چین لگد کردن کلید رویداد سیاسی سال پس از تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

(پکن) — چین شروع آن مهم ترین رویداد سیاسی سال روز پنج شنبه پس از دو ماه تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

باز از جلسه سالانه مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی است نشانه بیشتر از آنچه دولت می گوید آن است پیروزی بر شیوع است که سرچشمه در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

کنفرانس اعضا خواهد “جهان در مورد چگونه چین به عنوان یک مسئول مهم کشور گرفته شده شرکت اقدام و کمک به همکاری های بین المللی در مبارزه با COVID-19 اپیدمی” صندلی وانگ یانگ گفت: در گزارش خود به بیش از 2000 نفر از نمایندگان در جلسه حضور داشتند.

رتبه و فایل اعضا با حضور در سالن اجتماعات گسترده در داخل سالن بزرگ مردم در قلب پکن عینک ماسک. دیگر مقامات بالا از جمله وانگ و رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست پینگ نیست.

این جلسه به دنبال خواهد داشت روز شنبه با افتتاح کنگره ملی خلق های تشریفاتی مجلس. برتر لی کچیانگ است برای ارائه یک سخنرانی ترسیم اقتصادی و اجتماعی اهداف خود را برای سال.

هنوز معلوم نیست که آیا Li موضوع را معمول تولید ناخالص داخلی رشد هدف برای جهان و دومین اقتصاد است. با توجه به ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر هدفمند تولید ناخالص داخلی خواهد شد به احتمال زیاد بطور قابل توجهی پایین تر از سال گذشته 6.0 درصد به 6.5 درصد است.

ده ها میلیون نفر چینی بوده اند از پرتاب کار می کنند و معلوم نیست که چگونه بسیاری از مشاغل باز خواهد گشت پس از بحران عبور می کند. نه تنها تولید داخلی و تقاضای ساخته شده است اما چین کلید بازارهای صادراتی مانند ایالات متحده و اروپا نیز دچار زیان کار عظیم و قطره مصرف در.

در این سال نشست دو بدن است که کوتاه به یک هفته از معمول دو به عنوان بخشی از ویروس-اقدامات کنترلی. دسترسی رسانه ها نیز تا حد زیادی کاهش می یابد و تنها تعداد محدودی از خبرنگاران دیپلمات ها و ناظران اجازه داده شد به سالن جلسه.

حمایت گسترده دولت حمایت شیان دریافت کرده است ستایش دیگران در صفحه اصلی برای داشتن شامل ویروس حتی در حالی که ایالات متحده و دیگران سوال چین را از دست داده و اولیه شیوع.

چینی, عمومی نیز تا حد زیادی دیده می شود به عنوان پشتوانه یازدهم در مقابله رویکرد به سیاست خارجی و چالش ها از جمله انتقادات از آمریکا و استرالیا و دیگران.

در خارج از کشور این است که سیاست را بیشتر تقویت نگرانی در مورد چین نیت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور فزاینده ای تحت فشار چین بر تجارت و تکنولوژی و مسائل دیگر. که در نهایت ممکن است اضافه کردن به Xi مشکلات در احیای رشد اقتصادی و اشتغال در زمانی که بازارهای جهانی تا حدودی بسته و شک و تردید نسبت به چین اجرا می شود.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>