کانادایی ها که معاف از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توقف در برخی ویزای کار مهاجرت وکلا گفت: شنبه شب در یک توسعه است که می تواند بر هزاران مرزی کارگران است.

خبری که آمریکا کوبیدن درب آن را بسته در دسته گسترده ای از حرفه ای خارجی موجب سردرگمی جرم در سراسر جهان برای کسب و کار کارگران و خانواده های آنان است.

اما به نظر می رسد وجود دارد بخشی از راه گریز برای کانادایی ها.

این انجمن وکلای مهاجرت آمریکا اطلاع داد که اعضای آن را دریافت کرده بود اطمینان از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که تمام پست مرزی بودند به دستور معاف کانادایی ها از این هفته سفارش.

به منظور اجرایی روز دوشنبه اعلام کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق حداقل برای بقیه این سال ورود کارگران تحت چندین محبوب ویزا (H, J و L) upending صدها هزار نفر از زندگی و کسب و کار در سراسر جهان — و به طور بالقوه چندین هزار نفر در کانادا است.

از همان ابتدا برخی از وکلا به حال مشکوک به عبارت معاف کانادایی اما مطمئن بودند و سردرگمی مرکب تفاسیر مختلف از سفارش از یک پست مرزی به بعد.

روز چهارشنبه وکلای انجمن گفت آن را دریافت واضح تر اطمینان از دولت ایالات متحده.

“خوشبختانه [ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی ستاد] در حال حاضر تایید کرد که اعلام نمی شود برای شهروندان کانادایی و ظاهرا مطلع محلی بنادر از ورود این واقعیت گفت:” هنری چانگ تورنتو مبتنی بر متخصص در ایالات متحده آمریکا قانون مهاجرت در قانون شرکت Dentons.

“بنابراین این موضوع به نظر می رسد به حل و فصل شود حداقل برای شهروندان کانادا.”

یکی دیگر مهاجرت متخصص صحبت در اوایل این هفته پیش بینی یک دوره عدم قطعیت است.

“این رفتن به یک کمی هرج و مرج در حالی که گفت:” ترزا کاردینال قهوه ای سابق آمریکا امنیت داخلی رسمی مهاجرت و متخصص بار ارسال شده در سفارت آمریکا در اتاوا

چاپ خوب در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش

پتانسیل کانادا راه گریز است که در بخش 3 از سفارش. که بخش می گوید: ممنوعیت صدور ویزا تنها برای مردم در حال حاضر در خارج از ایالات متحده که فاقد یک ویزای معتبر یا سند مسافرت. بسیار اتفاق می افتد که بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر یک سند معتبر مسافرتی به آمریکا

آن را به نام یک پاسپورت.

سازمان دیده بان | COVID-19 مورد افزایش در ایالات متحده آمریکا و جنوب غرب:

موارد COVID-19 در حال افزایش است در جنوب غربی و بخش هایی از ایالات متحده کارشناسان می گویند این نشانه برخی از کشورهای بازگشایی بیش از حد به زودی و این وضعیت می تواند بسیار بدتر اگر تغییرات ساخته نیست. 1:55

آمریکا وکیل مهاجرت گفت که تمایز نیست به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از شهروندان کشورهای دیگر که به طور کلی نیاز به یک ویزا یا ویزای ورود به ایالات متحده

“شهروندان کانادایی در حال منحصر به فرد در جهان گفت:” دانیل ریزو شریک در هریس, ساحل, قانون شرکت در بوفالو, n. y. و رئیس سابق رابط بین ایالات متحده و رسوم و انجمن وکلای مهاجرت آمریکا.

صحبت در اوایل این هفته ریزو گفت که چرا او پیش بینی معافیت برای کانادایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش به منزله قابل توجهی تشدید مهاجرت خود را-مهار سیاست.

او آن را به عنوان یک اندازه گیری برای محافظت از 525,000 مشاغل در آمریکا از رقابت خارجی در میان یک بیماری همه گیر است که از بین برود بیش از 18 میلیون شغل در کشور است.

یک آمریکایی ‘تراژدی’

اما به یک سابق مهاجرت رسمی در اوباما در کاخ سفید این است که یک لحظه دلخراش در تاریخ ایالات متحده است.

“من فکر می کنم این یک تراژدی” گفت: Doug برامدگی لبه طبقات سنگ که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت بی حد و حصر مهاجرتکمک می کند که مهاجران به دست آوردن ایالات متحده اقامت و تابعیت.

“و این خود وارد زخم برای این کشور در نظر ما ارزش اقتصاد ما و توانایی ما برای غلبه بر این بیماری همه گیر.”

او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به تدریج رنده دور در قوانین ویزا به آن را مشکل تر برای مهاجرت است و این باعث شده است که یکی از دوستان دکترا در علوم پزشکی به حرکت به کانادا.

“خوب کار کانادا” برامدگی لبه طبقات سنگ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در رویای شهر کلیسا در شهر فینیکس, Ariz., در روز سه شنبه. (Carlos Barria/فردا نیوز)

یک کسب و کار هاروارد استاد به چاپ مقاله در این بهار هشدار داد که ایالات متحده را خارج از تاریخ سیستم مهاجرت که اصلاح نشده است در دهه خطرات جنگیدن کشور از آن بزرگ تاریخی استفاده در نقاشی استعداد بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او می خواهد به اصلاح سیستم اولویت بندی ماهر کار مانند کانادا سیستم امتیاز.

اما هیچ نشانه ای از هر گونه قوانین عبور کنگره و چه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر انجام می شود به جای تشدید سیاست های موجود با فرمان اجرایی به اوج خود رسید در این هفته است.

در بحران برخی از کانادایی ها دیدن فرصت

در حال حاضر به عنوان در هر بحران برخی فرصت است.

کانادا شرکت های فن آوری در حال سیگنالینگ قصد خود را برای جذب برخی از کارگران در حال حاضر منع از آمریکا

کانادا تا به حال قبل از همه گیر رخ داد تجربه تاریخی جمعیت بومسوخت توسط دانشجویان خارجی و کارگران ماهر. OECD اعتبار سیاست های ایجاد شده توسط دولت در اتاوا در نقش یک مدل.

یک مهاجر به کانادا در حال حاضر کار به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش.

ایلیا Brotzky آمد به کانادا از اتحاد جماهیر شوروی سابق هنگامی که او پنج ساله بود همراه با مادرش در یک باغی مهندس.

او در حال حاضر اجرا می شود VanHackکه دارای 32 کارکنان عمدتا در کانادا است که به استخدام 600 tech کارگران از هند و آمریکای جنوبی به نمایندگی از شرکت ها به دنبال گسترش کانادا عملیات.

Brotzky گفت که او شروع به صحبت کردن به همکاران در مورد چگونه برای پیگیری کردن و استخدام افرادی که بسته شده اند در خارج از ایالات متحده

مرز ایالات متحده عوامل در انتظار دستورالعمل از واشنگتن است. های مختلف پست های بازرسی در حال تفسیر قوانین برای کانادایی ها متفاوت است. دیده می شود در اینجا این است که سفیر پل بین Windsor, Ont., و دیترویت در سال 2018 است. (کول Burston/بلومبرگ)

او گفت: بسیاری از این افراد را استخدام می شود توسط همان شرکت و کار از راه دور در خارج از ایالات متحده و پول و پرداخت مالیات در خارج از ایالات متحده

“این بسیار ماهر آرزو کارگران که تا حد زیادی به کمک گفت:” ونکوور بر اساس کارآفرین.

“من فکر می کنم آن را به شما صدمه دیده در ایالات متحده”

یکی از چیزهایی که او شگفتی است که آیا نسبت ناروا اعلام شد صرف انتخابات سال سیاسی کاری.

پس از همه, در این بیماری همه گیر ایالات متحده ادارات دولتی در حال توقیف و پرونده را آهسته به شدت.

اما ریزو گفت: شرکت ها هنوز هم در حال حرکت مردم در اطراف.

چه اتفاقی می افتد ؟

او گفت که او هنوز هم پردازش L برنامه های کاربردی ویزا برای کانادا درون شرکت نقل و انتقال در این بیماری همه گیر است و به دلیل امیدواریم آن را ادامه خواهد داد.

یکی مونترال وکیل است که متخصص در مهاجرت به ایالات متحده, Andrea Vaitzner گفت: این امر می تواند یک اشتباه جدی آمریکا برای توقف L-1 ویزای مورد استفاده برای نقل و انتقالات از مدیران بین دفاتر شرکت.

“این امر می تواند یک ضربه بزرگ به کسب و کار” گفت: Vaitzner که با این نسخهها کار در نورتون رز فولبرایت.

“[این مدیران] سفر به طور متناوب به آمریکا برای انجام کار در شرکت خود را در ایالات متحده و یا به بازدید [مشتریان و تامین کنندگان و شرکای]. من نمی فهمم چگونه ممنوعیت کانادا L-1 متقاضیان از ورود به ایالات متحده را کاهش نرخ بیکاری در آمریکا”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de