هرج و مرج در شمال ایتالیا بیش مبهم coronavirus مستند سفارشات

مردم شلوغ بر روی قطار در تلاش برای پیشدستی شدیدی اقدامات دولت برای کنترل گسترش coronavirus. ایتالیایی, رسانه ها و سیاستمداران انتقاد شده است و برای گیج کننده rollout از اقدامات جدید.

سردرگمی گرفته و نگه دارید و در سراسر شمال ایتالیا —منطقه سخت ترین ضربه رمان coronavirus COVID-19 — پس از کشور معتبر ترین روزنامه در روز شنبه منتشر شده یک پیش نویس از یک مستند سفارش قبل از آن شده بود مقرر توسط دولت است.

اطلاعات رسمی که منتشر شد تنها چند ساعت بعد بود برای انتقاد از نامشخص بودن و بد نوشته شده و خروج بسیاری از مردم — که در مورد به بیرون آمدن از قرنطینه — هنوز هم قادر به رفتن به خانه و یا مطمئن نیستید از آنچه آنها باید انجام بعدی.

این Corriere della Sera, ایتالیا یکی از معتبرترین روزنامه های گزارش شده در شنبه شب که دولت قرار بود برای جلوگیری از هر کسی خروج یا ورود برخی مناطق شمال از جمله کل منطقه لومباردی به عنوان به خوبی به عنوان استان ونیز, Modena, پادوا و ترویزو.

تصمیم گیری به طور موثر قرار داده و یک چهارم از جمعیت این کشور را — برخی از 15 میلیون نفر — در مستند از جمله شهرهای میلان و ونیز.

پیش نویس این حکم به زودی با بسیاری دیگر از اخبار مهم رسانه ها باعث سیل از مردم به ایستگاه های راه آهن در سراسر شمال ایتالیا که در آن آنها کهنه بر روی سر می برند, قطار, تلاش برای محافظت از خود چهره با استفاده از شال و کلاه و دستکش. بسیاری از مردم می ترسید این امر می تواند آخرین شانس خود را برای ترک تا زمانی که مستندات ها برداشته در آوریل 3.

هرج و مرج صحنه نیز منجر به ترس است که افراد آلوده از شمال که علائم در عین حال می تواند این ویروس را به بقیه کشور است.

“آیا سفر جنوب’

“دریافت در اولین ایستگاه راه آهن. آیا هواپیماهای باری و بریندیسی,” میشل امیلیانو فرماندار منطقه جنوب Puglia التماس شمالی. “به نوبه خود در اطراف در اتومبیل خود را دریافت [شهری] اتوبوس در توقف بعدی.”

دولت در نهایت منتشر شده و اجرا آن فرمان در یکشنبه اما بسیاری از نقاط نامشخص باقی می ماند از جمله آنچه باید اتفاق می افتد به بسیاری از گردشگران خارجی در حال حاضر در گیر این مستند مناطق. در حال حاضر ممنوعیت سفر تنها می تواند چشم پوشی در مورد استثنایی “نیاز” اما آن را نیز مشخص نیست که چگونه یک فرد را به اثبات وضعیت خود را به منزله یک مورد استثنایی.

ایتالیا نیز لغو شد بزرگ ورزشی و رویدادهای فرهنگی در سراسر کشور و توریستی تساوی مانند موزه واتیکان و کلیسای سیستین بسته باقی می ماند.

Venice's St Mark's Square is empty after the emergency decree (Reuters/M. Silvestri)

ونیز St mark’s Square, به طور معمول شلوغ با گردشگران خالی بود زیر فرمان اضطراری

گروه حوادث مانند عروسی و مجالس ترحیم نیز هدفمند اساس مقررات جدید را به عنوان در حال جمع آوری نقاط مانند موزه ها, تئاتر, سینما, میله, استخر شنا و سالن های ورزشی. همه مدارس و دانشگاه ها باقی می ماند بسته به عنوان اسکی و بسیاری از مراکز خرید را کاهش ساعت به غیر از سوپر مارکت ها و داروخانه ها. رستوران ها باید نزدیک 6 ساعت و اطمینان حاصل شود که همه گروه های مشتری نشسته حداقل یک متر از هم جدا.

بازرسی کنترل شده توسط پلیس و سربازان در جاده ها که منجر به خروج از “منطقه قرمز” در حال حاضر اجرا شده است.

قوانین جدید به احتمال زیاد به نابودی ایتالیا اقتصاد گردشگری است که متکی بر مواد غذایی و فرهنگ در صنایع.

روز یکشنبه مقامات تایید کرد شمار تلفات ناشی از کوروناویروس افتاده 133 در یک روز به 366.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>