در یک لحظه بحرانی" برای اطمینان بلند مدت رفاه و ثبات شهرستان از 7.5 میلیون نفر است.

قانون را جرم چهار عمل می کند: تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت فعالیت های تروریستی و تبانی با نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است.

"این تنها هدف یک اقلیت بسیار کوچک از افرادی که نقض قانون" در آن جرائم لام در بیانیه ای گفت: شنبه شب افزود که "زندگی و اموال و حقوق اساسی و آزادی های اکثریت قریب به اتفاق از هنگ کنگ از ساکنان محافظت خواهد شد."

وجود دارد تا به حال حدس و گمان بوده است که قانون خواهد بود به تصویب رسید در این جلسه که شنبه به پایان رسید اما به جای آن تنها بخشی از جزئیات این قانون منتشر شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب