کانادایی ها در coronavirus-آمار کشتی کروز در انتظار بازگشت به وطن به عنوان آمریکایی ها در زمین خانه

کانادا از مسافران یک کشتی کروز که قرنطینه شده در ژاپن با توجه به شیوع کروناویروس در هیئت مدیره هنوز هم در حال انتظار برای عودت به عنوان همتایان آمریکایی خود لمس کردن در ایالات متحده در روز دوشنبه.

روز شنبه دولت کانادا در گفت و گو با اجاره یک هواپیما را به خانه بسیاری از 255 کانادایی روی الماس شاهزاده خاموش یوکوهاما, ژاپن, که در آن از 3500 مسافر گیر شده است به مدت 10 روز در میان شیوع رمان coronavirus. تا کنون بیش از 450 نفر آلوده شده اند از جمله 32 از کانادا.

اتاوا تصریح کرد: در روز دوشنبه که هواپیما را انتخاب کنید تا کانادا از مسافران که در حال نشان دادن علائم برخی از زمان در این هفته.

کسانی که در حال حمل به کشور کانادا قرار داده خواهد شد تحت قرنطینه برای 14 روز. نیز وجود دارد که 330 دلار هنگ کنگ از ساکنان و 35 ایتالیایی ها از جمله خدمه در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است.

مسافر Trudy کلمنت از بندر دوور, Ont., گفت: CBC اخبار دوشنبه که او و همسرش هنوز در انتظار برای نتایج حاصل از یک سواب گلو را گرفته بود دو روز پیش برای تعیین اگر آنها قرارداد ویروس.

“این به اندازه کافی بد داشتن به اینجا برای دو هفته اما نه دانستن هر چیزی, آن را بسیار استرس زا” او گفت:.

تماشا کنید: Trudy کلمنت توصیف منتظر اخبار روی الماس شاهزاده:

دولت کانادا می گوید آن را اجاره یک هواپیما را به خانه بسیاری از 255 کانادایی روی عرشه کشتی کروز شده است که در قرنطینه به مدت 10 روز در میان شیوع کروناویروس. 6:16

قرنطینه در کانادا خواهد بود خوب برای صلح از ذهن دوستان, خانواده و جامعه, کلمنت گفت. او گفت: همه مسافران او شده است قادر به صحبت کردن با شما موافقم که کانادا کمک نمی آمد به سرعت به اندازه کافی.

“اگر در این حال از آغاز شده است آن را زودتر به پایان رسید,” او گفت:.

اگر او تست مثبت برای ویروس او خواهید بود از حذف کشتی گرفته و به بیمارستان در ژاپن است.

اگر نه مسافران تست خواهد شد برای هر گونه علائم زمانی که آنها پیاده و سپس دوباره زمانی که آنها می رسند در ترنتون, Ont. سپس آنها را به صورت دو هفته قرنطینه در Cornwall, Ont.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر به نظر می رسد به ارائه تضمین در روز دوشنبه که Cornwall هیچ نگرانی در مورد انتقال است.

تام گفت: مقامات بهداشتی کانادا هستند “مصرف هر احتیاط” برای حفظ شهر از حدود 46,000 “امن و سالم” به عنوان کسانی که قرنطینه ماندن در یک بخش جدا شده از Nav مرکز هتل و کنفرانس مرکز آموزش در Cornwall.

تماشا کنید: وزیر بهداشت می گوید کانادایی به عودت این هفته:

وزیر بهداشت Patty Hajdu می گوید دولت است که کار را به خانه تعدادی از کانادایی پردازنده الماس شاهزاده کشتی کروز در قرنطینه کردن ژاپن است. 0:24

آمریکایی در بازگشت به خانه

همچنین در روز دوشنبه بیش از 300 آمریکایی مسافران از جمله 14 که تست مثبت برای coronavirus بودند که در قرنطینه پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس از ژاپن در پروازهای چارتر یک شبه.

یک هواپیمای حامل مسافران کروز لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا درست قبل از نیمه شب یکشنبه در حالی که دیگری وارد در لککلند ایر فورس بس در تگزاس اوایل روز دوشنبه. مسافران باقی خواهد ماند و در این پایگاه به مدت دو هفته.

ژاپن وزیر دفاع تارو Kono توییتی قبل از آن که سربازان ژاپنی به کمک حمل و نقل 340 ایالات متحده مسافران در 14 اتوبوس از بندر یوکوهاما به توکیو فرودگاه هاندا. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز.

ایالات متحده مسافران عودت از یک کشتی کروز در ژاپن پیاده از یک Kalitta Air flight کلی در زمینه اوایل دوشنبه در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. (ویلیام لوتر /San Antonio Express-News/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده آمریکا گفت: آن چیده شده برای تخلیه چرا که مردم در الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس جدید شده است که گسترش در آسیا است. برای خروج آمریکایی ها تخلیه کاهش کوتاه مدت 14 روز در قرنطینه آغاز شد که روی عرشه کشتی کروز Feb. 5.

وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees دریافت تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز از آنجا که آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. آنها بودند که نگهداری جدا از دیگر مسافران پرواز, ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

پل Molesky راست و شریل Molesky که تخلیه کردن قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم فیلم a selfie تصویری روی یک Kalitta Air plane محدود به ایالات متحده در فرودگاه هاندا در توکیو. (Cheryl و پل Molesky/آسوشیتد پرس)

این معلوم نیست که پایه 14 که تست مثبت برای این ویروس به رفت.

مقامات گفت: evacuees که وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس خواهد بود قرار دارد در مکان های مختلف از بیش از 200 دیگر آمریکایی بودند که در حال حاضر در حال قرنطینه در این پایگاه در یک هتل. کسانی که شده اند در این پایگاه از اوایل ماه فوریه زمانی که آنها وارد پروازها از چین است.

هیچ تراویس مقامات را در تماس با, مسافران, مقامات گفت.

در حال حاضر که آنها در آمریکا و کشتی کروز مسافران باید از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی — معنی آنها را تحت قرنطینه برای نزدیک به چهار هفته است.

موارد جدید

آخرین به روز رسانی دنبال انتشار در چین رسانه های رسمی اخیر رئیس جمهور چین که در آن او نشان داد برای اولین بار است که او رهبری پاسخ به شیوع بیماری از اوایل بحران است. در حالی که گزارش شد یک تلاش آشکار برای نشان دادن حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از شروع آن نیز باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

او در سخنرانی خود, یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown از مهمترین متاثر از شهرستانها. افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت حداقل دو هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 1,868 تا پایان روز شنبه تا 98 از قبلی روز ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز سه شنبه. در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 1,886 جدید تایید عفونت در دوشنبه آوردن مجموع تا کنون به 72,436.

پزشکی کارگر در دست کت و شلوار محافظ طول می کشد یک استراحت در یک بخش جدا شده از ووهان بیمارستان صلیب سرخ در ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس در استان هوبی چین در روز یکشنبه. (چین روزانه از طریق بی بی سی)

با ترس از ویروس گسترش بیشتر چینی و ساکنان نزدیک به کشورها و مناطق را آغاز کرده اند احتکار منابع از همه چیز از ماسک و شخصی دیگر دنده محافظ برای رشته فرنگی فوری روغن پخت و پز و کاغذ توالت.

در هنگ کنگ, رسانه های محلی گزارش داد که پلیس را دستگیر کرده و به دنبال سه نفر دیگر که گفته می شود به سرقت برده یک بار از 60 بسته کاغذ توالت در knifepoint در اوایل صبح روز دوشنبه. تامین کالا تبدیل شده اند بسیار کمیاب با اغلب تنها با کیفیت پایین واردات هنوز هم در دسترس است. پلیس انتظار می رود به بحث در مورد این موضوع بعد.

1200 یکی دیگر از پزشکان و پرستاران از کشور چین, نظامی شروع به ورود در ووهان در صبح روز دوشنبه, آخرین مشروط به ارسال کمک به ساحل تا شهر را غرق در سیستم مراقبت های بهداشتی.

این شهر به سرعت در حال ساخته پیش ساخته دو بیمارستان و تبدیل سالن ها و فضاهای دیگر به بخش برای کسانی که به نشان دادن علائم خفیف اما ساکنان هنوز هم می گویند که آنها در حال انتظار-ذکر شده به صورت تخت و حتی آمبولانس ،

ووهان است اختصاص اکثریت قریب به اتفاق از سرزمین اصلی چین 70,548 موارد است. برخی از 60 میلیون نفر در این منطقه و دیگر نقاط چین تحت مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>