کودکان به نظر می رسد قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر به کروناویروس

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال بحث در کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب و “اگر آخرین بحث این است که هر نشانه خانم ها و آقایان این چیزی است که برای رفتن به یک donnybrook” استفان کلبرت گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهد. “حاکم ملکه درد” است و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.), که “برخی از صاحب نظران آماده بودند برای دفن” پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر. “اما پس از عملکرد او در نوادا بحث وارن را بر روی نقشه با تشکر از او چکش سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار,” او گفت:.

پس از وارن به چالش کشیده بلومبرگ nondisclosure موافقت نامه های شرکت خود را به حال زنان نشانه بلومبرگ گفت: آنها بیشتر نمی خواهم خود را در “جوک.” بله کلبر deadpanned “هر کمدین می داند که شما باید برای به دست آوردن توافقنامه nondisclosure زمانی که مردم شنیدن جوک های خود را.” وی با اشاره به بینندگان خود NDA آن بسیار کوتاه است. و وارن را انجام نداده دفن بلومبرگ. “وای” او گفت: پس از بازی یک واکسن. “وارن فقط زیر در سخنان میشل اوباما: زمانی که آنها به پایین ما نیز کم, چرا که در آن مایک بلومبرگ است.”

“برنی ساندرز برنده بزرگ در نوادا در روز شنبه و در حال حاضر در نظر گرفته می شود حزب سوسیالیست — که سمت راست وجود دارد 78-سال-پیر مرد در حال اجرا در مقابل” جیمی کیمل شوخی در Kimmel Live. “پسر بحث در یکشنبه یک فاجعه بود برای Mike Bloomberg,” او اضافه شده است. “این واقعی بود وگاس سحر و جادو را نشان می دهد. الیزابت وارن اره بلومبرگ انتخاباتی در نیمی در لاس وگاس. هر کس انباشته شده بر او را.” بلومبرگ در ضمن با ریختن پول به مسابقه کیمل گفت. “او حتی استخدام Houston Astros به اطراف سرقت دیگر نامزدها نشانه هایی است.”

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از رای دهندگان مردد,” کیمل گفت: “به جای انتظار برای نامزدی من فکر می کنم نامزدها باید انتخاب خود را در حال اجرا آمپول در حال حاضر آن را آسان تر برای ما است.” او پیشنهادات و برخی از آنها بسیار خوب هستند.

“پس از نوادا حزبی دموکراتیک نامزدی عکس در حال تبدیل شدن روشن تر” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “وارن و [از سوی دیگر ، امی] Klobuchar نیاز به یک معجزه برای بازگشت در مسابقه [جو] بایدن و [پیت] Buttigieg در حال مبارزه به شدت به نسیم جایگزین و به عنوان آن می ایستد برنی به نظر می رسد در یک مسیر روشن برای برنده شدن بیشتر نمایندگان. و من می توانم به شما بگویم در حال حاضر زمانی که او برنده آنها او ain’t های s–t. ‘از آن ما نیست, آن را به من!'” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>