شیکاگو پس از بررسی ماموران گرفتار در فیلم 'lounging در burglarized در جریان تظاهرات اخیر

بیش از یک دوجین شیکاگو افسران پلیس و ناظران دستگیر شدند در فیلم "lounging" در داخل یک burglarized کنگره دفتر م

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

بیش از یک دوجین شیکاگو افسران پلیس و ناظران دستگیر شدند در فیلم "lounging" در داخل یک burglarized کنگره دفتر مبارزات انتخاباتی و حتی به نظر می رسد به ساخت پاپ کورن و دم کردن قهوه به عنوان مردم تخریب و سرقت از نزدیک کسب و کار به تظاهرات و ناآرامی در سراسر شهر یک مشخصه عصبانی شهردار لری Lightfoot گفت: پنج شنبه.

در کنگره ایالات متحده بابی راش یک دموکرات که منطقه شامل مقدار این شهر از سمت جنوب و جنوب حومه گفت: کارکنان خود را برای اولین بار مشاهده ویدیو و او آن را به Lightfoot در روز چهارشنبه.

فیلم گرفته شده در 31 ماه مه و اوایل ژوئن 1 به عنوان پلیس با دریافت گزارش های فراوان از خرابکاری و سرقت و آتش سوزی در محلات در این شهرستان در جنوب و غرب طرف مقامات گفت. شیکاگو مانند دیگر شهرهای ایالات متحده دیدم تظاهرات بزرگ تحت الشعاع قرار توسط فعالیت های جنایی در روز پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده خود را از زانو به, سیاه, مرد گردن برای چند دقیقه.

پلیسی که به توصیف خودش را به عنوان "قهر" و "منزجر" با اعمال نشان داده شده در فیلم گفت: وزارت امور داخلی تقسیم و غیر نظامی از پلیس پاسخگویی در حال بررسی است.

پلیسی نشان داد که این رسانه ها روی صفحه نمایش منازعه از فیلم که هنوز ساخته نشده است, عمومی گفت: ماموران نشان داده نشده است شناخته شده است. پلیس از سراسر شهرستان اعزام شدند به جنوب و غرب دو طرف در پاسخ به ناآرامی در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مه ساخت که وظیفه بیشتر به چالش کشیدن.

همه ما باید بیزارند. همه ما باید احساس صدمه دیده و خیانت در این لحظه از تمام لحظات.- شهردار شیکاگو لری Lightfoot

تصاویر نشان داده شده به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی از جمله یک افسر دروغ گفتن در بازگشت خود را بر روی یک نیمکت در عجله ، دیگران نشان داده شده در حالت استراحت سر خود را بر روی رومیزی و یا نشسته با کلاه محافظ در کنار آنها به عنوان آنها به دنبال در تلفن های خود را.

در این تصویر گرفته شده از امنیت تصویری منتشر شده توسط کنگره بابی راش کمپین یک افسر سابق پلیس شیکاگو به نظر می رسد در یک تلفن همراه داخل راش را burglarized کنگره دفتر مبارزات انتخاباتی در شیکاگو در روز یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (کنگره بابی راش را در دفتر مبارزات انتخاباتی از طریق آسوشیتد پرس)

با عجله گفت: ماموران در ظاهر به آرامش در داخل دفتر که در هم شکسته شد و پیش از آن در روز هنوز صدایی مانند او نمی توانست باور کند چه آشکار در این ویدئو.

"آنها حتی تا به حال کامل صفرا به قهوه برای خود و به, پاپ, پاپ کورن, پاپ کورن در مایکروویو در حالی که غارتگران شد پاره از هم جدا کسب و کار," او گفت:. "در چشم خود و در درون خود برسد."

Lightfoot گفته محققان استفاده خواهد شد و بخش سوابق و اطلاعات محل از گروه وسایل نقلیه برای شناسایی ماموران درگیر است. او اشاره کرد که حداقل سه نفر از کارکنان در این ویدئو به تن پیراهن سفید دلالت نقش رهبری.

"در حالی که هزاران نفر از افسران در خدمت امسال در آن بسیار دشوار است آخر هفته و هر روز از این افراد در واقع خود را رها مسئولیت و تعهد و سوگند خود به خدمت و حفاظت" او گفت:. "همه ما باید بیزارند. همه ما باید احساس صدمه دیده و خیانت در این لحظه از تمام لحظات."

برادرانه منظور از پلیس اتحادیه رئیس جمهور جان Catanzara می گوید غارت در این مرکز خرید بیش از زمان ماموران وارد شدند. او را متهم Lightfoot در مرحله یک "هالیوود تولید" برای فشار سیاسی در دستور کار است که شامل صدور مجوز از تمام افسران پلیس در ایالت ایلینوی است.

"این منزجر کننده است که آنها را به چالش افتخار از آن [ماموران] که در آن شب به عنوان اگر آنها خواهد ایستاد و اجازه دهید مردم می میرند" او گفت:.

این هم تصویر گرفته شده از امنیت تصویری منتشر شده توسط کنگره بابی راش را در دفتر مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که پلیس شیکاگو در داخل راش را burglarized کنگره دفتر مبارزات انتخاباتی در شیکاگو در روز یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (کنگره بابی راش را در دفتر مبارزات انتخاباتی از طریق آسوشیتد پرس)

رهبران این شهر اداره پلیس به نام افسران اقدامات غیرقابل دفاع و سرپرست David Brown متعهد است که آنها را منظم زیرا این گروه تمامیت ارضی در خطر است.

"خواب در طول یک شورش" او پرسید: incredulously. "چه چیزی شما را در به طور منظم تغییر زمانی که وجود دارد هیچ شورش? "

معاون اول سرپرست آنتونی Riccio گفت که او مبهوت از آنچه که او را دیدم به خصوص زمانی که او متوجه آنچه که در خارج به عنوان تظاهر کنندگان بودند حمله به افسران غارت فروشگاه ها و تنظیم تیم اتومبیل در آتش است.

"سیزده افسران ساخت پاپ کورن چرت زدن و استراحت به من ایستاده بود و شانه به شانه با صدها نفر از دیگر افسران در خیابان دولت, در حالی که ما حلیم با سنگ," او گفت: یادآوری به خبرنگاران گفت که بیش از 100 افسر و زخمی شدند, در طول شورش. "این اتفاق می افتد در همان زمان این بچه ها در حال ساخت پاپ کورن و داشتن یک فنجان قهوه می خورم."

Lightfoot نگفت چه اقداماتی باید انجام شود در برابر افسران. چند روز پیش او گفت که او می خواست یک افسر است که ساخته شده یک حرکت زشت و ناپسند به معترضان اخراج شدند.

"یکی از این افسران اجازه خواهد داشت برای مخفی کردن در پشت نشان و رفتن و عمل مانند هیچ چیز اتفاق افتاده است," او گفت:, و اضافه کرد بعد از آن در کنفرانس خبری گفت: "من معتقدم که ما باید قوی ترین اقدام ممکن است که ما می توانیم را به خصوص با سرپرستان."

او همچنین پیشنهاد کرد که در این صحنه که در گشوده که نشان می دهد ماموران بر این باورند که آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند.

"این افسران به وضوح احساس مانند آنها نجس بود," او گفت:. "و به همین دلیل زمانی که افسران پیراهن سفید [سرپرستان پوشیدن پیراهن سفید به آنها را متمایز از دیگر افسران] در اتاق با آنها؟"

او گفت: این سوال که آیا افسران باید اتهامات جنایی است که "طلبه" توسط Cook County خارجه آمریکا و باراک اوباما دفاتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب