رئیس جمهور شیلی در زیر آتش بیش خشونت جنسیتی سخنان

شیلی رهبر به نظر می رسید نشان می دهد که قربانیان بودند تا حدودی مقصر خشونت علیه زنان به عنوان او منادی یک قانون جدید که می بیند مجازات های سخت برای کشتار جنسیتی.

رئیس جمهور شیلی سباستین Pinera امضا قانون دوشنبه که در گسترش تعریف جنسیتی بلکه در آمد برای انتقاد برای نظرات که به نظر می رسید نشان می دهد که زنان قربانی خشونت بودند تا حدی مقصر است.

“گاهی اوقات آن را فقط به مردان تمایل به استفاده از, اما همچنین جایگاه زن به سکس” Pinera گفت: در حالی که اعلام قانون جدید در کنار همسرش سیسیلیا مورل و زنان وزیر ایزابل Pla.

“ما نیاز به مجازات بدرفتار و ما نیز باید به این فرد مورد آزار قرار گرفته است که آنها نمی دهد این اتفاق می افتد و که کل جامعه کمک خواهد کرد و حمایت از آنها در محکوم کردن این وقایع و اطمینان آنها اتفاق نمی افتد دوباره” Pinera اضافه شده است.

ادامه مطلب: غیر قابل تحمل: زندگی با یک عاشق

Gabriela قانون

قانون جدید به نام بعد از Gabriela Alcaino بود که قتل توسط دوست پسر او را در سال 2008 به معنی جملات به 40 سال برای کشتار جنسیتی. آن وسیعتر طبقه بندی شامل قتل غیر ازدواج همکاران و معرفی مجازات های اضافی برای کشتن ویژه زنان آسیب پذیر. قبل از این فقط نگران زوج های متاهل یا کسانی که با هم زندگی می کنند.

این تعریف جنایت علیه زنان به هر که نشان دهنده یک “مظهر نفرت و تحقیر و یا سوء استفاده به دلیل جنسیت” و
پوشش فیزیکی و جنسی و اقتصادی و سازمانی و سیاسی و خشونت محل کار.

اما آن Pinera نظرات در مورد زن و مجرمیت که موجب خشم و انزجار در میان گروههای حقوق زنان.

ادامه مطلب: نظر: آمریکای لاتین تحول راهنمایی به سوی هرج و مرج

“سرزنش قربانی خشونت علیه زنان غیر قابل تحمل است اما حتی بیشتر از آن در زمینه Gabriela قانون” گفت: بیانیه ای از رصدخانه در برابر آزار و اذیت شیلی. “این یک بیانیه از جهل است که نقض به ویژه قربانیان خشونت است.”

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “من می خواهم به بسیار روشن است: ما دولت را در موقعیت صفر است برای تحمل هر نوع خشونت یا سوء استفاده از زنان است.”

لاس Tesis

سال گذشته یک شیلی فمینیستی جمعی ایجاد یک اجرای موسیقی با عنوان “متجاوز به شما است” پس از موجی از موارد سوء علیه زنان در آمریکای لاتین و شیلی در خاص است. این ترانه در ابتدا انجام شده توسط یک گروه به نام “لاس Tesis” در سانتیاگو رفت ویروسی به عنوان آن را شنیده بود در تظاهرات در جاهای دیگر از جمله در لندن, پاریس, شهر مکزیک و Bogota.

یک تفسیر نیز رخ داده در استانبول در تاریخ 8 دسامبر سال گذشته زمانی که پلیس دخالت و بازداشت چند تن از رقص معترضان. چند روز بعد, چند زن ترکی نمایندگان مجلس خواند در مجلس شورای اسلامی.

اخیرا یک فلش اراذل و اوباش رخ داده در Harvey Weinstein را از جنایات جنسی محاکمه به زنان چادری در شعار “متجاوز به شما است!” خارج از نیویورک دادگاه.

jsi/rt (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>