چین به طور فزاینده ای منزوی به عنوان, بیشتر کشورهای نوار مسافران بیش از coronavirus نگرانی

در اینجا آخرین تحولات:

  • عفونت گزارش شده در حداقل 24 کشور در خارج از سرزمین اصلی چین است.
  • این کشورها عبارتند از: استرالیا, انگلستان, فرانسه, آلمان, هنگ کنگ, ژاپن, روسیه, تایلند, آمریکا, کانادا.
  • اسپانیا توانسته شناسایی شده مورد.
  • ایالات متحده و استرالیا و سنگاپور و ژاپن را انکار ورود به اتباع خارجی که اخیرا در چین است.
  • برخی از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق و یا کوچک پشت پروازهای مستقیم به شهرهای بزرگ چین.
  • ایالات متحده گزارش هشتمین مورد بوستون در 20s خود که در حال بازگشت از ووهان.

چین مرگ و میر از یک ویروس جدید رز به 259 در روز شنبه و سازمان بهداشت جهانی گفت: دولت های دیگر نیاز به آماده شدن برای “داخلی شیوع کنترل” اگر این بیماری در کشور خود.

پکن با انتقاد واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته. نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد اقدامات مشابه در روز شنبه پس از ژاپن و سنگاپور.

در همین حال کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان این شهرستان در مرکز منطقه ای که در آن برخی از 50 میلیون نفر هستند و مانع از خروج در یک گسترده ضد ویروس تلاش. به آسمان رفت و به یک دو هفته ای قرنطینه. اندونزی همچنین با ارسال یک هواپیما.

تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافت به 11,791 بیش از این تعداد در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی. وجود دارد در مورد 9,800 موارد در سطح جهان از بعد از ظهر جمعه. این ویروس را گسترش سریع در دو ماه باعث شد سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام آن جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

تماشا کنید: ساخت دو coronavirus بیمارستان در چین اتمام,

Time-lapse video منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد یکی از دو بیمارستان در حال ساخت در شهر ووهان با توجه به باز کردن در روز دوشنبه. 1:43

دو بیمارستان در حال ساخت در حومه شهر ووهان اختصاص داده شده به درمان پنومونی در بیماران آلوده به ویروس. این Huoshenshan بیمارستان برنامه ریزی شده است برای باز کردن درهای خود را در روز دوشنبه. آن را پوشش 34,000 متر مربع و از 1 ، 000 تخت. حدود 40 کیلومتر دور Leishenshan بیمارستان است که با توجه به باز روز چهارشنبه با مساحت 75,000 متر مربع و 1500 تخت.

عکس سمت چپ نشان می دهد زمین-درست در ساخت و ساز سایت برای ووهان را Huoshenshan بیمارستان در Jan. 24, 2020. در سمت راست کار همچنان در Jan. 30 در این مرکز اختصاص داده شده به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

که اضطراری اعلام “بدبختانه سوئیچ” از یک نگرش محتاط زودتر به توصیه دولت آماده شدن برای امکان virus ممکن است گسترش گفت که نماینده در پکن Gauden Galea. اکثر موارد گزارش شده تا کنون بوده اند افرادی که به چین سفر و یا اعضای خانواده خود را.

آژانس عمل کرده و از نگرانی برای کشورهای فقیر که ممکن است مجهز به پاسخ گفت: Galea. چنین اعلامیه خواستار هماهنگ بین المللی پاسخ و می تواند بیشتر پول و منابع است.

که گفت این بود به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور درگیر-انسان به انسان انتقال است.

“کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد” Galea آسوشیتدپرس گفت.

ویتنام ممنوعیت پرواز به و از چین

در شنبه ویتنام گفت: این امر توقف همه پروازها به مقصد و از چین است. دولت ویتنام گفت: این امر نیز جلوگیری از صدور ویزا برای بازدید کنندگان خارجی که در چین در دو هفته گذشته. تمام مجوز اعطا شده برای پروازهای بین ویتنام و چین از جمله تایوان و هنگ کنگ و ماکائو را باطل شده است تا اطلاع ثانوی دولت در بیانیه ای گفت.

تماشا کنید: آنچه که در مورد مسافرت هوایی در طول شیوع کروناویروس

نگاهی به سفر محدودیت فرآیندهای غربالگری و اقدامات احتیاطی در محل در طول شیوع کروناویروس. 2:00

هواپیمایی قطر گفت: آن را به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین از روز شنبه تا اطلاع ثانوی “با توجه به عملیاتی قابل توجهی چالش های ناشی از ورود به محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مختلف است.”

روز جمعه ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کردند که به منظور جلوگیری از ورود اتباع خارجی غیر از خانواده از شهروندان آمریکایی و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر در 14 روز گذشته است که دانشمندان می گویند این است که ویروس طولانی ترین دوره کمون.

چین با انتقاد از ایالات متحده, کنترل, که در آن گفت: در تضاد است که درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از ممنوعیت سفر و “غیر دوستانه نظرات” که پکن شد عدم همکاری.

“فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت” گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying.

که دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژنو که با وجود اضطراری بیانیه وجود دارد این است که “هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت است.”

در همین حال حزب حاکم کمونیست به تعویق افتاد پایان قمری تعطیلات سال جدید در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و به طور مشخص “مناسب حد” و در اعتراض به این مکان وجود دارد به ماندن در خانه.

یک نفر در هر خانواده مجاز

یکی دیگر قفل شده است-پایین شهر هوبئی میانمار در روز شنبه ممنوع تقریبا تمام ساکنان آن از ترک خانه های خود در دقیق ترین کنترل اعمال نشده است. دولت گفت: تنها یک نفر از هر خانواده اجازه داده می شود به فروشگاه برای مواد غذایی یک بار در هر دو روز.

“دیگران مجاز نیست به بیرون رفتن به جز درمان های پزشکی برای انجام اپیدمی پیشگیری و کنترل محل کار و یا به کار در سوپر مارکت ها و داروخانه ها” آن را اعلام کرده.

چین به طور فزاینده ای شدید ضد بیماری کنترل شده با ژان. 23 تعلیق هواپیما اتوبوس و قطار لینک کلیک کنید برای ووهان یک مرکز صنعتی از 11 میلیون نفر است. این مستند به شهرهای اطراف.

سازمان دیده بان | توضیح می دهد که دست زدن به آن از coronavirus تا کنون:

در حال حاضر که آن را اعلام کرده است بین المللی اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به coronavirus این است که توضیح آن منطق. 9:39

تعطیلات چین شلوغ ترین سفر سالانه فصل به پایان می رسد یکشنبه در سایر نقاط کشور پس از سه روز تمدید برای به تعویق انداختن بازگشت به کارخانه ها و ادارات توسط صدها میلیون نفر از کارگران است. رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: مردم در هوبئی که کار در خارج از استان نیز با توجه به تمدید تعطیلات.

حزب تصمیم “بر اهمیت پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در میان مسافران” تابناک گفت.

پزشکی کارگر و نگهبان در ورودی ایستاده از جامعه مرکز بهداشت در پکن در روز شنبه. (وانگ ژائو/خبرگزاری گتی ایماژ)

آمریکایی ها از بازگشت از چین خواهد بود و مجاز به این کشور خواهد شد اما در صورت غربالگری و نیاز به انجام 14 روز از خود غربالگری. کسانی که در بازگشت از هوبئی استان خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

آغاز پنج شنبه, ایالات متحده پرواز مستقیم از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند به نمایش در آمد.

همچنین جمعه Delta Air Lines و خطوط هوایی آمریکا به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و چین است. حامل های دیگر از جمله بریتیش ایرویز Finnair و هنگ کنگ Cathay Pacific نیز لغو و یا کاهش خدمات به سرزمین اصلی چین است. ایالات متحده به منظور به دنبال یک مشاوره سفر برای آمریکایی ها به نظر می روم چین است.

روز شنبه, پنتاگون تایید یک درخواست از وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای استفاده از پایگاه های نظامی به جای 1000 نفر است که ممکن است به قرنطینه می شود و به محض ورود از خارج از کشور. نزدیک به 200 آمریکایی در حال حاضر در قرنطینه یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا پس از تخلیه از ووهان.

ژاپن و آلمان نیز توصیه می شود در برابر غیر ضروری سفر به چین و بریتانیا را به عنوان به خوبی به جز هنگ کنگ و ماکائو.

هواپیمای حامل سرخپوستان از ووهان فرود شنبه در دهلی نو. دولت گفت که آنها خواهد بود قرنطینه در نزدیکی شهر Manesar. سریلانکا نیز کشیده بیشتر از شهروندان خود و وعده داده شده برای خارج کردن باقی مانده 204 دانش آموزان است.

در آلمان یک هواپیمای نیروی هوایی وارد فرانکفورت حمل 128 مسافران که انتظار می رود به صرف دو هفته قرنطینه در یک پایگاه نظامی.

سازمان دیده بان | چرا مقامات بهداشت متمرکز شده حاوی coronavirus:

B. C. s سلامت استان افسر توضیح می دهد که چرا این مهم برای از بین بردن coronavirus در حال حاضر. 2:03

کره جنوبی دوم تخلیه پرواز فرود در سئول با 330 نفر از ووهان. آنها به نمایش در تب و قبل از گرفته شده به مراکز قرنطینه.

کره جنوبی همچنین گزارش 12th خود را ویروس مورد که به نظر می رسد به یک انسان به انسان انتقال است. اسپانیا در گزارش اول خود را شناسایی مورد در روز شنبه یک مرد آلمانی که تماس نزدیک با فرد آلوده در آلمان و سپس سفر به جزایر قناری با برخی از دوستان. ایالات متحده گزارش هشتمین مورد بوستون در 20s خود که در حال بازگشت از ووهان.

حداقل 24 کشور گزارش موارد پس از چین اطلاع داد که در مورد این ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر. کانادا گزارش سه مورد تأیید در انتاریو و یکی در B. C. حداقل 196 کانادایی خواسته اند اتاوا برای کمک گرفتن از ووهان. اما چین جلوگیری دوگانه شهروندان یک وضعیت نه به رسمیت شناخته شده در چین از ترک.

میزان مرگ و میر در چین در حال کاهش است اما تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل وجود هزاران نمونه از موارد مشکوک و در عین حال به آزمایش می شود که Galea گفت.

“مورد مرگ و میر نسبت به حل و فصل کردن در یک سطح بسیار پایین تر از ما بودند گزارش در حال حاضر چهار هفته پیش” او گفت:.

هر دو ویروس جدید و سارس هستند از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که علت سرماخوردگی. کارشناسان می گویند شواهدی وجود دارد این ویروس جدید است که در میان مردم گسترش در چین است.

دیده بان: ما هنوز هم نمی دانم چه به این coronavirus

تماس با پنومونی-مانند بیماری آغاز شده است که در ووهان چین به “کروناویروس” مشکل ساز است اما در آینده با یک نام بهتر نیز روی حیله و تزویر. 2:36

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با خانواده و یا دیگر تماس نزدیک آنها نگران هستند در مورد موارد عفونت در حال گسترش به افرادی که ممکن است کمتر قرار گرفتن در معرض.

در ژاپن یک راهنمای تور و راننده اتوبوس آلوده شد و پس از همراهی دو گروه تور از ووهان. در آلمان پنج کارمند یک خودرو تامین کننده قطعات بیمار شد و پس از یک همکار چینی بازدید از جمله دو که تا به حال هیچ تماس مستقیم با زن است. او نشان داد هیچ نشانه ای تا پرواز خود را به عقب به چین است.

Coronavirus خطر در کانادا کم

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که در اختیار استان ها و مناطق برای نظارت بر رمان coronavirus می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها کم است.

دکتر مایکل Gardam, یک متخصص بیماری های عفونی در تورنتو توضیح می دهد که چه چیزی اتفاق می افتد با این ویروس و آنچه کانادایی ها باید آگاه باشند از:

متخصص بیماری های عفونی می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها کم است 0:46

جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر