کاردینال تلاش می کند به رد دادخواست که افزایش توطئه در مورد کوروناویروس مستندات

طومار امضا شده توسط برخی از محافظه کار کاتولیک ادعا coronavirus است بیش از کرات “بهانه” برای محروم کردن مؤمنان از جرم و تحمیل یک نظم نوین جهانی اجرا شده است را به یک بیت از یک دردسر.

بالاترین-رتبه بندی امضاء کاردینال رابرت سارا سر از واتیکان مناجات دفتر ادعای او هرگز طومار را امضا کردند. اما اسقف اعظم که رهبری آن را روز جمعه گفت که سارا بود و در واقع به طور کامل در هیئت مدیره و گفت: او ضبط مکالمات تلفن به آن را اثبات کند.

ویروس طومار امضا عمدتا توسط روحانیون و دانشگاهیان و روزنامه نگاران آخرین ابتکار محافظه کار و مؤمنان را از انواع ادیان به قاب COVID-19 مستندات به عنوان حمله به آزادی مذهبی یک تهدید برای اقتصاد جهانی و یک توطئه برای جدا کردن خانواده ها است.

آن صادر شد پنج شنبه در همان روز دولت ایتالیا و کنفرانس اسقف توافق برای از سرگیری توده ها شروع مارس 18 با سخت پروتکل های امنیتی در محل پس از دو ماه تعطیلی.

این درخواست شامل چندین uncontroversial اظهارات از جمله ابراز نگرانی از جدایی از ضعیف و سالمندان از خانواده های خود و امید است که coronavirus درمان در حال توسعه برای “منافع مشترک” و نه رانده شده توسط روابط نزدیک بین شرکت ها و دولت ها است.

اما آن را نیز می گوید ویروس اضطراری یک “بهانه” توسط unnamed بازیگران به دستکاری و کنترل افراد از طریق وحشت و آنها را محروم از آزادی های اساسی از جمله آزادی ،

‘اخلال مقدمه ای’

آن را هشدار می دهد که اقدامات لازم برای تحمیل تماس با ما-ردیابی دستگاه نیاز به واکسیناسیون و “جرم” تماس بین پدربزرگ و مادربزرگ و نوه است “اخلال مقدمه ای برای تحقق یک دولت جهانی فراتر از همه کنترل” که مسئولیت های سیاسی نباید با بقیه غیر قابل توصیف “کارشناسان.”

این آخرین بیانیه از اسقف اعظم کارلو ماریا Vigano سابق مقدس دیپلمات که زمانی معروفیت خود 2018 انصراف از سطح بالا واتیکان تا از سوء استفاده جنسی و کسی که رفته به انتقاد از همه چیز از واتیکان سیاست چین به پاپ فرانسیس کمک رسانی به مسلمانان است.

اسقف اعظم کارلو ماریا Vigano دیده می شود در سال 2015 اغلب ساخته شده نظرات خود را برای عموم شناخته شده از فرانسیس پاپ انتخاب شد. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

Vigano به نام فرانسیس به استعفا کلیسا را از دست داده و آمریکا کاردینال تئودور McCarrick که فرانسیس پس از خلع لباس یک بررسی واتیکان در بر داشت او را مورد آزار جنسی بزرگسالان طلاب و افراد زیر سن قانونی. واتیکان هنوز برای انتشار آن گزارش موعود به Vigano را با خود ندارد.

گذشته از سارا و Vigano کمپین امضا برای طومار بیش از coronavirus شامل سه دیگر محافظه کار کاردینالها که بحرانی شده است از فرانسیس پاپی از جمله رییس بخشدار از جماعت برای دکترین از ایمان کاردینال گرهارد مولر و اسقف اعظم بازنشسته از هنگ کنگ کاردینال جوزف ذن.

این طومار را به اهداف عبارتند از رسانه ها که این متهم از “alarmism مورد COVID-19 [که] به نظر می رسد کاملا غیر قابل توجیه.”

“بهداشت عمومی نباید و نمی تواند تبدیل به یک بهانه برای نقض حقوق میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان اجازه دهید به تنهایی برای محروم مدنی اقتدار وظیفه خود عمل عاقلانه و در جهت منافع مشترک” نویسندگان می گویند. “این درست است به خصوص به عنوان رشد شک و تردید ظهور از چندین محله مورد واقعی contagiousness خطر و مقاومت در برابر ویروس.”

شهروندان باید به امتناع از واکسن های, تماس, ردیابی و یا ابزار های مشابه که در حال توسعه آن می گوید.

سارا دوباره در وسط

کاردینال سارا برداشت عناوین در ژانویه هنگامی که او یک کتاب منتشر شد با پاپ بندیکت شانزدهم به عنوان co-نویسنده تاکید بر ضرورت حفظ کاتولیک روحانیت مجرد.

آن را ایجاد یک جنجال زیرا ضمنی که بازنشسته پاپ بود که در تلاش برای نفوذ در حکم یکی که در آن زمان بود توزین آیا اجازه می دهد تا کشیش ازدواج در آمازون به منظور از بین بردن یک کشیش کمبود.

همانطور که در عقب و جلو بیش موافقت کرد که آنچه در coronavirus درخواست پاپ بندیکت شانزدهم را وزیر اصرار بازنشسته پاپ هرگز توافق کردند به همکاری نویسنده کتاب و خواسته است که نام او بود حذف شده از نسخه های آینده آن را به عنوان یک نویسنده.

به دنبال پاک کردن نام خود را و نشان می دهد بندیکت بود و در واقع در هیئت مدیره سارا ارائه شده قبلی مرتبط یادداشت ها را از معاملات خود را با بازنشسته پاپ.

این یک تاکتیک مشابه به یکی از Vigano در حال حاضر با استفاده از نشان می دهد که سارا بود و در واقع در هیئت مدیره با ویروس دادخواست به رغم ادعای خود بر خلاف.

سارا توییتی پنج شنبه است که در حالی که او ممکن است “به اشتراک گذاری برخی از سوالات یا دلمشغولیهای” در مورد آزادی های اساسی مطرح شده توسط درخواست او نبود آن را امضاء و نباید توجه به نقش خود به عنوان یک واتیکان رسمی.

سازمان دیده بان l نگه داشتن ایمان تقریبا در طول یک بیماری همه گیر:

جوامع دینی باید نقل مکان کرد و بسیاری از خدمات و برنامه های پشتیبانی آنلاین با اعیاد مذهبی از جمله عید پسح عید و ماه رمضان نزدیک است. 2:54

در بیانیه روز شنبه, Vigano روشن ساخته سارا تا به حال در واقع امضا کرد اما گفت که او را “عمیقا خیرخواهی” به سوی کاردینال و او را ببخش “برای قبر جرم او متعهد در برابر حقیقت و خودم.”

او سپس اقدام به دادن یک زمان-مهر گاهشناسی از ارتباطات خود با کاردینال گفته او این وظیفه به موضوع “برادرانه اصلاح” به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

او به نقل از سارا به عنوان گفتن او در مارس 4: “من با رضایت به قرار دادن نام من در آن به دلیل آن را یک مبارزه ما برای انجام با هم نه فقط برای کلیسای کاتولیک اما همه بشریت است.”

فرانسیس در موعظه اطاعت

برای فرانسیس هفته گذشته به نام “احتیاط و اطاعت” به دولت پروتکل برای جلوگیری از عفونت کروناویروس از افزایش دوباره.

“همانطور که ما شروع به پروتکل به خارج از قرنطینه بیایید دعا کنیم که خداوند به مردم را به همه ما لطف احتیاط و اطاعت از پروتکل به طوری که این بیماری همه گیر نمی گرداند و گفت:” فرانسیس.

فرانسیس درخواست تجدید نظر آمد فقط دو روز پس از اسقف ایتالیایی به تلخی شکایت کرده است که دولت ایتالیا ارائه شده هیچ مقررات برای توده ها به سر در آن برنامه ریزی برای بازگشایی, ایتالیایی, کسب و کار, اجتماعی و ورزشی زندگی شروع ممکن است 4.

پاپ فرانسیس در مراسم عید پاک یکشنبه توده در داخل خالی کلیسای سنت پیتر در مارس 12. (Andreas سلرو/آسوشیتد پرس)

در همان زمان فرانسیس نیز chafed در این مستند گفت: در اوایل که او احساس او در یک “قفس” و تاسف بیشتر که به تازگی کلیسا واقعا “کلیسا” بدون یک جامعه وفادار و در حال حاضر دولت از آیینهای کلیسا.

فرانسیس شده است و جشن دسته جمعی روزانه برای خالی pews در رعایت واتیکان را مستند اقدامات است.

واتیکان خود ثبت کرده است بیش از 10 مثبت coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>