اتحادیه اروپا اعلام کرد که آن را به بازگشایی مرزهای خود به مسافران از 14 کشور, اما بسیاری از آمریکایی ها شده اند و ورود آنها به مدت حداقل دو هفته دیگر با توجه به افزایش عفونت کروناویروس در آمریکا

مسافران از دیگر کشورها با میزان عفونت مثل روسیه و برزیل و هند را نیز از دست ندهید.

شهروندان از کشورهای زیر خواهد بود برای ورود به اتحادیه اروپا 27 کشور عضو و چهار کشور دیگر در اروپا بدون ویزا شنگن سفر منطقه: الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

اتحادیه اروپا گفت: چین است “موضوع را به تایید متقابل” به معنی آن باید رفع تمام محدودیت بر شهروندان اروپایی وارد چین قبل از شهروندان چینی خواهد بود و اجازه بازگشت به اتحادیه اروپا.

اقتصاد وضعیتی وخیم

کشور در نظر گرفته شده برای لیست امن نیز انتظار می رود برای بلند کردن هر گونه ممنوعیت آنها ممکن است در محل در اروپا مسافران است.

به عنوان در اروپا اقتصاد حلقه از تاثیر coronavirus جنوبی کشورهای اتحادیه اروپا مانند یونان و ایتالیا و اسپانیا هستند از جان گذشته برای جلب دوباره خورشید محبت بازدید کنندگان و تنفس زندگی را به خود آسیب دیده و گردشگری صنایع.

بیش از 15 میلیون آمریکایی در حال برآورد شده برای سفر به اروپا هر سال و در حالی که برخی از 10 میلیون اروپایی ها سر در سراسر اقیانوس اطلس.

هنوز هم بسیاری از مردم در داخل و خارج اروپا باقی می ماند و با احتیاط از سفر در coronavirus دوران با توجه به غیر قابل پیش بینی از این بیماری همه گیر و احتمال دوم امواج از عفونت است که می تواند پرواز و رزرو هتل. دهها هزار نفر از مسافران بود از کوره در رفته, هرج و مرج تقلا در ماه مارس به خانه به عنوان همه گیر جاروب در سراسر جهان و مرزهای ناودان.

لیست مجاز سازمان ملل است که هر روز به 14 روز با کشورهای جدید اضافه شده و یا حتی رها کردن بسته اگر آنها نگه داشتن این بیماری تحت کنترل است.

ایالات متحده موارد افزایش

روزانه تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده رسید و در طول هفته گذشته. ایالات متحده بدترین شیوع کروناویروس با نزدیک به 2.6 میلیون نفر تایید آلوده و بیش از 126,000 مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند طلب بخشایش همه گیر واقعی تلفات با توجه به محدود تست و دلایل دیگر.

در مقابل گذشته از قابل توجه شیوع اخیر به یک کشتارگاه در غرب آلمان این ویروس گسترش است و به طور کلی تثبیت سراسر قاره اروپا است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق همه مردم از اروپا ID check-رایگان سفر منطقه از ورود به ایالات متحده, و آن را بعید است که در حال حاضر شهروندان ایالات متحده خواهد بود واجد شرایط برای ورود به اتحادیه اروپا.

اتحادیه اروپا از اعمال محدودیت های غیر ضروری سفر به آن 27 ملل به علاوه نروژ و سوئیس که بخشی از شنگن باز-مرزهای منطقه در ماه مارس برای متوقف کردن گسترش ویروس. شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در حال حاضر در اروپا زندگی می کنند را شامل می شوند نیست در ممنوعیت.

اتحادیه اروپا لیست صدق نمی کند, سفر به انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. بریتانیا در حال حاضر نیاز به تمام تماس های ورودی مسافران — نوار چند مورد استثنا مانند رانندگان کامیون — برای رفتن به یک خودخواسته 14 روز در قرنطینه اگر چه اندازه گیری است که تحت بررسی است و به احتمال زیاد به سهولت در هفته های آینده. نیاز نیز به انگلستان شهروندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de