چینی دادستان متهم بازداشت دو کانادایی با جاسوسی جمعه در آشکار پیشنهاد به گام تا فشار در کانادا به رها کردن آمریکا به استرداد درخواست برای Huawei اجرایی تحت بازداشت خانگی در ونکوور.

مایکل Kovrig متهم شد توسط پکن به ظن جاسوسی برای دولت اسرار و اطلاعاتی است. مایکل Spavor متهم شد در دندنگ یک شهرستان در نزدیکی کره شمالی مرز به ظن جاسوسی برای یک نهاد خارجی و به طور غیر قانونی ارائه اسرار دولتی.

اتهامات اعلام شد توسط چین بالاترین دادستانی خلاصه رسانه های اجتماعی پست.

هر دو مردان برگزار شده است به مدت 18 ماه. آنها بازداشت شدند و در مدت کوتاهی پس از دسامبر 2018 دستگیری Meng Wanzhou بالا اجرایی در چینی غول تکنولوژی Huawei. دختر Huawei بنیانگذار دستگیر شد در درخواست از مقامات ایالات متحده که می خواهند او را به اتهام تقلب مربوط به تجارت با ایران است.

چین بارها خواستار آزادی Meng و هشدار داده است در کانادا که در آن صورت می تواند عواقب برای کمک به ایالات متحده در Meng است.

سرنوشت مرتبط Meng

چین با رد هر گونه ارتباط بین این مورد و طولانی بازداشت دو کانادا اما خارج از کارشناسان آنها را به عنوان مرتبط است. Meng شده است با قید وثیقه آزاد شد در حالی که استرداد او مورد درآمد حاصل در دادگاه.

Meng متهم است که دروغ گفتن به یک HSBC اجرایی در هنگ کنگ در ماه اوت سال 2013 در مورد Huawei رابطه با Skycom یک شرکت ادعای دادستان بود نقض ایالات متحده تحریم های اقتصادی علیه ایران است.

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou برگ B. C. دیوان عالی کشور در ونکوور در مه 27 سال 2020 است. (بن Nelms/CBC)

ایالات متحده ادعا می کند Skycom شد در واقع یک شرکت تابعه از Huawei و HSBC و بانک های دیگر قرار داده شده خود را در خطر محاکمه و از دست دادن مالی توسط ادامه به ارائه منابع مالی برای Huawei بر اساس Meng را اطمینان.

Meng, دختر Huawei میلیاردر بنیانگذار اتهامات را رد کرده است.

Meng منتشر شد در $10 میلیون وثیقه شده است و زندگی برای سال و نیم گذشته تحت یک شکل از بازداشت خانگی در یکی از دو خانه او صاحب در ونکوور سمت غرب.

در چین Kovrig و Spavor باقی می ماند در سلول انفرادی. نه انسان دیده شده است توسط کانادا کنسولی مقامات از ژانویه تاکنون است.

ماه گذشته یک B. C. قاضی حکومت ایالات متحده استرداد پرونده Meng می تواند ادامه به مرحله بعدی.

سازمان دیده بان | Meng Wanzhou برگ B. C. دیوان عالی کشور پس از از دست دادن پیشنهاد برای جلوگیری از استرداد او:

Huawei CFO Meng Wanzhou از دست عمده جنگ در دادگاه در 27 مه سال 2020 به عنوان یک B. C. دیوان عالی کشور قاضی حکم استرداد دادرسی در برابر او باید به جلو حرکت می کند. 0:57

دانشیار رئیس دادگستری هدر هلمز برخورد Meng دفاع چشمگیر توسط حاکم است که این اقدامات باید ادامه عنوان مورد ملاقات نوار برای به اصطلاح “دو جنایت” و که Meng را به اتهام جرم خواهد بود جرم در نظر گرفته آن را به حال اتفاق افتاده است در کانادا.

Kovrig سابق کانادا دیپلمات که مشغول به کار به عنوان یک مشاور ارشد بین المللی بحران ، ICG قبلا گفت که اتهامات علیه Kovrig هستند “مبهم و بی اساس.”

Spavor, 44 است که تجار و بازرگانان در اصل از کلگری که کمک کرد تا ترتیب سفر به کره شمالی.

دسترسی به وکلا

چین نیز محکوم دو کانادایی دیگر به مرگ و به حالت تعلیق واردات از کانادا کلزا در حالی که گفت حرکت آن نیز ربطی به Meng است.

روابط بین کانادا و چین در پایین ترین نقطه خود را از چینی نظامی خونین سرکوب دموکراسی تظاهرات در مرکز پکن میدان تیان آن من در سال 1989.

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou برگ خانه او را برای B. C. دیوان عالی کشور در ونکوور, مارس 27. (بن Nelms/CBC)

دیوید Malley, Kovrig سابق رئیس در گروه بین المللی بحران گفت: در مصاحبه ای در ماه دسامبر گذشته که خود را کارمند سابق برگزاری بود تا در زندان, پایگاه ارزیابی خود را در آنچه که او شنیده ام از کانادا مقامات که بازدید او.

در آن زمان دو کانادایی شده بود اجازه داده در مورد یک کنسولی بازدید در هر ماه توسط کانادا دیپلمات. اما آنها رد شده است دسترسی به وکلا و همه دیگران است.

Bell و Telus اجتناب Huawei

تنش ظاهر می شود و باعث آسیب بیشتر به Huawei شهرت در آمریکا با کانادا را در سه گروه عمده از شرکت های مخابراتی اعلام کرد در اوایل این ماه که آنها تصمیم به استفاده از چینی غول تکنولوژی برای نسل بعدی 5G شبکه های بی سیم.

بل کانادا اعلام کرد که سوئد-بر اساس اریکسون خواهد بود آن تامین کننده و Telus Corp. بعد از آن اعلام کرد که آن را نیز انتخاب اریکسون و نوکیا.

Huawei جهان بزرگترین تامین کننده شبکه دنده مورد استفاده توسط تلفن و اینترنت شرکت, اما شده است دیده می شود به عنوان یک جبهه برای جاسوسی از چین و نظامی آن بسیار ماهر خدمات امنیتی است.

ایالات متحده خواست کانادا به حذف Huawei تجهیزات خود را از نسل بعدی شبکه های بی سیم و گفت Huawei است که از نظر قانونی مدیون به چینی رژیم است. ایالات متحده و استرالیا را ممنوع Huawei با استناد به نگرانی های این ارگان نظامی چینی هوش — یک اتهام شرکت رد می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im