کانادایی ها منتظر پرواز خانه به عنوان COVID-19 تعداد افزایش در قرنطینه کشتی

آخرین:

  • ژاپن می گوید حداقل 542 الماس شاهزاده مسافران باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
  • امور جهانی می گوید: تعدادی از کانادا که تست مثبت برای ویروس افزایش یافته و به 43.
  • Liu Zhiming مدیر یک بیمارستان در ووهان می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus.
  • مقامات بهداشت عمومی می گویند خطر در کانادا پایین است.

ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان گفت: آنها باید تایید 88 بیشتر در مورد از این ویروس جدید در یک قرنطینه کشتی کروز در نزدیکی توکیو. این موارد جدید را به مجموع در الماس شاهزاده به 542.

امور جهانی کانادا گفته بودند 256 کانادایی در هیئت مدیره کشتی. در بیانیه روز شنبه, امور جهانی گفت که تعداد زیادی از کانادایی ها که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, حال افزایش به 43.

کانادایی و دارندگان اقامت دائم که سالم خواهد بود واجد شرایط به هیئت مدیره پرواز چارتر است که در حال حاضر انتظار می رود به ترک ژاپن در روز جمعه.

عنوان قبلی با پروازهای چارتر آوردن مردم به کانادا از شیوع این کانون در ووهان, چین با پرواز خواهد رسید در CFB ترنتون. از آنجا مسافران را گرفته به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., برای 14 روز در قرنطینه.

امور جهانی گفت: این امر در ادامه به ارائه پشتیبانی برای افرادی که اقامت در ژاپن پس از برگ هواپیما. که در حال حاضر شامل گرگ Yerex که آزمایش مثبت برای coronavirus و برای رفتن به بیمارستان.

“ما هواپیما مانند یک روز دور من و من قصد ندارم به آن شوهر است” Yerex گفت: CBC را Saša Petricic. “من قصد دارم به تنهایی و من می ترسم.”

Yerex همسر رز را بازگشت به کانادا هنگامی که هواپیما می رسد. او چهره اضافی دو هفته در قرنطینه قبل از بازگشت به بندر دوور, Ont., صفحه اصلی.

سازمان دیده بان | زن و شوهر در مورد کوروناویروس معضل از روی الماس شاهزاده:

گرگ Yerex است که مجبور به بیمارستان ژاپنی پس از آزمایش مثبت روی الماس شاهزاده در حالی که همسرش رز تصمیم گرفته است به آینده پرواز چارتر به خانه برگشت. 1:45

روز دوشنبه بیش از 300 آمریکایی مسافران از جمله 14 که تست مثبت برای coronavirus فرود آمد پشت در ایالات متحده پس از آنها پرواز از ژاپن در پروازهای چارتر. آنها در قرنطینه پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

سرزمین اصلی چین بود 1,749 جدید موارد تایید شده در روز سه شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 1,886 موارد یک روز زودتر و به پایین ترین سطح از ژانویه. 29.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 74,185.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده 2,004 تا پایان روز شنبه تا 136 از روز قبل.

ووهان سلامت اداره اعلام کرد و گفت Liu Zhiming یک مدیر بیمارستان آلوده شد و درگذشت با وجود “all-out” در تلاش برای او را نجات دهد. او حداقل هفتم کارگر بهداشت به مرگ از COVID-19 بیماری در میان بیش از 1700 پزشکان و پرستاران است که باید تبدیل به بیمار.

کشتی کروز ‘یک منبع عفونت’

دولت ژاپن بارها در دفاع از اثربخشی قرنطینه و bristled در برابر انتقاد که کشتی شد یک ویروس انکوباتور به جای یک مرکز قرنطینه.

در یک ممکن است نشانه ای از سهل انگاری قرنطینه پروتکل های بزرگ, مقامات بهداشت کمک کرد که در قرنطینه چک در کشتی نیز آلوده.

“من گمان می کنم مردم بودند نه به عنوان جدا شده از افراد دیگر به عنوان ما خواهد بود که فکر” دکتر گفت: Paul Hunter یک استاد پزشکی در دانشگاه ایست آنجلیا در انگلستان است.

ژاپن بهداشت وزیر Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت: روز شنبه که همه مسافران که باقی مانده در کشتی کروز تا به حال خود را در نمونه گرفته شده و کسانی که آزمایش منفی خواهد شروع شدن این کشتی آغاز روز شنبه زمانی که مورد نیاز خود را از 14 روز در قرنطینه برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به.

“همه آنها می خواهم برای رفتن به خانه به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و ما امیدواریم که برای کمک به آنها را به طوری که هر کس می تواند به خانه هموار” کاتو گفت.

این روند انتظار می رود تا روز جمعه به دلیل تعداد زیادی از مردم درگیر است.

سازمان دیده بان | آخرین به روز رسانی از قرنطینه کشتی:

ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان گفت: آنها باید تایید 88 بیشتر موارد از رمان coronavirus در یک قرنطینه کشتی کروز در نزدیکی توکیو. کانادایی سرنشین که آزمایش مثبت برای این ویروس در حال پرواز به انتاریو این هفته است. 5:31

“بدیهی است که قرنطینه مشغول به کار نشده و این کشتی در حال حاضر تبدیل به یک منبع عفونت,” دکتر گفت: Nathalie MacDermott یک شیوع متخصص در کالج کینگ لندن است.

او گفت: مکانیسم دقیق این ویروس را گسترش ناشناخته بود.

“ما نیاز به درک چگونه قرنطینه اقدامات در هیئت مدیره اجرا شد چه تصفیه هوا در هیئت مدیره است چگونه کابین متصل هستند و چگونه ضایعات محصولات دفع” MacDermott گفت.

“وجود دارد نیز می تواند یکی دیگر از حالت انتقال ما با آن آشنا نیست,” او گفت: با توجه به امکان زیست محیطی گسترش و اهمیت “عمیق تمیز کردن” کل کشتی برای جلوگیری از مردم را از دست زدن به سطوح آلوده.

Westerdam مسافران بازگشت به خانه

یک زن آمریکایی که تا به حال شده است در Westerdam کشتی کروز — که لنگر انداخت در کامبوج پس از تبدیل دور در دیگر بنادر — آزمایش مثبت برای این ویروس در آخر هفته پس از یک پرواز خاص اجاره توسط کروز خط رسیده مالزی باعث تجدید موشکافی برای صدها نفر از مسافران و خدمه هنوز در هیئت مدیره و یا در ساحل در کامبوج.

کشتی, اپراتور, Holland America Line گفت: در بیانیه ای که روز شنبه کامبوج مقامات بهداشت بودند در کشتی تست 255 مهمانان و 747 خدمه بودند که در انتظار ترخیص است و مهمانان در حال حاضر اقامت در پنوم پن هتل بود همه تست شده.

“در این زمان دیگر مهمانان و خدمه در هیئت مدیره و یا در هتل باید گزارش هر گونه علائم این بیماری است. مهمانان که در حال حاضر به خانه بازگشت خواهد بود تماس خود را محلی وزارت بهداشت و ارائه اطلاعات بیشتر ،

در این بیانیه اضافه شده است که این ویروس بیمار تا به حال گزارش نشده است هر گونه بیماری به Westerdam پزشکی مرکز در طول کروز. بیست نفر که در گزارش بیماری و در حالی که در هیئت مدیره باید آزمایش منفی برای ویروس آن را گفت.

بقیه مسافران و خدمه بود چک های بهداشتی است که شامل پر کردن یک نوشته پرسشنامه سلامت و درجه حرارت بررسی می شود که تبدیل به روش استاندارد به صورت هوایی و دریایی مسافران در نظر گرفته شده در معرض خطر است.

سازمان دیده بان | چه هنوز شناخته شده نیست در مورد COVID-19:

سرعت بخشیدن به تحقیقات به دارو و واکسن برای coronavirus یک اولویت برای سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای جلوگیری از شیوع محور در چین است. 5:24

روز یکشنبه دو کانادایی که روی Westerdam بازگشت به خانه از طریق فرودگاه ونکوور. استفان هانسن و همسرش گفت: بیش از آخر هفته از آنها خواسته شد در فرودگاه به پوشیدن ماسک, اما, نیست, گفت, برای منزوی کردن خود است.

“ما خواسته شد چند سوال و پر کردن یک فرم مهاجرت و آنها بسیار به سادگی به ما کمک دور زدن معمول ترکیب اولیه و اجازه دهید ما از درب” هانسن گفت. یک سخنگوی آژانس بهداشت عمومی کانادا گفت: بیش از آخر هفته که Westerdam مسافران را بیشتر تحت غربالگری. آنها همچنین خواسته می شود به اجازه مقامات بهداشت عمومی می دانید که در آن آنها خواهد بود به طوری که آنها می توانید دنبال کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>