پارلمان اروپا به تصویب نهایی به بریتانیا طلاق از اتحادیه اروپا در روز چهارشنبه هموار کردن راه برای این کشور به ترک اتحادیه اروپا روز جمعه پس از نزدیک به نیم قرن و ارائه یک عقب نشینی عمده برای پیوستن به اتحادیه اروپا.

پس از یک بحث عاطفی است که در طی آن چندین بلندگو اشک ریختن, اتحادیه اروپا, نمایندگان مجلس با رای دادند 621 و 49 برابر Brexit توافق نامه مهر و موم شده بین بریتانیا و 27 عضو دیگر متحده در ماه اکتبر گذشته بیش از سه سال از بریتانیا رای به ترک.

سیزده نمایندگان مجلس ممتنع و اتاق را شکست و به یک تفسیر از Auld لنگ تا کنونسنتی اسکاتلندی عامیانه آهنگ وداع. بریتانیا 73 خروج قانونگذاران اتحادیه اروپا به رهبری برای “Au Revoir” حزب اتحادیه اروپا در اتاق پس از رای دادن.

در اوایل روز چهارشنبه بریتانیا سفیر اتحادیه اروپا دست اسناد رسمی Brexit به رییس. در برابر پس زمینه از بریتانیا و اتحادیه اروپا پرچم در بلوک بروکسل مقر تیم بارو خندان گذشت بیش از یک رنگ آبی تیره چرم فایل برجسته با آرم پادشاهی متحده.

پس از طولانی طلاق مذاکرات انگلیس را ترک خواهد کرد این باشگاه پیوست و در سال 1973 در نیمه شب بروکسل روز جمعه (6 p. m. ET در پنج شنبه) زمانی که بریتانیا پرچم حذف خواهد شد از دفاتر اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا پرچم کاهش در انگلیسی محوطه وجود دارد.

با وضعیت موجود دوره انتقال در حال اجرا فقط تا پایان سال, تازه مذاکرات — پوشش همه چیز را از تجارت به امنیت —به زودی آغاز خواهد شد در یک رابطه جدید.

“ما با توجه به تعرفه صفر صفر سهمیه رایگان-توافقنامه تجارت. اما پیش شرط این است که اتحادیه اروپا و بریتانیا کسب و کار همچنان به رقابت در یک سطح میدان بازی. ما قطعا نمی افشای شرکت ها به رقابت غیرمنصفانه” کمیسیون اروپا سر Ursula von der Leyen گفت: مجلسی.

اعضای مجلس خواند Auld لنگ تا کنون پس از یک طرفه رای با بسیاری از پس از آن دوباره به مهمانی مارک نقطه عطف. (ایو هرمان/آسوشیتد پرس)

رئیس اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier گفت: نمایندگان باقی مانده 27 عضو گفته می شود که یک شل توافقنامه مانند اتحادیه اروپا با اوکراین باید در خدمت به عنوان پایه ای برای روابط دیپلماتیک منابع گفت.

“ما نمی خواهد به زمین در مسائلی که برای ما مهم است” Barnier گفت: به گفته منابع مطلع در بسته-درب نشست.

در آخرین روز کاری خود به عنوان یک عضو پارلمان اروپا منجر Brexit مبارز Nigel Farage به خبرنگاران گفت: وجود دارد “بدون بازگشت” هنگامی که انگلستان ترک می کند.

“انگلستان مناسب نیست ما می شود بهتر است از,” او گفت:, توصیف یورو-شک و تردید به عنوان یک حل و فصل نمایش در انگلستان که در آن “ترک” موقعیت برنده 2016 رفراندوم توسط یک حاشیه باریک از 52 به 48 درصد است.

او گفت: نخست وزیر بوریس جانسون او وعده داده می شود وجود ندارد و به اصطلاح سطح میدان بازی بند بر رقابت عادلانه در جدید اتحادیه اروپا-انگلیس معامله برجسته نقطه عمده ای از مشاجره با بلوک در آینده مذاکرات.

به عنوان حسابدار مخابره خود را Brexit حزب قانونگذاران دست تکان دادند خداحافظی به اتاق با مینی جک اتحادیه پرچم و شعار می دادند “مرحبا!,” اما خود را سوسیالیستی هموطن جود Kirton-عزیزم خفه اشک است.

“این احتمالا غمگین ترین روز زندگی من تا کنون. Brexit چیزی است که حملات پایه و اساس خیلی از هویت ما” گفت: Kirton-عزیزم که برنامه ای برای ماندن در بروکسل با بلژیک ،

انگلیسی پارلمان اروپا عضو Nigel Farage نوشیدنی آبجو پس از پرداختن به قانونگذاران اروپایی در بروکسل در روز چهارشنبه. (فرانسیسکو سکو/آسوشیتد پرس)

وی استدلال لیبرال اتحادیه اروپا نماینده مجلس از بلژیک و سرسخت europhile اظهار تاسف مبارزه با تروریسم در اروپا به عنوان یک افتضاح تاریخی: “این غم برای دیدن یک کشور ترک که دو بار آزاد ما دو بار به خون خود را برای آزادی اروپا است.”

به عنوان یک واقعیت جدید طلوع در اروپا از دوشنبه, انگلستان دائمی نمایندگی به اتحادیه اروپا و یا UKRep تبدیل خواهد شد یک ماموریت خارجی — در حال حاضر لقب “UKmissEU” توسط برخی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de