چین را متهم مایک Pompeo تکرار نهفته است بیش از coronavirus منبع

چین روز پنجشنبه گفت این پشتیبانی از سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای مشخص کردن ریشه های COVID-19 همه گیر و متهم وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo از گفتن یک دروغ یکی پس از دیگری در حملات خود در پکن.

Pompeo متهم چین خودداری ویروس نمونه او گفته شد مورد نیاز برای جهانی تحقیقات واکسن و خواستار شفافیت.

اکثر کارشناسان بر این باورند COVID-19 سرچشمه در یک بازار فروش حیات وحش و شروع به پریدن کرد از حیوانات به مردم, اما Pompeo و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته اند شواهدی وجود دارد آن را از یک آزمایشگاه بدون توضیح.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی هفته گذشته گفت که هیچ شواهدی وجود دارد که این ویروس در انسان ساخته شده و یا اصلاح ژنتیکی شده, اما حکومت نه از یک حادثه و یا نشت سناریو با شهرت جهانی بیماری های عفونی آزمایشگاه واقع برخی از 12 کیلومتر از Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان.

Pompeo نیز متهم کرد که از بودن بیش از حد آهسته به پاسخگویی به این بیماری نیز گفت: “هنوز هم نیاز به تقاضا وجود دارد که یک بررسی” در چین است.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying خطاب به خبرنگاران در پکن در روز پنج شنبه گفت چین پشتیبانی می کند که تلاش ها برای بررسی منشاء این بیماری همه گیر.

“ما همیشه به همکاری با این که در مورد مسائل از جمله در مورد منشاء” او گفت:.

اما او تکرار یک جدول زمانی از سیگنال از فرانسه و سوئد و ایالات متحده خود را که این ویروس ممکن است پدید آمده در چین است.

“در حالی که دانشمندان که به نتیجه, چرا وزیر Pompeo رسم شتابزده نتیجه رسیدند که این ویروس از یک ووهان آزمایشگاه است ؟ که در آن است خود را اثبات? نشان می دهد ما اثبات شده است. اگر او می تواند نشان می دهد هر گونه شواهد و سپس او هنوز هم ممکن است در روند ساخت این شواهد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس ویروس ‘حمله’

این است که کشور خواست به بررسی اولیه موارد مشکوک و به نام زودتر نظرات در مورد امکان آزمایشگاهی منبع توسط Pompeo “نظری می باشد.”

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo متهم کرده است چین از عدم جلوگیری از ‘صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر.’ (کوین لمرقو/استخر عکس از طریق AP)

هوآ گفت Pompeo تا به حال تناقض را در مصاحبه در مورد ویروس.

“به همین دلیل او خود را در تضاد است زیرا او است که همیشه ساخت یک دروغ برای سرپوش گذاشتن یکی دیگر از دروغ,” او گفت:. “این یک راز.”

در رویداد روز چهارشنبه تهمت است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر قاب ویروس به عنوان بدترین “حمله” ایالات متحده تا کنون تجربه کرده بودند و سرزنش چین برای متوقف کردن آن است.

“این است که بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را می تواند متوقف شده است در منبع. آن را می تواند متوقف شده است در چین. آن را باید متوقف شده است درست در منبع آن نبود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا بود تجربه ‘بدترین حمله ما تا به حال در کشور ما با توجه به همه گیر. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

حمله ژاپن به پرل هاربر در هاوایی در سال 1941 کشته و بیش از 2400 نفر در حالی که هواپیمای حملات در ایالات متحده آمریکا در مرکز تجارت جهانی ایران و در پنسیلوانیا در سپتامبر. 11, 2001, کشته و نزدیک به 3 ، 000.

COVID-19 تن کشته و بیش از 264,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 73,000 در ایالات متحده و آن را بدترین آسیب دیده غرب کشور با توجه به همه گیر ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از بودن “چین-محور” و بازیگری بیش از حد به آرامی به مبارزه با این بیماری و تهدید به برداشت وجوه. بسیاری از دانشمندان گفت: در حال حاضر زمان برای افزایش بودجه و همکاری جهانی برای یافتن یک واکسن.

در اوایل روز چهارشنبه Pompeo ادعا چین “می توانست مانع از مرگ صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان است. چین می تواند در امان جهان نزول به اقتصادی جهانی بحران.

“چین است که هنوز هم به دلیل خودداری از به اشتراک گذاری اطلاعات ما نیاز به نگه داشتن مردم امن او گفت:” در وزارت امور خارجه جلسه.

گوش دادن | دکتر برایان گلدمن جدا واقعیت از داستان منشاء رمان coronavirus:

Pompeo نیست آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن مستند کمرنگ جلوه دادن ویروس و یا دولت را متوقف پاسخ در فوریه و اوایل ماه مارس چند هفته پس از که هشدار داده که انسان-به-انسان انتقال coronavirus واقعی بود.

بیش از یک چهارم میلیون مرده

COVID-19 تن کشته و بیش از 264,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 73,000 در ایالات متحده و آن را بدترین آسیب دیده غرب کشور با توجه به همه گیر ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هوآ گفت: تنها دشمن بود ویروس.

“چرا که دشمن مشترک همه بشریت… در مواجهه با این انسان نبرد در برابر ویروس چین باید [a] ایالات متحده دوست در آغوش نه دشمن.”

سازمان دیده بان l ساخته شده است که 3 سفر به چین برای بررسی ریشه:

بهداشت عمومی اهمیت این مهم است گفت: ماریا ون Kerkhove را که منجر دانشمند در COVID-19. که قصد دارد بیشتر ماموریت به چین را به دقت منبع ویروس است. 2:00

او همچنین گفت که چینی دولت های محلی و شرکت های اهدا کرد 9.6 میلیون ماسک 500,000 تست کیت 305,000 جفت دستکش و 133,500 جفت از عینک به 55 شهرستانها در 30 ایالت آمریکا که از روز سه شنبه.

Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus نیروی کار گفت: در مصاحبه منتشر شده در دوشنبه بهترین شواهد نشان داد این ویروس ساخته شده بود و نه در یک آزمایشگاه, اما به نظر میرسد که “تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد گونه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>