شیکاگو دانش آموزان مرحله نشسته در پس از گفت ‘بازگشت به کشور خود من’ توسط معلم در طول سرود ملی اعتراض

(شیکاگو) — مدارس عمومی شیکاگو می گوید: این تحقیقات پس از چهار دانش آموز شکایت کرده است که یک معلم گفت: هیسپانیک دانشجو باید او را به بازگشت به کشور خود از آنجا که او نمی ایستادن هنگام پخش سرود ملی.

این دانش آموزان در Senn دبیرستان در این شهر به سمت شمال گفت: آنها شنیده معلم نظر به این که یک شهروند ایالات متحده در طول یک میراث هیسپانیک مجمع Jan. 30.

اگر این ادعاها درست است که معلم و نظرات خواهد بود و تخلف از ناحیه ضد تبعیض در سیاست.

“CPS متعهد به پرورش محیط های یادگیری که در آغوش و حمایت همه دانش آموزان و اتهام اقدامات از معلم در سوال خلاف اعتقادات ما و اولویت های” منطقه سخنگوی جیمز Gherardi گفت.

Yesica سالازار گفت که او و دیگر دانش آموزان آنجا ماند نشسته در طول سرود در اعتراض به خشونت پلیس آمریکا مهاجرت و سیاست های ضد مهاجر شعارهای سیاسی. او گفت: معلم از او خواست اگر او شکسته شد و سپس گفت: او باید “بازگشت به کشور خود من اگر من نمی خواهم به ایستادگی” سالازار گفت.

“من احساس بسیار جرم چون پدر و مادر من مبارزه سخت به بخشی از این کشور” 17-year-old سالازار گفت: Chicago Sun-Times.

دانش آموزان برگزار شد تحصن در مدرسه در روز چهارشنبه در اعتراض به آنچه که آنها به نام مدرسه آهسته پاسخ به شکایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان به اصرار معلم حذف از مدرسه. “من احساس ما شدن اجرا در اطراف” سالازار گفت.

مقامات منتشر نشده معلم نام و CPS است گفت: اگر هر گونه اقدامات علیه او گرفته شده بود.

شکیرا ❄ 18 ساله شهروند ایالات متحده است که به ایالات متحده نقل مکان از کاستاریکا کمتر از سه سال پیش گفت که او نیز جرم توسط معلم کلمات. “هنگامی که من شنیده ام که زمانی که من شروع به پریدن کرد و گفت:” شما نمی گویند که به آن بی احترامی,’,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>