چینی بهداشتی مقامات تایید کرده اند که تعداد تلفات رسیده 425 با هوبئی استان در کانون شیوع سخت ترین ضربه. بیش از 20,400 مردم آلوده شده است در سراسر کشور.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد که این روز را در مجموع در سراسر کشور از coronavirus عفونت رسیده بود 20,438 با 3,235 موارد جدید را تایید کرد.

علاوه بر این مقامات بهداشت گفت: 2,345 فتح کرد گرفته شد از عفونت های جدید در هوبئی آوردن مجموع در سخت ضربه استان به 13,522. هوبئی مرگ و میر نیز افزایش یافت به 414 با بیشتر از 64 مرگ و میر گزارش شده در استان است که در مستند پس از وقوع.

چین در سراسر کشور مرگ و میر می ایستد در 425 کشور را رهبری اعتراف به “کاستی ها و مشکلات” در پاسخ به این ویروس. در همین حال رسانه های دولتی گفت: یک بیمارستان جدید ساخته شده بود فقط در 10 روز و در حال حاضر شروع به درمان بیماران در کانون بحران است. تخصصی 1,000-تخت مرکز پزشکی خواهد پیوست دوم بیمارستان با از 1500 تخت در یک ماده از روز.

که به منظور بالا بردن زنگ

این بیماری همه گیر است که باعث شده است سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام اورژانس بهداشت جهانی اعتقاد بر این است برای شروع در ماه دسامبر در هوبئی در شهر ووهان در بازار به فروش می رسد که وحشی بازی. ووهان و دیگر شهرستانها در هوبئی استان شده اند در مستند نزدیک به دو هفته به عنوان مقامات چینی تلاش کرده اند برای جلوگیری از تشدید این ویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus? چگونه برای گفتن نیست سرماخوردگی یا آنفولانزا

این ویروس در سطح جهانی با عفونت گزارش شده در بیش از 20 کشور. آلمان گزارش داد که 12 مورد در اواخر شنبه شب در حالی که ما گزارش آن را مورد دوم از فرد به فرد انتقال است.

تنها یک مورد مرگ رخ داده است در خارج از چین در فیلیپین.

jsi/cmb (AFP, Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de