CDC: کالیفرنیا coronavirus مورد ممکن است 1 در ایالات متحده بدون لینک به سفر خارج از کشور

رئیس جمهور تهمت تحویل یک جلسه توجیهی در شیوع کروناویروس در چهارشنبه شب گفتن آمریکایی ها که “خطر باقی می ماند واقعا کم” و “ما بسیار آماده برای این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر خواهد شد دولت در پاسخ به کوروناویروس. در طول پنس زمان به عنوان فرماندار ایندیانا دولت گزارش اولین مورد از سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این خبر گفت: استعداد خاصی” برای برخورد با بهداشت و درمان اضطراری.

وجود دارد 81,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و نزدیک به 3000 نفر از آن فوت کرده اند. در اوایل این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک شیوع در ایالات متحده است. کاخ سفید از کنگره خواسته است تا برای $1.8 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس با دموکرات ها گفت بیشتر مورد نیاز است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است: “ما در حال رفتن به مجبور به صرف بسیار” و او را “راضی” با هر چه مقدار دریافت کرده است.

تهمت نیز آورده آنفولانزا گفته او تعجب به یاد بگیرند که “آنفولانزا در کشور ما جان از 25000 نفر به 69,000 نفر در سال است. که تکان دهنده بود برای من و تا کنون اگر شما نگاه در آنچه که ما با 15 نفر آنها در حال بهبود است. یکی خیلی مریض اما امیدوارم بهبود می یابند اما دیگران در شکل بزرگ است.” CDC وجود دارد گفت: 60 نفر در ایالات متحده نه 15. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>