شیمیایی نشت گاز در کارخانه کشته شدن 8, sickens صدها نفر

یک ماده شیمیایی گاز به بیرون درز از یک کارخانه صنعتی در جنوب هند در اوایل روز شنبه ترک از مردم در تلاش برای نفس کشیدن و سقوط در خیابان ها به عنوان آنها سعی به فرار. حداقل هشت نفر کشته و نزدیک به 1000 دچار مشکلات تنفسی و دیگر واکنش های.

مدیر Vinay Chand گفت: چند نفر غش در جاده ها شدند و با عجله به بیمارستان در یک شهر در آندرا پرادش. مرده شامل 8 ساله.

مصنوعی شیمیایی استایرن درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد پس از آن بسته شد در طول coronavirus مستند Chand گفت. گاز به بیرون درز پس از یک آتش سوزی آغاز شد و از آن زمان شده است خاموش, او گفت:.

نزدیک به 1000 نفر در یک منطقه از سه کیلومتری گله و شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش در چشم خود, او گفت:.

مقامات اعزام 25 دستگاه آمبولانس برای انتقال بیمار به بیمارستان و دیگران دور از محل حادثه.

تصاویر تلویزیونی نشان داد مردم دروغ گفتن در خیابان ها پس از سقوط در حالی که در تلاش برای فرار.

نزدیک به 1000 نفر در یک منطقه از سه کیلومتری گله و شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش در چشم خود گفت: مدیر Vinay Chand. (آسوشیتد پرس)

یک شاهد عینی گفته است که ” در مجموع وحشت به عنوان یک مرطوب کننده مانند گاز احاطه این منطقه است. “مردم احساس نفس در خانه های خود و تلاش برای فرار. تاریکی اضافه شده به سردرگمی گفت:” یک کانال تلویزیونی. نام او داده نشده توسط کانال.

Srijana Gummala محلی شهرداری کمیسر گفت: آب در حال سمپاشی در منطقه برای به حداقل رساندن تاثیر این گاز است. “از طریق سیستم آدرس عمومی مردم خواسته شده است که به استفاده از مرطوب ماسک,” او گفت:.

هند تحمیل سخت در سراسر کشور مستند در 25 مارس به کنترل گسترش coronavirus. اقدامات بودند کاسته روز دوشنبه اجازه می دهد محله مغازه ها و واحدهای تولیدی به بازگشایی برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

هند تا کنون گزارش شده که نزدیک به 50000 ویروس موارد با 14,183 بهبود و 1,694 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>