شیکاگو افزایش پل های بلوک دسترسی به مرکز شهر پس از یک شب غارت

Greyson Winfield با هدف کمک به هر فرد در جامعه خود را که نیاز به برخی از کمک, که آیا آن یک پاسخ اول و یا مادر

توسط PATRIS-FUN در 21 مرداد 1399

Greyson Winfield با هدف کمک به هر فرد در جامعه خود را که نیاز به برخی از کمک, که آیا آن یک پاسخ اول و یا مادر تنها کسی است که بیش از حد شلوغ به توده یونجه یا کاه چمن خود را و یا کسی که نمی توانیم مواد غذایی در این ماه است.

8-سال چهارم-گریدر از کانوی, کارولینای جنوبی گفت: او را تحسین رئیس جمهور جان اف کندی و یک دلیل که چرا او تا این حد به کمک همسایگان خود را. در آغاز همه گیر او نگران مردم چگونه به مراقبت از خانواده خود را اگر آنها قادر به کار و این الهام بخش او را به راه اندازی یک سازمان به نام کمک به رد پای آن را افزایش می دهد پول برای خرید کارت های هدیه برای مواد غذایی و یا کمک با صورتحساب.

"من می خواهم برای کمک به مردم" Winfield سی ان ان گفت. "وجود دارد که هیچ کس به آنها کمک کند و آن را درست انجام دهد." تا کنون رد پای کمک به توزیع کارت های هدیه به شش خانواده و Winfield خود را خواهر و برادر رضاعی خود را mowed نه چمن. Winfield گفت: زمانی که او یک فرد بزرگسال او می خواهد به یک مهر و موم نیروی دریایی بنابراین او می تواند در حفظ و کمک به مردم اضافه میکند: "همچنین JFK بود در نیروی دریایی قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور و من می خواهم به دنبال خود منجر شود." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب