جشن 4 جولای توسط Streaming TV ترین فوتی و فوری نشان می دهد در مورد مسابقه در امریکا

تیاو فصیح ترین تلافی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه شعار—امریکا بزرگ دوباره—برای اولین بار منتشر شده در Esquire‘s ژوئیه سال 1936 موضوع یک دهه قبل از رئيس جمهور در بدو تولد. هر چند عنوان آن است که به طور مشابه, دلتنگ, Langston Hughes’ شعر “اجازه امریکا بود و امریکا دوباره” بیانگر اشتیاق برای یک کاملا متفاوت ایده آل امریکا: یک جایی از فرصت های برابر و عدالت اقتصادی که در آن مهاجران پیدا کردن آزادی از جهان autocrats در یک جامعه که در آن آمریکایی های بومی سیاه نوادگان بردگان و طبقه کارگر فقط به عنوان قدرتمند به عنوان سفید و اروپایی ها. در عین حال هیوز با ابراز تاسف از این که این مدینه فاضله هرگز وجود داشته است به عنوان چیزی بیش از یک رویا. او پاسخ “اجازه امریکا بود و امریکا دوباره” با “امریکا هرگز امریکا بود به من.”

با توجه به این عبارت را منشاء امریکا به من به نظر می رسد مانند یک رفیع عنوان برای یک برنامه تلویزیونی در مورد یک دسته از نوجوانان است. پس از آن هیچ دستاوردی است که frustratingly زیر تماشا 2018 Starz docuseries از خالق استیو جیمز (Hoop Dreams, چرتکه: به اندازه کافی کوچک به زندان) باعث می شود چنین شایسته اسم—و از جمله ایده آل 4 جولای مشاهده. فیلمساز و متنوع خدمه صرف 2015-2016 مدرسه سال قبل از آخرین انتخابات ریاست جمهوری, اما پس از تولد از زندگی مهم جنبش پس از تقریبا یک دوجین دانش آموزان خانواده های خود و تعداد انگشت شماری از معلمان در اوک پارک و رودخانه جنگل دبیرستان در اوک پارک بیمار است. از آن جایی که خود تبریک, exceptionalist اساطیر اجرا می شود به عنوان عمیق به عنوان است که آمریکا خود را. و به عنوان نشان می دهد که ایده آل اوک پارک نیست اوک پارک هر کس در منطقه می شود برای لذت بردن از.

شما مطمئنا می تواند پیدا کردن داستان فوتی و فوری در مورد نژاد و نابرابری در حتی بیشتر همگن آمریکایی دبیرستان. اما چه چیزی باعث اوک پارک قابل توجه علاوه بر این واقعیت است که آن است که در آن جیمز زندگی و فرستاده خود را با فرزندان خود به مدرسه داستان در شیکاگو و حومه می گوید خود را در مورد تاریخ آن از شمول است. مطلوب جامعه اتاق خواب با تشکر در بخش های بزرگ به معماری کمک های معروف resident فرانک لوید رایت و دایره اوک پارک تصویب نمایشگاه-مسکن اقدامات سفید پرواز جاروب حومه در 1960s و 70s که جذب تدریجی ساکنان و منجر به نسبتا صلح آمیز آلی ادغام. 2015, OPRF دانشجویی جمعیت بود به عنوان جیمز گزارش در اولین سری 55 درصد سفید 27 درصد سیاه 9 درصد Latinx, 6 درصد برد و 3 درصد آسیایی-آمریکایی است. U. s. اخبار & گزارش جهانی در حال حاضر در رتبه آن در بالا 5 درصد از مدارس در کشور, و آن را بیش از دولت به طور متوسط در خواندن ریاضی و نرخ فارغ التحصیلی. در میان آن 21st-century فارغ التحصیلان SNL بازیگران عضو Cecily قوی, NBA, ستاره Iman Shumpert و زودرس غول رسانه تبدیل بازیگر Tavi Gevinson (که پدر استیو یک عضو هیئت مدیره مدرسه در آن زمان به نظر می رسد در امریکا به من).

بر روی کاغذ OPRF نادر بود و موفقیت چشمگیر: بسیار خوب و بسیار متنوع که به نظر می رسید به رشد فراگیر ارزش که اوک پارک جامعه برگزار عزیز. اما به عنوان شکست نخورده منتقد ثریا نادیا مک دونالد فراموش نشدنی قرار داده و آن را در بررسی از آمریکا برای منیک موسسه است که به نظر می رسد به یک دیگ ذوب شد “برخورد با برخی از جدی توده در آن fondue.” در اولین قسمت از یک نمودار نشان می دهد نه تنها یک شکاف گسترده ای جدا سیاه و سفید دانشجويان عمل نمرات بلکه بهبود قابل توجهی در میان دانش آموزان سفید در طی بیش از یک دهه به عنوان سیاه و سفید نمرات دانشجويان که باقی مانده زیر متوسط دولت به سختی تغییر کرده است.

در حالی که امریکا به من دستورالعمل های اداری درگیری در طول سال—تا حد زیادی از طریق تجارب جسیکا Stovall یک جوان عمیقا متعهد سیاه معلم انگلیسی که تلاش برای ترویج حقوق صاحبان سهام بیش از حد اغلب اخراج او مافوق همه نژادها—تمرکز خود را بر روی کشف داستان انسان در پشت آمار. بیشتر (و در هیچ بخش کوچکی به این دلیل که OPRF مدیر و سرپرست منطقه حاضر به نشستن برای مصاحبه) که به معنی پروفایل هوشمندانه انتخاب شده فردی دانش آموزان که به نمایندگی های مختلف هویت نمرات منافع و سطوح تحصيلی. Kendale شیرین مزاج, سیاه, ارشد, سابقه دو جهان به عنوان یک کشتی گیر و یک عضو از گروه راهپیمایی; هم تیمی خود گیب, نیز سیاه, همه در اطراف ستاره triumphing در کلاس درس و همچنین بر روی تشک. Chanti یک متفکر او junior است که با استفاده از کار خود را به صورت دکلمه تیم به اکتشاف در حال تحول هویت جنسیتی. دایان است طلاق گرفته, لزبین, پدر و مادر و تلاش برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار به عنوان یک نیمه Latinx junior که همسالان درک او به عنوان سفید. تاج یا کلاه سیاه مشتاق ستاره پاپ که پنهان نمی کند, او عدم علاقه به مدرسه زندگی با او بسیار مسن خواهر Telicia یک اختصاص داده شده که صرف بیشتر وقت خود را دفاع در OPRF برای خود او متفاوت abled 17 ساله پسر ترنس.

سری افکن فقط دو عضو از مدرسه سفید اکثریت: overachieving دانشجوی سال اول کارولین و برندان یک preternaturally لرز دوم بازیکن بیس بال هر دو آنها پیوست پروژه میدوی را از طریق سال. این هم کمتر بود انتخاب از نتیجه سفید کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها بی میلی به شرکت در یک فیلم مستند آنها tellingly به نظر می رسید به ترس خواهد خود را نشان می دهد ناعادلانه مزایای. در یک نقطه, کارولین اشاره overhearing دیگری, سفید, دختر بچه اظهار نظر کردن که دانش آموزان مانند او به سادگی می توان به بازیگران به عنوان نمایندگان سفید امتیاز. در واقع جیمز ارائه هر شخصیت در سه بعد. در میان بچه ها حداقل وجود دارد هیچ خائنانی. من احساس برای کارولین هنگامی که فشار او قرار می دهد بر روی خودش منجر به حملات اضطراب فقط به عنوان من احساس برای جادا یک به همان اندازه روشن و سیاه و سفید ارشد با علاقه به فیلمسازی و عدالت اجتماعی زمانی که یک مرد معلم میدارد مبارزه با بیش از یک ویروسی تصویری که در آن یک سیاه در برابر سفید در مورد همکلاسی فرهنگی تخصیص است. تفاوت ساختاری. کارولین مشکل ناشی از خود او احساس که او باید بهترین دانش آموز در OPRF; جادا است که زاد نژادپرستی اعتقادات او خیلی هوشمندانه بیان ترساندن یک مرد سفید پوست در موضع قدرت است.

آن را به عنوان معلوم است که نشان می دهد حداقل تا حدودی غیر عمدی overrepresentation از سیاه و سفید و سیاه و سفید دانش آموزان توابع به عنوان یک پادزهر برای یک سیستم آموزشی و جامعه بزرگتر—که در آن سفید کودکان و نوجوانان در حال درمان به عنوان افراد در حالی که همتایان خود از رنگ ها بیش از حد اغلب به عنوان دیده می شود بیچهره آمار. هر چیزی آنها در مورد پرشور; یک مشت سبز دانشجوی سال اول Grant می یابد و مردم خود را در میان تئاتر جمعیت در حالی که دایان شد یک بار تنها در تیم فوتبال. فراتر از نژاد آنها کون شکستن فایل های باینری از سرباز و مغز, معلم, پت و شورشی مرد و زن. خانواده خود را در همه اشکال و اندازه هر چند یک موضوع مشترک است که پدر و مادر و سرپرستان که فداکاری بزرگ به فرستادن فرزندان خود به ظاهرا یک مدرسه بزرگ است که اغلب با شکست مواجه کسانی که نیاز به منابع بیشتر است. از آنجا که ما بلافاصله ببینید, بهترین ها را در این دانش آموزان از طریق لنز از جیمز و بخش مدیران بینگ لیو (این فیلمساز جوان در پشت 2019 قابل توجه Minding the Gap), Kevin شاو (خیابان در اینجا متوقف می شود) و ربکا Parrish (رادیکال فضل) می آید به عنوان یک تسکین زمانی که دوربین های خود را ضبط بزرگسالان پرورش آن—به عنوان Stovall می کند با, جذاب, گاهی اوقات رها junior Ke’Shawn.

فرم در خدمت محتوا در جذب این سری به طوری که آن را تنها بر یک اخیر دوم مشاهده است که من قدردانی چگونه ظرافت امریکا به من حرکت می کند از یک موضوع به موضوع نوجوانان به بزرگسالان در زندگی روزمره به رویدادهای خاص مانند دکلمه مسابقات و رقص در کلاس درس به کافه تریا به extracurriculars به صفحه اصلی. آن را از طریق داستان سرایی استادانه نه آمرانه editorializing که جیمز (که گاه به گاه صدای خارج از قاب داستان را فراهم می کند متن بدون گفتن بینندگان به چه فکر کنم) متصل شخصی با سیستمیک. در زیر تاج به فوتبال بازی ما را ببینید که چگونه او عمدتا سیاه و سفید تیم ملی cheerleading است تحت فشار قرار دادند به سمت ورزشگاه در حالی که بیشتر سفید, دختران در تمرین تیم نخست قرار دادن. زمانی که یک معلم علوم نشان دهنده “من احساس می کنم یک نوع از ارتباط با AP, دانش آموزان, چرا که این نوع از بچه من بود” ما حس چگونه است که نوع نگرش می تواند به تقویت یک موجود شکاف دستاورد.

جیمز نه تجویزی اما در پایان 10 قسمت نشان می دهد باعث می شود آن را سخت به این باور است که هر چیزی از رادیکال استخوان-تغییر عمیق می تواند OPRF زندگی می کنند تا به آن آرمان های شریف. مفاهیم روشن برای ملی سیستم آموزش و پرورش عمومی از آن است که یک عالم صغیر و همچنین به صورت یک فرهنگ آمریکایی تولید شده در بخش های بزرگ توسط مدارس. به زودی پس از امریکا برای من پخش و آگاهی از مسابقه در OPRF باعث متعدد اعمال سفید-supremacist تلافی داخل ساختمان از جمله نفرت انگیز نقاشی های دیواری. کسانی که طغیان به نوبه خود سوخت مطالبات برای تغییر مدرسه رشته, سیاست معلمان بیشتر از رنگ و اجباری تاریخ سیاه کلاس برای همه دانش آموزان است.

هر دو نشان می دهد و فوری آن پس با صدای بلند طنین انداز بیش از یک ماه به آخرین موج در جهان قیام علیه نژاد پرستی و نابرابری. مدیران “باید یک کار بزرگ پیش از خود را در تبدیل یک مدرسه بزرگ در جهت های جدید” جیمز اشاره کرد در مصاحبه ای در مدت کوتاهی پس از نمایش به پایان رسید و اجرای آن “به ویژه هنگامی که آن را در حال حاضر با این نسخهها کار به خوبی برای اکثریت سفید و خانواده های ثروتمند در جامعه است.” شما می توانید می گویند همان را برای چنین بزرگ کشور است. در عین حال در مورد امریکا و همچنین اوک پارک عقب افتاده محاسبات ارائه دلیل کافی برای استقامت. “امریکا هرگز امریکا به من” هیوز حل نزدیکی پایان شعر خود را. “و در عین حال من قسم می خورم این سوگند—/امریکا خواهد بود!”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>