رهبر چچن رمضان قدیروف بستری در مسکو با COVID-19: گزارش

رمضان قدیروف رهبر روسیه در جمهوری چچن است که مظنون به داشتن قرارداد رمان coronavirus و دریافت درمان در مسکو, بیمارستان, روسی, جدید سازمان گزارش شده است.

TASS نیوز به نقل از ناشناس منبع پزشکی گفت: وضعیت قدیروف, 43, پایدار بود اما از ارائه جزئیات بیشتر. مقامات چچنی را نه تایید و یا رد این گزارش ها و مقامات از جمله Kadrov را سخنگوی Ilman Vakhidov نه جواب تماس های تلفنی.

قدیروف یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور شد رئیس جمهوری چچن در سال 2007 پس از دو جنگ وحشیانه بین نظامی روسیه و جدایی طلب و نیروهای اسلامگرا پس از سال 1991 و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

مسکو اعتبارات قدیروف که توصیف خود را به عنوان پوتین “سرباز پا” با reining در یک اسلامگرای رادیکال شورش در عمدتا مسلمان شمال منطقه قفقاز اما حامیان حقوق بشر متهم او را از ریاست گسترده نقض حقوق.

چچن به عنوان روز جمعه گزارش داده بود 1,046 موارد coronavirus و 11 مورد مرگ و میر یک سهم کوچک بیش از 300,000 موارد و 3,249 مرگ و میر گزارش شده توسط مقامات روسی در سراسر کشور.

در روز پنج شنبه TASS به نقل از Akhmed Dudayev رئیس چچن را ChTGRK وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی عنوان کرد و گفت قدیروف بود و شخصا مسئول منطقه را تلاش برای به کنترل جدید شیوع کروناویروس.

چندین ارشد مقامات روسی که قبلا قرارداد این ویروس از جمله نخست وزیر میخائیل Mishustin و سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov.

Mishustin بازگشت به کار این هفته پس از دوره نقاهت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>