چین برای اعمال یک اختراع جدید در تجربی Gilead Sciences, Inc. مواد مخدر است که خود دانشمندان معتقدند ممکن است مبارزه با کروناویروس.

این اعمال برای ثبت اختراع برای استفاده از مواد مخدر می دانم به عنوان remdesivir برای درمان این رمان coronavirus. این حرکت نشانه آن است که چین views جلعاد را درمان به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین نامزدها برای مبارزه با شیوع بیماری که در حال حاضر ادعا کرد تقریبا 500 زندگی می کند. ثبت اختراع نبرد ممکن است تحت تاثیر قرار جلعاد را کنترل مواد مخدر در چین است.

در حالی که جلعاد را تجربی مواد مخدر نیست مجوز یا تایید هر نقطه در جهان آن است که با عجله به آزمایش های انسانی در چین در coronavirus بیماران پس از نشان دادن علائم اولیه بسیار موثر است.

ثبت اختراع نرم افزار ساخته شده در Jan. 21 با توجه به بیانیه ای که در وب سایت این ویروس شناسی موسسه در ووهان مرکزی شهرستان چینی در کانون این بیماری همه گیر. دانشمندان وجود داشت جلعاد را remdesivir و کلروکين یک 80 ساله به مالاریا به مواد مخدر “بسیار موثر” در مطالعات آزمایشگاهی در خنثی کردن رمان coronavirus آنها گفت: در یک مقاله در مجله تحقیقات سلول. این دو دارو’ efficacies در انسان مورد نیاز بیشتر بالینی آزمون های این موسسه در بیانیه ای گفت:.

چین قادر به تولید کلروکين و در حال حاضر می خواهد دسترسی به remdesivir. آن است که روشن نیست اگر و یا زمانی که چین مالکیت معنوی مقامات را تایید موسسه نرم افزار.

جلعاد را داروی آزمایشی است که در حال حاضر ورود بالینی در چین در بيماران مبتلا به رمان coronavirus. شرکت حمل و نقل به مقادیر کافی به درمان از 500 نفر است و ramping تا عرضه در مورد آزمایش های بالینی کار می کنند.

Remdesivir است در حال تست در دو دادگاه در چین در بيماران مبتلا به متوسط و شدید علائم رمان پاتوژن گفت: Merdad Parsey, جلعاد افسر ارشد پزشکی.

این ووهان موسسه گفت: در بیانیه ای که آن را ساخته شده از درخواست حق ثبت اختراع در خارج از منافع ملی و برنده را ورزش آن حقوق ثبت اختراع اگر خارجی شرکت های دارویی با هم کار کنند با چین برای جلوگیری از سرایت.

–با کمک از Jason گیل و رابرت Langreth.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de