چلسی منینگ منتشر شده از زندان قاضی را سفارش

یک قاضی فدرال آمریکا روز پنج شنبه دستور داد که از سربازان سابق و ویکی لیکس منبع چلسی منینگ باید فورا از زندان آزاد شد, جایی که او برگزار می شد به دلیل امتناع از شهادت در تحقیقات جاری از ویکی لیکس.

ورود در ایالات متحده دادگاه منطقه ثبت دعاوی حقوقی در اسکندریه., امضا شده توسط قاضی آنتونی Trenga نیز رد درخواست توسط منینگ به لغو جریمه که او تا به حال اعمال شده برای امتناع از شهادت و دستور داد او را به پرداخت جریمه بالغ بر $256,000 ما.

بازداشت شنوایی برای منینگ برای جمعه برنامه ریزی شده بود لغو و اسکندریه کلانتر تایید پنج شنبه شب که منینگ منتشر شده است.

“نیازی به گفتن ما رها و از آنها بخواهید که به شما احترام او حفظ حریم خصوصی در حالی که او در پا” منینگ دفاع تیم گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

روز چهارشنبه سخنگوی منینگ دفاع تیم گفت: او تا به حال اقدام به خودکشی گرفته شده بود به بیمارستان که در آن او در حال بهبود است.

سخنگوی اندی Stepanian گفت که در وجود حبس و اعمال تحریم های مالی منینگ باقی مانده است “تزلزل در او امتناع از شرکت در یک هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده است.”

قبل از اخیر حبس برای امتناع از شهادت منینگ خدمت کرده بود هفت سال در یک زندان نظامی برای نشت صدها هزار نفر از ارتش آمریکا پیام ها و کابل ها به ویکی لیکس قبل از اینکه منتشر شد در دستور باراک اوباما ،

ویکی لیکس مبتنی بر اینترنت “نامه ای مرده رها کردن” برای leakers طبقه بندی شده و یا اطلاعات حساس تاسیس شد توسط شهروند استرالیایی جولیان آسانژ در سال 2006.

آسانژ است که برگزار می شود در لندن زندان به انگلیسی, دادگاه در نظر بگیرید یک درخواست از دادستان ایالات متحده برای استرداد او به ایالات متحده است. او می خواست به اتهام توطئه با منینگ برای هک کردن به یک پنتاگون سیستم های کامپیوتری حاوی مواد طبقه بندی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>