چین: ‘Coronavirus قرنطینه’ هتل سقوط به دام انداختن ده ها تن

تا 70 مردم به دام افتاده در پی سقوط یک هتل در شرق چین است. ساختمان مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه کسانی که مشکوک به داشتن COVID-19. تلاش های نجات در حال انجام با حداقل 16 نجات داد.

حدود 70 نفر به دام افتاده بودند پس از یک هتل سقوط در شرق استان فوجیان در چین شنبه شب.

Xinjia هتل در گوانجو استفاده شده بود به عنوان یک مرکز قرنطینه افراد مشکوک به داشتن coronavirus در جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

سقوط اتفاق افتاده است در حدود 7:30 p.m به وقت محلی (1130 UTC), مقامات گفت.

شانزده نفر نجات داده شدند چین شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است که ده ها تن هنوز به دام افتاده است.

تلاش های نجات ادامه دارد. دلیل سقوط هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است. مقامات فدرال فرستاده اند اضطراری تیم کاری به سایت.

ادامه مطلب: Coronavirus بازدید گردشگری جهانی سخت

‘من نمی توانم با آنها تماس بگیرید’

تلاش های نجات بودند و انتظار می رود برای ادامه را از طریق شب.

“من نمی توانم با آنها تماس آنها در حال پاسخ دادن به تلفن های خود را” نسبی گفته خبرگزاری رویترز.

“من تحت قرنطینه بیش از حد [در هتل دیگری] و من بسیار نگران من نمی دانم چه باید بکنید. آنها سالم بودند درجه حرارت هر روز و آزمایشات نشان داد که همه چیز عادی بود.”

Quanzhou یک شهر 8 میلیون نهفته در استان فوجیان در سرزمین اصلی طرف تنگه تایوان. 80-اتاق هتل را باز کرد در ماه ژوئن سال 2018 بود و 4.5 ستاره امتیاز در Trip.com.

استان فوجیان تا به حال 296 موارد coronavirus و 10,819 مردم قرار داده شده بود در زیر مشاهده و پس از طبقه بندی به عنوان مظنون به ارتباط نزدیک.

این شهر در حدود 1000 کیلومتر (620 مایل) از ووهان در استان هوبئی که در آن جهانی COVID-19 شیوع آغاز شد.

اد/mm (یمن)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>