چین و هند سعی کنید برای خنک ملی, خشم مرگبار پس از مرز برخورد

تیاو coronavirus همه گیر آورده اند ممکن جهان را متوقف کند اما نه قدیمی دهه رقابت بین هند و چین در از راه دور خود را هیمالیا, مرز, که در درگیری منجر به کشته شدن حداقل 20 سربازان هندی و با توجه به گزارش های تایید نشده و حتی بیشتر در طرف چینی.

یک سری از standoffs شکسته بود طی هفته های اخیر بین نیروهای نظامی دو قدرت هسته ای در طول مناقشه علامت گذاری در Galwan دره. روز دوشنبه در یک نزاع و جدال در گرفت بیش از ساخت و ساز از یک چینی نصب در خط کنترل واقعی (لاک) که مشخص شده مرز بین دو پرجمعیت ترین کشورهای پس از جنگ در سال 1962.

هیچ عکس از کار اخراج شدند ارتش هند می گوید اما دو طرف بر یکدیگر را با سنگ و باشگاه با توجه به گزارشات با رزمندگان وحشیانه مورد ضرب و شتم و پرتاب به انجماد آب در نزدیکی رودخانه است. در حالی که هند می گوید که آن را از دست داد 20 سربازان در زد و خورد پکن تا کنون حاضر به انتشار هر گونه اطلاعات باعث مورموری از خشم در رسانه های اجتماعی چینی. گزارش های تایید نشده از رسانه ها و منابع اطلاعاتی ایالات متحده نشان می دهد چین دچار 43 تلفات از جمله 35 مرگ و میر.

سرهنگ ژانگ Shuili یک سخنگوی نظامی چینی در بیانیه ای گفت: گزارش دولتی چین پخش دوربین مدار بسته که هند “به عمد راه اندازی یک حمله تحریک آمیز” و “شکست وعده های خود و یک بار دیگر عبور [لاک] به شرکت در فعالیت های غیر قانونی.”

برخی از سربازان هندی بودند و بنا به گزارش ها نیز دستگیر شده توسط مردم و ارتش آزادی بخش (PLA) است. در هند, پوستر رئیس جمهور چین سوخته شد در خیابان. اضافی پلیس دیده می شد ارسال شده در خارج از سفارت هند در پکن در روز چهارشنبه.

این درگیری ها به ویژه نگران کننده با توجه به بالا-سطح مذاکرات در حال حاضر تا پس زودتر اختلالات.

“هر دو دولت می خواهید برای تعدیل کردن جنگ” پروفسور بهارات Karnada از مرکز تحقیقات سیاست در دهلی جدید می گوید. “اما چیزی که تعیین شده است در حرکت قطعا در هند از نظر محبوب تقاضا برای retributory عمل است.”

در بیانیه وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که “از نزدیک نظارت بر” شعله ور شدن. “هر دو کشور هند و چین ابراز تمایل به د-تشدید و ما از یک راه حل صلح آمیز از وضعیت فعلی است.”

تنش جوش بیش از

چین بیشتر تهاجمی استقرار در منطقه است که در خط با دو برابر را در ادعاهای ارضی پس از یازدهم به قدرت رسید در سال 2013. این حزب جدا شده و هدف از جعل ارتش قادر به “مبارزه و پیروزی در جنگ” یک شعار مرکزی خود استراتژی نظامی.

از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس چین استخراج یک رکورد مقدار گاز طبیعی از دریای چین جنوبی که در آن یک کشتی گارد ساحلی نیز منفجر و غرق شد ویتنامی کرجی ماهیگیری ماهیگیری در اوایل ماه آوریل. نظامی درگیر در حریم هوایی تهاجم و تهاجمی نیروی دریایی مانور در برابر تایوان—خود-حاکم جزیره است که پکن با توجه به عنوان جدایی طلب استان است.

چین همچنین به نظر می رسد بهره گیری از خرابکاری آمریکا دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. اخیر دریل نشان داد چین “است که قادر به رانندگی مزاحمان و غیر دوستانه priers دور” به عنوان “COVID-19 است به طور قابل توجهی کاهش نیروی دریایی ایالات متحده را کشتی قابلیت استقرار در منطقه آسیا و اقیانوسیه” Wei Dongxu یک پکن-بر اساس کارشناس نظامی گفت: دولت اجرا جهانی بار.

پروفسور تای چونگ مینگ یک کارشناس نظامی چین در UC سن دیگو می گوید که در حالی که PLA تبدیل شده است قاطعانه تر از آن شده است مراقب باشید که نمی توانید به هر تیراندازی جنگ که ممکن است به سرعت تشدید می شود به تمام عیار جنگ است. “پس از این برخورد با هند پرسش که آیا PLA آن تغییر کرده است حساب دیفرانسیل و انتگرال.”

متروک مرزی که در امتداد 2,100-مایل—ثابت شده است یک مشکل نقطه برای چندین دهه به طول 72 روز بن بست در Doklam منطقه در سال 2017. اما تنش ها در حال حاضر به نظر می رسد که آب پز بیش از توجه به هند ساخت یک جاده جدید به هوایی. چینی نصب و راه اندازی به نظر می رسد شده اند و مشرف به آن است.

چین هشت کشور در مرزهای آن—از جمله چهار هسته ای مسلح متحده—و هیچ غریبه ای به اختلافات مرزی. اما پکن به حل و فصل آن از توجه داشته باشید در طول سال های اخیر به غیر از اختلاف با هند است.

“مذاکرات بر سر تعیین مرز نیست پیشرفت 40 سال گذشته می گوید:” پروفسور یوان Jingdong, آسیایی, متخصص امنیت در دانشگاه سیدنی است. “در این میان هر دو طرف همچنان به تقویت مواضع خود به منظور افزایش تراشه چانه زنی.”

یوان می افزاید که روز دوشنبه کشته شده اند می تواند بسیار بالاتر نبود برای یک کنوانسیون طراحی شده برای deescalate تنش است که می گوید هر دو طرف به طور معمول گشت لاک بدون سلاح گرم است.

پکن دلار دیپلماسی افزایش آن در جنوب آسیا نوسان در سال های اخیر به خصوص با سرمایه گذاری های بزرگ را شخم سریلانکا و نپال هر چند یازدهم را امضا کمربند و جاده ابتکار (BRI) به $1 تریلیون قاره تجارت و زیرساخت های شبکه.

و در حالی که یازدهم و نارندرا نخست وزیر هند را ظاهرا حفظ یک ارتباط صمیمی با چهره به چهره جلسات در هر دو 2018 و 2019 ترین سوزان برای دهلی نو است پکن تهاجمی آشنائی هند را دشمن پاکستان است. “پاکستان است که تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به یک دولت مشتری با چین کشیدن رشته ها می گوید:” Karnad.

یک بنای BRI است که به اصطلاح چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC) که متشکل از $87 میلیارد دلار از سدها و نیروگاه جاده ها و راه آهن و پیچ در پیچ از چین ناآرام غربی, استان سین کیانگ از طریق مناقشه کشمیر و جنوبی به پاکستان در بندر گوادر. این پروژه کمک به geo-اهمیت استراتژیک این منطقه در اطراف Galwan, تشدید تنش.

آخرین برخورد به خوبی ممکن است ملتهب مسائل بیشتر است.

“این به نظر می رسد برای اولین بار سربازان چینی شده اند قربانی در درگیری بیش از دو دهه گذشته” ارسال شده جهانی بار ویرایشگر هو Xijin را در چین توییتر-مانند پلت فرم شبکه های Weibo. “ما باید در عمل به جای اینکه محدود به اصطلاح تصویر بزرگ است.”

نوشتن به چارلی کمپبل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>