رئیس دادگستری رابرتز تماس شومر نظرات در مورد Gorsuch, Kavanaugh ‘خطرناک’

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز انتقاد رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) برای نظرات او در مورد قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه شنیده ام یک چالش به یک لوئیزیانا قانون است که نیاز به اعتراف امتیازات در بیمارستان محلی برای پزشکان که انجام سقط جنین در درمانگاه. در طول یک تظاهرات برگزار شد و در همان زمان به عنوان شنونده شومر به جمعیت گفت: “من می خواهم به شما بگویم Gorsuch من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

این درو نادر ملامت از رابرتز که در بیانیه ای گفت: “قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه.”

برخی از جمهوری خواهان متهم شومر از تلاش برای تحریک خشونت اتهام خود را سخنگوی جاستین سالار را رد کرد. “این یک مرجع سیاسی قیمت تومان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن آنها در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر این تصمیم گفت:” واشنگتن پست در ایمیل. “این نادرستی از جناح راست دستگاه در این تعجب آور نیست اما هنوز هم بسیار خیره کننده است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>