(پکن) چین — کاهش تعرفه 75 میلیارد دلار از ایالات متحده-واردات از جمله قطعات خودرو در روز پنج شنبه در پاسخ به آمریکا کاهش به عنوان بخشی از آتش بس در جنگ تجاری.

کاهش می آیند به عنوان چین مبارزات با نصب هزینه ای از اقدامات اعمال شده شامل شیوع ویروس است که بسته شده است و کارخانه ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر.

کاهش اعمال تعرفه اعمال سپتامبر. 1 به عنوان دو طرف به تشدید اختلاف خود را بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و تجارت مازاد وزارت مالیه گفت. آن گفت: دو گروه از تعرفه خواهد بود به نصف کاهش می یابد و از 15 درصد به 7.5 درصد و از 10 درصد به 5 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد مشابه کاهش در ماه گذشته. واشنگتن پیاده تعرفه بر کالاهای چینی در سال 2018 در پاسخ به پکن چند میلیارد دلاری مازاد تجاری و شکایت آن را دزد و یا فشارهای شرکت به دست بیش از فن آوری است. چین انتقام خود را با افزایش عوارض گمرکی بر کالاهای آمریکایی.

هر دو طرف اعلام کرده اند جویانه در مراحل پس از موافقت در ماه اکتبر به یک “مرحله 1” قرارداد که تحت آن واشنگتن لغو شد برنامه ریزی های اضافی و افزایش تعرفه و پکن متعهد به خرید بیشتر از ایالات متحده صادرات مزرعه.

اما بیشترین افزایش تعرفه اعمال شده قبلا توسط هر دو طرف بر میلیاردها دلار از یکدیگر را خوب هنوز هم در جای خود.

“گام های بعدی بستگی توسعه چینی-اقتصادی آمریکا و وضعیت تجارت گفت: وزارت دارایی بیانیه. “ما امیدواریم که به همکاری با ایالات متحده نسبت به حذف نهایی از تمام تعرفه ها را افزایش می دهد.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net