کانادا نیروهای ویژه در حال بازگشت به اشتغال کامل در شمال عراق — اما برای چه مدت ؟

تمام عملیات مشترک بین آمریکا ضد دولت اسلامی ائتلاف و نیروهای امنیتی عراق بودند به حالت تعلیق در اوایل ژانویه پس از قتل های هدفمند ایران ژنرال قاسم سلیمانی و عراق فرمانده ابو مهدی Muhandis.

همه روشن به رزومه تخصصی آموزش نظامی و کمک های تایید شده در اواخر هفته گذشته توسط ارتش عراق به پارلمان این کشور مواجه مهلت برای انتخاب نخست وزیر جدید.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، -ژنرال پیتر Dawe که مسئول کانادا نیروهای ویژه فرماندهی گفت: CBC اخبار روز دوشنبه که سربازان خود را به پشت در کمک به عراقی ها پیگیری کردن بقایای داعش — اما آنها به طور کامل آگاه از متزلزل سیاسی.

“کل قضیه ماموریت ما برای شکست داعش تغییر نکرده است و کانادایی ها باید آگاه باشند که گفت:” Dawe با استفاده از جایگزین نام داعش. “این هنوز هم حساس فضا در حال حاضر در شرایط تعامل با دولت [عراق] دولت است.”

تاسیسات با دقت

پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن سلیمانی و al-Muhandis عراق در پارلمان تصویب غیر الزام آور حرکت به بیرون راندن نیروهای خارجی — یک گزاره است که حل نشده باقی مانده است به دلیل عدم وجود یک دولت با ثبات است.

Dawe پیشنهاد ائتلاف و نیروهای کانادایی treading با دقت اضافه کردن آنها “نه کور” به “وضعیت پیچیده” در عراق به عنوان کشور چنگ زدن با هر دو سیاسی و عدم اطمینان در جریان تظاهرات خیابانی.

Major-General پیتر Dawe صحبت می کند به خبرنگاران در یک عملیات ویژه کانادا در فرماندهی نیروهای تغییر فرماندهی مراسم در اتاوا در آوریل 25, 2018. (Patrick Doyle/کانادا مطبوعات)

“این بسیار مهم است به ائتلاف به احترام دولت عراق خواسته,” او گفت:. “و پس از این بازگشت از سرگیری عملیات اتفاق می افتد بسیار عمدا به اطمینان حاصل شود آن را کاملا تراز وسط قرار دارد با آنچه که دولت عراق پیش بینی.”

در اوایل این ماه وزیر دفاع Harjit Sajjan گفت که اگر پارلمان عراق به طور رسمی خواسته نیروهای خارجی کشور را ترک کانادا خواهد عقب نشینی نیروهای خود را.

چشم انداز این کشور سیاستمداران برخورد با این سوال باقی مانده از راه دور در روز دوشنبه پس از رئیس جمهوری عراق در پا و پرسید: محمد توفیق Allawi به تلاش برای تشکیل یک دولت و خدمت به عنوان نخست وزیر.

تظاهرات خیابانی

این تصمیم باعث فوری تظاهرات از عادی عراقی ها که می گویند آنها می خواهند با فساد و نفوذ ایران در بغداد.

Allawi سابق ارتباطات وزیر دیده می شود که کمی سیاسی, محبوب, و یا حمایت نظامی با توجه به تجزیه و تحلیل دوشنبه منتشر شد توسط واشنگتن-بر اساس موسسه مطالعه جنگ.

نیروهای کانادایی کار کرده اند با عراق در مبارزه با تروریسم واحد در موصل این کشور را که دومین شهر که باقی مانده بود تا حد زیادی در خرابه های داعش پس از رانده شد در عمده ماه-نبرد طولانی.

آنها ساخته شده ایم گام های مهم در کمک به عراقی ها توسعه توانایی خود را برای پیگیری کردن افراط گرایان گفت: Dawe.

ماموریت متمرکز در آموزش افسران عراقی. نخبگان سربازان کانادایی همچنین کمک به عراقی ها طرح حملات و گاهی اوقات به دنبال آنها را در این زمینه به رعایت.

“در نهایت قصد ما این است که ما را امنیتی عراق پرسنل به عنوان متکی به عنوان امکان پذیر است.” گفت: Dawe. “ما همچنان به دوباره این پارامترها با توجه به کمک به شرکای ما تبدیل متکی به خود و مستقل است.”

در تلافی قتل سلیمانی, ایران, اخراج یک شلیک موشک های بالستیک در پایگاه هوایی در اربیل که کانادایی ها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مرکز عملیات و تدارکات hub.

و در حالی که وجود دارد هیچ کانادا تلفات در این حمله برخی از سربازان کانادایی منتقل شدند از عراق خارج و در مدت کوتاهی قبل از این حمله به عنوان تنش بین واشنگتن و تهران تشدید شده است.

Dawe پیشنهاد آن دسته از سربازانی که خارج شد متعلق به جداگانه اما همزمان ناتو ماموریت آموزش نظامی در بغداد بودند و نه بخشی از خود را داشته باشند.

کانادا سربازان نیروهای ویژه “بودند به ویژه نزدیک” به ایران و حملات موشکی زمانی که آنها اتفاق افتاده است, او گفت:.

“آن بود و نه یک تهدید قریب الوقوع به مردم ما” گفت: Dawe. “وجود دارد نگرانی برای رفاه مردم ما بود اما نه بیش از حد و یا به خصوص تقریبی.”

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de