CDC هشدار آمریکایی ها در برابر گرفتن کشتی و پروازهای طولانی به عنوان Coronavirus موارد رشد

تیوی آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) است مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از گرفتن کشتی و می گوید: افراد مسن و دیگران در معرض خطر بالا از COVID-19 باید از مکان های شلوغ و “غیر ضروری” سفر از جمله هواپیما ،

جدید ارشاد منتشر شده در یکشنبه سی دی وب سایت تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در حال حاضر در برخی از ایالات متحده جوامع است.

CDC توصیه می کند که مسافران “به خصوص کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت تسلیم تمام کشتی کروز سفر در سراسر جهان است.” آن را اضافه می کند که مسافران کشتی کروز در “افزایش خطر ابتلا فرد به فرد گسترش” از coronavirus.

کشتی های کروز شده اند در مرکز تعدادی از coronavirus می ترساند و شیوع بیماری—the Grand شاهزاده خانم کروز در حال حاضر شناور در آبهای سواحل کالیفرنیا و مسافر محدود به اتاق خود را پس از خبری که زودتر مسافر مرده بود از coronavirus. کروز بوش روز جمعه گفت که 21 نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت است.

ادامه مطلب: شما باید لغو برنامه سفر در میان COVID-19 نگرانی ها ؟ در اینجا چیزی است که به نظر

در ماه گذشته بیش از 700 نفر از الماس شاهزاده کشتی کروز از اطراف 3,700 بودند مبتلا به این ویروس است. کروز که از منوی view در ژاپن قبلا میره با کروناویروس بیمار است.

ترس است که کشتی می تواند حمل این ویروس را نیز وادار به مقامات بندر در سطح جهان به نوبه خود کشتی به دور است. بیش از آخر هفته کاستاریکا فرتونا قایقرانی در جنوب شرقی آسیا محروم شد از docking در مالزی و تایلند.

به طور جداگانه ایالات متحده جراح عمومی خواست شرکت های آمریکایی اجازه می دهد تا کارکنان در زمان پرداخت کردن اگر آنها بیمار هستند: “این بسیار ارزان تر از بستن زیرا هر کس دیگری بیمار می شود!”

وجود دارد 554 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده از یکشنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ویروس ردیاب. حداقل 34 متحده گزارش کرده اند coronavirus با بیش از 100 نفر هر کدام در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا.

حداقل نه متحده اعلام کرده اند شرایط اضطراری و افزایش تعداد مدارس و خدمات عمومی در حال بستن. بیست و دو نفر را در برابر ویروس.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

کارشناسان به انتقاد مقامات ایالات متحده خود را آهسته در پاسخ به رشد بیماری همه گیر. پنج شنبه گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری کاخ سفید در پاسخ به این ویروس بازیگران شکی نیست که دولت قادر خواهد بود به ارائه یک میلیون و تست کیت در پایان هفته.

“ما لازم نیست به اندازه کافی تست امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی تقاضا در رفتن به جلو” پنس گفت.

اما در یک پنج شنبه شب, صدای جیر جیر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگهداری می شود که کاخ سفید است “کاملا هماهنگ و خوب تنظیم طرح توجیهی” برای مبارزه با ویروس.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

نوشتن به هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>