Carl Reiner, کمدی, بازیگر و کارگردان محبوب خالق دیک ون دایک نشان می دهد مرده در 98

Carl Reiner های مبتکرانه و همه کاره نویسنده بازیگر و کارگردان است که از طریق شکست به عنوان یک دوم “موز” به سید سزار و رز به کمدی را مقابل صفوف به عنوان خالق دیک ون دایک نشان می دهد و مستقیم به مل بروکس را 2000 سال, پیر مرد, مرده است. او 98.

Reiner دستیار جودی Nagy گفت: او پدری دوشنبه شب در خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا.

یکی از بهترین دوست و مردان در کسب و کار نشان می بلند, طاس, Reiner بود خوش چهره کوچک و نقره ای صفحه نمایش. او شناخته شده برای کار خود را در سزار 1950s گروه تئاتر به عنوان snarling, toupée-پوشیدن آلن بردی از دیک ون دایک نشان می دهد و در فیلم هایی که روس ها در حال آمدن روس ها می آیند و آن را a Mad, Mad, Mad, Mad World.

کمدین مل بروکس چپ و Reiner مطرح خود جایزه گرمی برای بهترین سخن گفته کمدی آلبوم در فوریه. 24 سال 1999 در لس آنجلس. (وینس Bucci/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در سال های اخیر او در بخشی از رندانه باند در اقیانوس یازده فیلم با بازی جورج کلونی و به نظر می رسد در فیلم های مستند از جمله برادوی: فراتر از عصر طلایی و اگر شما در Obit خوردن صبحانه.

مراسم تجلیل از ریخت و در آنلاین از جمله از بازیگر جاش اخر که به نام Reiner “یکی از بزرگترین کمدی ذهن همه زمان” و نویسنده بیل کریستول که گفت: “آنچه که یک زندگی!” بازیگر Alan Alda در توئیتر خود نوشت: “استعداد خود را زندگی می کنند برای مدت طولانی, اما از دست دادن مهربانی و نجابت برگ یک سوراخ در قلب ما.”

فیلم او به کارگردانی شامل اوه خدا! بازیگران جورج برنز و جان دنور; همه از منبا استیو مارتین و لیلی تاملین و 1970 کمدی که در آن Poppa?

او به خصوص با افتخار از کتاب او از جمله وارد خندیدنیک سرگذشتی رمان بعد از آن اقتباس شده به یک فیلم و برادوی نشان می دهد; و من حدیثی زندگی, خاطرات منتشر شده در سال 2003. او دوران کودکی خود را بازگو و خلاق سفر در سال 2013, کتاب من من به یاد داشته باشید.

اما بسیاری از به یاد داشته باشید Reiner برای دیک ون دایک نشان می دهد یکی از محبوب ترین سریال تلویزیونی از تمام وقت و یک مدل از گروه بازی کمدی فیزیکی و بی انتها مهربان شوخ طبعی است.

آن را ستاره دار ون دایک به عنوان یک کمدی تلویزیون نویسنده کار برای یک خواستار, گریز از مرکز, رئیس (Reiner) و زندگی با همسر خود (مری تایلر مور در عمده تلویزیون نقش) و پسر جوان در حومه New Rochelle, n. y.

“ون دایک نشان می دهد که احتمالا هیجان انگیز ترین از دستاوردهای چرا که بسیار شخصی” Reiner یک بار گفت. “این در مورد من و همسرم زندگی در نیو راشل و کار در Sid سزار نشان می دهد.”

در اوایل سال

Reiner متولد شد و در سال 1922 در شهر نیویورک قصبه برانکس یکی از دو فرزندان مهاجران یهودی. او در یک طبقه کارگر محله جایی که او آموخته است که به تقلید صداها و جوک بگویید. پس از دبیرستان با حضور او در درام مدرسه و سپس پیوست یک تئاتر کوچک ،

در طول جنگ جهانی دوم Reiner به ارتش پیوست و تور در دستگاه گوارش تنوع را نشان می دهد برای یک سال و نیم. بازگشت از مدرسه او فرود چند مرحله نقش از طریق شکستن در برادوی در Call Me Mister.

او ازدواج خود را, همسر, Estelle در سال 1943. علاوه بر این او بازیگر و کارگردان و پسر Rob Reiner زن و شوهر به حال دو فرزند دیگر: لوکاس کارگردان فیلم و سیلویا یک روانکاو و نویسنده.

“همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت” Rob Reiner توییتی در روز سه شنبه.

Reiner, inducted into the Academy of Television Arts and Sciences’ سالن از شهرت باقی مانده درگیر سرگرمی های دیگر پروژه ها است. در 1990s او reprised آلن بردی شخصیت برای یک قسمت از دیوانه در مورد شما.

مرگ او برای اولین بار گزارش روز سه شنبه توسط افراد مشهور, وب سایت TMZ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>