چلسی منینگ در بیمارستان بستری زیر اقدام به خودکشی در زندان

سابق اطلاعات نظامی تحلیلگر شده است و در زندان پس از مارس 2019 برای امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی WikiLeaks. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه در Alexandria, Virginia این هفته است.

چلسی منینگ حقوقی تیم گفت: او recuperating تحت مراقبت های پزشکی پس از اقدام به خودکشی ناموفق.

اسکندریه کلانتر دانا Lawhorne گفت: “یک حادثه وجود دارد در حدود 12:11 بعد از ظهر امروز در اسکندریه بالغ بازداشتگاه مربوط به اهل بیت چلسی منینگ. آن رفتار مناسب با کارکنان حرفه ای ما و خانم منینگ امن است.”

او پس از آن گرفته شده است به یک بیمارستان است و در حال حاضر دوره نقاهت.

ادامه مطلب: وکیل آسانژ: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘پیشنهاد عفو’ در ازای انکار روسیه نقش مهمی در ایمیل نشت

سابق نظامی آمریکا تحلیلگر اطلاعاتی شده است پشت میله های زندان از ماه مه سال 2019 برای امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی whistleblower پلت فرم ویکی لیکس. منینگ است که هنوز هم برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه در اسکندریه ویرجینیا که در آن یک قاضی است به تصمیم می گیرید که آیا تحریم ها علیه او که برای سرپیچی خواهد بود را تایید کرد.

اندی Stepanian سخنگوی منینگ تیم حقوقی در بیانیه ای گفت شنبه که منینگ “باقی می ماند و تزلزل در او امتناع از شرکت در یک هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده است.”

ادامه مطلب: نظر: من با جولیان آسانژ

آسانژ و منینگ متهم به توطئه علیه ما

دولت آمریکا را متهم بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ از تبانی با منینگ به نشت طبقه بندی اسناد و مدارک مربوط به جنگ در عراق و افغانستان از جمله وزارت امور خارجه و کابل فیلم نظامی.

منینگ در ابتدا به زندان فرستاده شده در سال 2010 قبل از اینکه در دادگاه-martialed و به جرم جاسوسی در سال 2013 و با توجه به 35 سال حبس.

او منتشر شد در سال 2017 پس از آن زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما تبدیل حکم او. اما منینگ شد remanded در بازداشت یک بار دیگر در سال 2019 برای ارائه شهادت.

اگر شما مبتلا به فشار عاطفی یا افکار خودکشی به دنبال کمک های حرفه ای. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن کمک کند بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در جهان, در این سایت: www.befrienders.org

jsi/اس ام اس (AFP AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>