چین ادعای پناهندگی به آلمان بیش از دو برابر

برنامه های کاربردی پناهندگی از چین به آلمان بیش از دو برابر شده فقط در یک سال. به طور فزاینده مردم از مظلوم اویغوری اقلیت شده اند به دنبال به آلمان فرار چینی ظلم و ستم.

تعدادی از پناهجویان به آلمان از چین بیش از دو برابر شده در عرض یک سال با توجه به اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان (BAMF) در پاسخ به یک سوال Welt am Sonntag.

آلمان دریافت 962 برنامه های کاربردی از شهروندان چین در سال 2019 از 447 سال قبل.

برنامه های کاربردی از اویغوری اقلیت های قومی که تا حد زیادی زندگی می کنند در منطقه خودمختار سین کیانگ در غرب چین به طور قابل توجهی افزایش یافته و از 68 ادعای پناهندگی در سال 2018 به 193 در سال 2019.

وضعیت پناهندگی اعطا شده به اقلیت

آلمان فدرال دولت به رسمیت می شناسد که این وضعیت شده است “بطور قابل توجهی بدتر” برای اقلیت ها و کسانی که به حمایت از حزب کمونیست چین حکومت با توجه به زمان آلمان وزارت امور خارجه گزارش پناهندگی و اخراج در رابطه با چین ارائه شده به ولت.

شناخت از وخیم تر شدن اوضاع از اقلیت ها توسط دولت آلمان منعکس شده است در درصد از برنامه های کاربردی پناهندگی که اعطا شده است. Uighurs و تبتی — هر دو مظلوم گروه های اقلیت در چین — بالاتر شانس گرفتن پذیرش با اویغوری برنامه داشتن بیشتر از 96% شانس پذیرش و تبتی در 75% با توجه به پاسخ ارائه شده توسط BAMF به ولت.

این نسبت به کمتر از 15 درصد اعطا شده برای برنامه های کاربردی با اکثریت هان-چینی.

وجود دارد تنها 18 پناهجویان از تبت در سال 2019.

بیشتر بخوانید:آلمان گزارش جادوها چین نقض حقوق بشر علیه مسلمانان اویغوری

ظلم و ستم از Uighurs

کارشناسان فکر می کنم که بیش از یک میلیون Uighurs در منطقه خودمختار سین کیانگ در حال حاضر در زندانی در re-اردوگاه آموزش و پرورش. در این گزارش به دست آوردن توسط ولت از وزارت امور خارجه می گوید که پس از سال 2016 وجود دارد بوده است “افزایش هشدار دهنده در سرکوب اقدامات کنترل و تبعیض” علیه تورک زبان اقلیت مسلمان.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>