CDC وزن مشاوره آمریکایی به پوشیدن ماسک در خارج از منزل

Stephen Colbert طناب خانواده خود را به کمک به او نوار دوشنبه را دیر نشان می دهد از خانه خود را که شامل خانواده

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

Stephen Colbert طناب خانواده خود را به کمک به او نوار دوشنبه را دیر نشان می دهد از خانه خود را که شامل خانواده سگ. "برخی از مثبت آمده اند از این. خود انزوا تبدیل این به یک عصر طلایی برای حیوانات خانگی." Antics با سگ, بنی, در گرفت.

"در حال حاضر من می دانم که بسیاری از شما وجود دارد تاکید کرد چرا که ما همه در انزوا و هیچ کس نمی داند چه مدت این است که جاوا گذشته" میشل گفت. "اما من یک پیام ساده برای همه شما: امریکا شما این رو. شما شده است آموزش برای این لحظه تمام زندگی خود را. هر لغو طرح هر 2 صبح Netflix شراب خواری هر GrubHub سفارش از رستوران در سراسر خیابان — آن را برای این! ما آمریکایی ها. وجود دارد هیچ چیز ما را بهتر از انجام کارهایی نیست."

در یک یادداشت جدی تر او جشن قهرمانی از پزشکان غیر انسانی قرار دادن در ساعت در شهر نیویورک در حال حاضر کشیده بیمارستان مشخص شده ورود نیروی دریایی پزشکی کشتی راحتی با یک ایده جدید طنزهای و تحسین جهان برای کف پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر: "که زیبا است. من هرگز بیشتر نقل مکان کرد و با کف زدن که برای من نیست." وجود دارد یک طرف تیره تر به این هم اشاره کرد. "پس از اپل بزرگ فعلی کانون COVID-19 کانون ساکنان دیگر کشورهای در حال صف آرایی هم برای حمایت از نیروهای جدید و محوری منظورم در حال اجرا آنها را به خارج از شهر."

هنوز "هر آمریکایی است سپاسگزار برای همه ما قهرمانانه کارگران پزشکی و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها دریافت تمام منابع آنها نیاز دارید" کلبرت گفت. "همه ما می خواهیم که — به جز این یکی." او نشان داد رئیس جمهور تهمت متهم پزشکی کارگران از سرقت ماسک مقایسه آن را به "frisking مادر ترزا در راه از یتیم خانه."

اواخر نشان می دهد همچنین برجسته پوچی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در آن باز است.

در نمایش امشبجیمی فالون با تمرکز بر پاداش آمریکایی ها برای نشستن در مقابل صفحه نمایش خود توضیح داد که چگونه او در موسیقی اجتماعی-فاصله تلاش او منجر به کشف "Weird Al" Yankovic و یکی از بهترین آهنگ ها "یک دقیقه بیشتر." عجیب و غریب آل است که در خانه بدون باند خود را تبدیل آهنگ به یک مرد ادای احترام به اجتماعی فاصله و شما می توانید تماشا و لذت بردن از زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im