چین افزایش هزینه اما هیچ گام بزرگ برای ویروس-آمار اقتصاد

چین بالای اقتصادی رسمی در روز جمعه قول داد هزینه های بالاتر برای احیای آن همه گیر زده اقتصاد و جلوگیری از افزایش ضرر و زیان کار اما روشن سازی راه اندازی یک محرک در مقیاس ایالات متحده یا ژاپن.

برتر لی کچیانگ در یک سخنرانی به قانونگذاران گفت: پکن خواهد مجموعه هیچ رشد اقتصادی هدف معمولا از نزدیک به تماشای یکی از ویژگی های دولت قصد دارد به منظور تمرکز بر مبارزه با شیوع.

نبرد در برابر ویروس “هنوز به پایان رسیده” Li هشدار داد. او کشور را به “دو چندان کردن تلاش های ما” برای احیای مبارزه اقتصادی.

Coronavirus همه گیر آغاز شد و در مرکزی چین در ماه دسامبر و باعث شد که دولت برای منزوی شهرستانها با 60 میلیون نفر اضافه به گونه برای حزب حاکم کمونیست که شامل تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ و تعرفه جنگ با واشنگتن است.

چین گزارش کرده است 83,000 ویروس موارد و 4,634 مرگ و میر و اولین اقتصاد به تعطیل کارخانه ها و مغازه ها و سفر به مبارزه با ویروس. آن را برای اولین بار به بازگشایی در ماه مارس است اما تلاش برای احیای فعالیت است.

بخش خصوصی تحلیلگران می گویند به عنوان بسیاری که 30 درصد از این کشور 442 شهری کارگران — و یا به عنوان بسیاری از 130 میلیون نفر — مشاغل از دست رفته حداقل به طور موقت. آنها می گویند به عنوان بسیاری که 25 میلیون شغل ممکن است از دست رفته برای همیشه در این سال است.

اقتصاد چین قرارداد

دولت کسری بودجه تورم خواهد شد توسط 1 تریلیون یوان ($196 میلیارد Cdn) در این سال برای کمک به دیدار با اهداف از جمله ایجاد 9 میلیون شهری جدید مشاغل Li گفت. است که در خط با انتظارات برای هزینه های بالاتر اما کسری از 1 تریلیون دلار به علاوه محرک بسته های راه اندازی و یا مورد بحث توسط ایالات متحده آمریکا و ژاپن و اروپا است.

“این اقدامات فوق العاده برای زمان غیر معمول” برتر گفت: در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی.

لی گفت: پکن مجموعه ای هیچ رشد هدف با توجه به “عدم اطمینان” این بیماری همه گیر و فعال کردن مقامات به تمرکز بر روی اهداف دیگر.

پلیس توصیه مردم به حرکت به دور به عنوان نمایندگان وارد سالن بزرگ از مردم برای حضور در جلسه افتتاحیه از چین در کنگره ملی خلق در پکن جمعه. بخش خصوصی تحلیلگران می گویند به عنوان بسیاری که 30 درصد از این کشور 442 شهری کارگران — و یا به عنوان بسیاری از 130 میلیون نفر — مشاغل از دست رفته حداقل به طور موقت. (Andy Wong/آسوشیتد پرس)

جهان و دومین اقتصاد قرارداد با 6.8 درصد بیش از سال قبل در سه ماه منتهی به مارس پس از کارخانه ها و دفاتر سفر و کسب و کارهای دیگر تعطیل شد, برای مبارزه با ویروس. پیش بینی انتظار می رود کمی به هیچ رشد در این سال از سال 2019 را 6.1 درصد در حال حاضر چند دهه کم است.

کسری بزرگ “نشان می دهد قابل توجه پشتیبانی از سیاست داخلی, بازیابی” لوئیس Kuijs آکسفورد اقتصاد گفت: در یک گزارش.

اما پکن تمایلی به راه اندازی یک محرک است که اضافه کردن به بالا در حال حاضر چینی بدهی و گونه های در سیستم مالی Kuijs گفت.

لی همچنین وعده داده شده برای همکاری با واشنگتن برای انجام آتش بس امضا شده در ماه ژانویه در مبارزه خود را در بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و مازاد تجاری. برتر به هیچ جزئیات اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که از معامله اگر چین نتواند به خرید بیشتر آمریکا صادرات است.

دوچرخه سواران عبور توسط کارگران ارائه نوشیدنی در نزدیکی یک مرکز خرید در خیابان های پکن روز سه شنبه. به عنوان ضرر و زیان کار افزایش چین در حال پیوستن به ایالات متحده و دیگر دولت ها در نورد محرک هزینه به احیای آن ویروس-اقتصاد کتک. (Ng هان Guan/آسوشیتد پرس)

نژادها با واشنگتن شده است تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات که پکن است به سرزنش برای این ویروس جهانی گسترش یافته است.

همچنین جمعه, دولت اعلام کرد بودجه نظامی جهان است و دومین کشور بعد از ایالات متحده را افزایش 6.6 درصد به 1.3 تریلیون یوان ($249 Cdn). بودجه نظامی مانع برخی موارد زیادی از جمله خرید عمده سیستم های سلاح های.

این سال را در جلسه سالانه از مراسم ملی برگزار می شود تحت فشرده ضد بیماری کنترل. مقامات در حال برگزاری, اخبار کنفرانس ها توسط تصویری به جای نشست خبرنگاران چهره به چهره است. خبرنگاران ملزم به انجام تست های آزمایشگاهی برای این ویروس قبل از اینکه مجاز به مرکز مطبوعاتی.

همچنین در این سال قانون گذاران با توجه به طولانی متوقف تلاش برای تحمیل یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگ. اندازه گیری و ثبت در پکن تصمیم به تشدید کنترل بر خاک باعث شده است تا شکایت اپوزیسیون وجود دارد و یک تهدید توسط برگ برنده دولت برای خروج هنگ کنگ ترجیحی تجارت وضعیت.

خبرنگاران در جلسه افتتاحیه کنگره خلق ملی در تالار بزرگ مردم در پکن ملزم به انجام تست های آزمایشگاهی برای این ویروس قبل از اینکه مجاز به مرکز مطبوعاتی سال 2020 است. مقامات در حال برگزاری, اخبار کنفرانس ها توسط تصویری به جای نشست خبرنگاران چهره به چهره است. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

Li, برتر, داد بدون جزئیات. اما پکن تحت فشار قرار دادند تا برای اقدامات در هنگ کنگ مانند مجازات برای نشان دادن بی احترامی برای چینی ها پرچم و افزایش میهنی با مضمون آموزش و پرورش در مدارس است.

این تصمیم به نظر می رسد شده اند باعث تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ آغاز شد که در ماه ژوئن بیش از یک پیشنهاد استرداد قانون و گسترش یافته اند به پوشش دیگر نارضایتی ها و مطالبات برای دموکراسی. اندازه گیری مشابه در خارج از هنگ کنگ مقننه در سال 2003 زیر عظیم تظاهرات عمومی.

لی به نام مقامات دولتی برای پیشرفت در آرایه ای از مناطق از جمله اشتغال, تجارت, جذب سرمایه گذاری خارجی جلسه عمومی اولیه زندگی نیاز و حصول اطمینان از ثبات صنعتی زنجیره تامین.

Li هشدار داد که حصول اطمینان از رشد اقتصادی بود “از اهمیت حیاتی” حتی اگر پکن مجموعه ای رسمی هدف است. فشار بر اشتغال است “به طور قابل توجهی افزایش یافته است,” او گفت:.

خودروسازان و تولید کنندگان دیگر می گویند تولید دوباره تقریبا به سطح عادی و طبیعی است اما هزینه های مصرف کننده اصلی موتور رشد اقتصادی ضعیف است و در میان نگرانی های گسترده در مورد پتانسیل زیان کار است.

پیش بینی می گویند چین است که به احتمال زیاد به صورت “W شکل بازیابی” با دومین رکود و میلیون ها نفر از سیاسی فرار از دست دادن شغل بعد از آن در سال به دلیل ضعف آمریکا و اروپا تقاضا برای صادرات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>