چین به نظر می رسد به رام موج دوم Coronavirus فقط در 21 روز با مرگ و میر

Cهینا به نظر می رسد برای بدست موج دوم COVID-19 تحت کنترل پس از شیوع در وسیع پکن بازار تولید در ماه گذشته که م

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

Cهینا به نظر می رسد برای بدست موج دوم COVID-19 تحت کنترل پس از شیوع در وسیع پکن بازار تولید در ماه گذشته که منجر به حداقل 328 موارد جدید و خاموش کردن جزئی از سرمایه است.

روز چهارشنبه در پکن گزارش داد فقط یک مورد تایید شده — به عنوان به خوبی به عنوان دو بدون علامت در موارد زیر تهاجمی کمپین از تست در اطراف Xinfadi عمده فروشی بازار مواد غذایی در جنوب غربی Fengtai که در آن شیوع جدید تشخیص داده شد ژوئن 11. در حالی که شکست پکن را اجرا کنید از 56 روز بدون هیچ گونه جدید محلی عفونت جدید و میر ثبت شده است به عنوان یک نتیجه.

"پکن تعیین کرده است یک مثال روشن است که چین را دفع موج جدیدی از عفونت های داخلی و یا وارداتی — از طریق سریع و تصفیه شده اپیدمی کنترل پاسخ" ژانگ Wenhong مدیر بیماری های عفونی در شانگهای Huashan بیمارستان گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

بیش از 7 میلیون نفر از ساکنان این شهر از 22 میلیون مورد آزمايش قرار COVID-19 زیر تجدید حیات به گفته مقامات در حالی که مدارس میله و زیبایی سرو شد توقیف یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است. پزشکی قانونی به روش تماس با ردیابی کشف موارد در 47 خیابان ها در سراسر 11 منطقه از شهر با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در پکن در حالی که بیش از یک دوجین مسکونی ترکیبات قرار داده شد در سخت مستند.

ترس است که این شیوع بیشتر مسری سویه از ویروس از یکی پدید آمده است که در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر قوانین جدید دولت از هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با فرد آلوده در حال حاضر باید قرنطینه به مدت 28 روز.

که ممکن است به نظر می رسد بیش از حد محتاط مورد نیاز با توجه به تنها 5 درصد از افراد آلوده باید ـلی بیش از 14 روز اما آن را از ویژگی های یک ملت تاسیس در قرار دادن جمعی بر فردی — حداقل نه زمانی که شیوع بیماری در قلب دولت, چالش حزب حاکم کمونیست.

با توجه به این ویروس را infectiousness و بزرگ بسیاری از موارد بدون علامت بیشتر شیوع بیماری در سراسر چین اجتناب ناپذیر است می گوید: بن Cowling یک متخصص سلامت در دانشگاه هنگ کنگ. "این موش و گربه را در هفته یا ماه تا زمانی که ما کشف کردن یک راه بیشتر پایدار برای مقابله با آن نیست که شامل تست توده و مستندات," او می گوید.

هنوز در مقابل رهبری قابل توجه است که در مقایسه با ایالات متحده در حالی که مقامات چینی صحبت از "جنگ به حالت" و "مواد منفجره" وضعیت در "میدان نبرد" توسط Xinfadi بازار, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ویروس را "ناپدید" به ایالات متحده آمریکا شاهد یک رکورد روزانه بالا از بیش از 52,000 عفونت های جدید.

"من فکر نمی کنم این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند می گوید:" Cowling. "این بی معنی است. اما [تهمت] را در نهایت می گویند که با پوشیدن ماسک مفید خواهد بود به طوری که به نفع خود است."

پیامدهای منفی

وجود دارد اما پیامدهای منفی به چین پاسخ غیر قابل انعطاف. خود را با عجله به رنگ Xinfadi شیوع به عنوان وارداتی از خارج از کشور مقامات پیشنهاد کرد که منابع ماهی قزل آلا از اروپا ممکن است منبع پس از این ویروس کشف شد در یک ماهی فیللتینگ هیئت مدیره. این led, هتل ها, رستوران ها و سوپر مارکت ها به jettison سهام موجود در غذاهای دریایی و توقف واردات با وجود دولت خود دانشمندان و گفت "ممکن نیست" برای ویروس برای زنده ماندن در زنده یا یخ زده ماهی قزل آلا.

خودسرانه محدودیت در ماهی قزل آلا صادرات قابل توجهی کسب و کار به شیلی, نروژ, جزایر فارو, استرالیا و کانادا از جایی که چین واردات حدود 80,000 تن سرد و یخ زده ماهی قزل آلا در سال است.

چنین اژدهایی ممنوعیت نیز می تواند مضر برای سلامت عمومی به عنوان آنها را تشویق ملت ها و گیاهان پردازش به پنهان کردن بیماری شیوع و اجازه می دهد آنها را به سکوت گسترش بدون کنترل. همین دلیل است که در سال 2005 که مقررات بین المللی بهداشت به روز شد ممنوعیت هر گونه زانو حرکت تند و سریع, سفر و یا محدودیت های تجاری در پاسخ به بهداشت می ترساند. در روزهای اخیر گوشت, بسته بندی گیاهان در ایالات متحده متهم شده اند پوشش COVID-19 شیوع ترس از مقاومت اقتصادی.

"در طول تاریخ این بوده است یک مشکل بسیار بزرگ می گوید:" آدم Kamradt-اسکات, دانشیار و متخصص در جهانی بهداشت در ایران در دانشگاه سیدنی است. "منبع از شیوع بیماری باید به طور کامل مورد بررسی و علمی لینک های قبل از تاسیس کشور در محل قرار داده و اقدامات محدود کننده."

نوشتن به چارلی کمپبل در charlie.campbell@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب