چین را انکار می کند و تبعیض علیه آفریقایی در سال های اخیر موج COVID-19 موارد

در مجموع 111 آفریقایی در چین شهر گوانگژو حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus که از روز دوشنبه Xinhua news agency گفت: در روز سه شنبه.

در میان آنها 19 وارد شد موارد ایسنا به نقل از چن Zhiying معاون اجرایی شهردار گوانگجو عنوان کرد و گفت.

در مجموع 4,553 مردم آفریقا در این شهرستان قرار گرفته بودند نوکلئیک اسید تست از آوریل 4 چن گفت.

چین را رد کرد و روز دوشنبه اتهامات وارد آفریقایی و دیپلمات های ایالات متحده است که افراد از رنگ در شهر گوانگژو قرار گرفتند برای قوی تست برای coronavirus قرنطینه و بدرفتاری.

“ما باید تبعیض در چین در برابر آفریقایی برادران” سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: روزانه اخبار جلسه متهم ایالات متحده از تلاش برای بهره برداری از این موضوع به ضرر پکن روابط با کشورهای آفریقایی.

یک گروه سفرای آفریقایی در پکن نوشته بود به دولت چین Coun. وانگ یی جلب توجه به اتهام تبعیض که آفریقایی بودند در مواجهه با گوانگژو, پایتخت جنوب استان گوانگدونگ است. پس از آن به کنسولگری ایالات متحده در شهر نیز با صدور یک هشدار به شهروندان است.

هشدار توصیه آمریکایی های آفریقایی تبار به دور ماندن از گوانگجو شهری منطقه هشدار داد که مقامات شهر گفته بود کافه ها و رستوران ها به امتناع از خدمت به مردم که “به نظر می رسد از مبدا” و راه اندازی اجباری آزمون و خود قرنطينه برای هر کسی که با “آفریقا تماس با ما.”

سازمان دیده بان | صحنه های از اضطراب و غم و اندوه در تورنتو بیمارستان:

ملی را آدرین Arsenault می شود نادر دسترسی به داخل تورنتو بیمارستان در طی جهانی COVID-19 pandemic برای دیدن دست اول آنچه که کارکنان در مقابل هستند. برخی از آنچه که ما تیم را دیدم و اسیر در دوربین ممکن است دشوار است به سازمان دیده بان. 9:56

سفیران’ توجه داشته باشید برجسته تعدادی از حوادث گزارش شده از جمله این که آفریقایی ها بودند که خارج از هتل ها در وسط شب از داشتن گذرنامه خود را در دست گرفت و با تهدید به لغو ویزا اخراج و یا بازداشت.

نفی هر گونه تبعیض سخنگوی وزارت خارجه تصریح کرد که چین در رفتار همه خارجی ها به همان اندازه.

“این است که غیر مسئولانه و غیر اخلاقی آمریکا برای ایجاد اختلاف,” ژائو گفت. “تلاش خود را به درایو یک گوه بین چین و آفریقا هرگز موفق نخواهند شد.”

ایالات متحده ابراز نگرانی

روز دوشنبه ایالات متحده آمریکا مقامات وزارت امور خارجه در ادامه انتقاد خود را خواستار درمان “بیگانه ستیزی.”

“مقامات چینی باید جلوگیری از این سوء استفاده از آفریقایی ها زندگی و تحصیل در چین” سخنگوی وزارت مورگان Ortagus گفت: در یک صدای جیر جیر.

“فیلم و داستان از #گوانگژو در حال وحشتناک. سوء استفاده و بیگانه ستیزی هیچ جایی در مبارزه ما با این همه گیر جهانی” گفت: Tibor Nagy دستیار وزیر امور خارجه ایالات متحده وزارت بهداشت،.

غنا وزیر امور خارجه و رهبر نیجریه مجلس در ملاقات با سفرای کشورهای متبوع خود در هفته گذشته در مورد گزارش بدرفتاری آفریقایی در گوانگژو.

ژائو نیست به طور مستقیم اظهار نظر در مورد سفیران’ توجه داشته باشید, اما گفت: گوانگدونگ به حال نورد از “اقدامات جدید” که پکن مشغول به کار بود با این مربوط به کشورهای آفریقایی برای حل و فصل این مسئله است. او نداد در چه اقدامات جدیدی شد.

داشتن تا حد زیادی مهر در کشور انتقال coronavirus مقامات در چین نگران هستند که یکی از بزرگترین خطرات ناشی از موج دوم این اپیدمی ناشی از افراد آلوده که از خارج از کشور.

وارداتی مورد از این ویروس را تا حد زیادی درگیر شهروندان چینی بازگشت به خانه به جای خارجی ها. روز یکشنبه چین گزارش 108 موارد جدید — ترین در تقریبا شش هفته. بیش از 90 درصد وارد شد موارد که چینی بازگشت از روسیه حدود نیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر