چین ممنوعیت ورود به روبیو و کروز پس از تحریم های ایالات متحده از مقامات چینی

Classroom in Germany.

به بحث در مورد بازگشایی مدارس آمریکا در پاییز با شدت گرفتن در یک مطالعه جدید انجام شده توسط دانشگاه درسدن بیمارستان در آلمان می تواند به برگ ریزان برخی از نور در این موضوع.

این مطالعه بزرگترین از نوع خود در آلمان تست شده بیش از 2000 دانش آموزان و معلمان در 13 مدارس در سه منطقه در ایالت زاکسن آلمان تنها دولت به بازگشایی مدارس با کلاس اندازه ممکن است. نتایج نشان داد که تنها 12 شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای COVID-19 بادی پنج نفر از آنها قبلا آزمایش مثبت برای فعال ویروس نشان می دهد این مدارس نیست نقش عمده ای در گسترش ویروس. در واقع, آنها حتی ممکن است به کمک به جلوگیری از انتقال.

“کودکان عمل بیشتر به عنوان یک ترمز در عفونت” گفت: پروفسور راینهارد Berner سر از طب اطفال در دانشگاه درسدن بیمارستان و رهبر مطالعه است. “نه هر عفونت می رسد که آنها منتقل شده است.”

چندین هشدارهای اما. برای استارت, زاکسن تا به حال کاهش ميزان عفونت به طور کلی نسبت به دیگر نقاط آلمان در طول همه گیر بنابراین طبیعی است که رای خواهد بود پایین تر در میان گروه به عنوان به خوبی. حتی اگر در مناطق با بزرگتر شیوع محتاط تر مطالعه می تواند مفید باشد برای مکان های دیگر با موارد کمتر.

یکی دیگر از عوارض این واقعیت است که در حالی که زاکسن مجاز به صورت کامل در کلاس های درس پدر و مادر این حق را نگه داشتن فرزندان خود را پس از آن معلوم نیست اگر در مدارس شد واقعا عامل در ظرفیت کامل.

در نهایت یک مطالعه جدید در خارج از بریتانیا نشان می دهد ایمنی به رمان ویروس wanes در ماه, بنابراین در حالی که تحقیقات حکم خود را شک و تردید آن را ممکن است بیشتر دانش آموزان در مطالعه بودند در یک نقطه آلوده اما دیگر تولید آنتی بادی است. در ادامه مطلب گاردین و یاهو اخبار. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر