کانادا سقوط یک هلیکوپتر نظامی در عملیات ناتو در نزدیکی یونان

یک هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا خدمت با ناتو نیروی دریایی وظیفه نیروی سقوط کرده در آب های بین المللی در حالی که عامل بین یونان و ایتالیا ناتو روز پنجشنبه گفت.

تصادف رخ داده در روز چهارشنبه و گزارش رسانه های محلی به نقل از یونانی وزارت دفاع گفت: به عنوان بسیاری از شش نفر در هیئت مدیره.

هواپیما از کانادا و ایتالیا و ترکیه در حال انجام عملیات جستجو به دنبال CH-148 طوفان هلیکوپتر با حمایت های بیشتر از یونان و آمریکا و ناتو گفت: در یک بیانیه کوتاه.

نخست وزیر جاستین ترودو را برگزاری یک کنفرانس خبری با وزیر دفاع Harjit Sajjan و رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس در 11:15 p. m. و امروز. CBCNews.ca انجام خواهد داد آن زندگی می کنند.

هلی کوپترها بر اساس HMCS فردریکتون که به تازگی میره از Souda, یونان به عنوان بخشی از یک “ماموریت دریایی آگاهی موقعیتی در مدیترانه” از جمله تمرینات با نیروی دریایی ترکیه و یونان یونان نیروی دریایی و نیروی هوایی این هفته ناتو گفت.

کانادا نیروهای مسلح گفت: در توییتر این تماس اولیه همه اعضای خانواده از کسانی که در هیئت مدیره.

ناتو را منتشر کرده است جزئیات بیشتر در مورد این افراد در هیئت مدیره.

یونان ابراز غم و اندوه

“من از ابراز غم و اندوه من بیش از این سقوط کانادا هلیکوپتر در دریای ایونی شب گذشته” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت: صحبت کردن در مجلس.

Mitsotakis گفت در تماس با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو برای ابراز تسلیت خود را.

کانادا نیروهای تایید کرده تماس از دست داده بود با کانادا CH-148 طوفان هلیکوپتر در نظر گرفتن بخشی در عملیات ناتو در دریای مدیترانه است. (CBC)

یونانی شبکه دولتی ERT اولین بار بود که به گزارش یک هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا رفته بود در آب های بین ایتالیا و یونان در روز چهارشنبه.

پخش و بعد گفت: یکی بدن پیدا کرده اند و پنج نفر دیگر در هیئت مدیره از دست رفته بودند.

ناتو منبع گفت: CBC News که در تماس با هلیکوپتر از دست داده بود در اوایل صبح روز چهارشنبه حدود 8:15 p. m. به وقت محلی. پرواز بود در جریان به عنوان یک عمل عادی در حالی که نیروی کار در دریا, با توجه به رسمی که خواسته است که نام خود را محرمانه نگه داشته شود به دلیل حساسیت موضوع است.

HMCS فردریکتون بخشی از ایستاده ناتو نیروی دریایی در این منطقه است. از آن شده است در به کارگیری از ژانویه تاکنون است.

سازمان دیده بان | کانادا هلیکوپتر نظامی ارتش گم شده در نزدیکی یونان:

نیروهای مسلح کانادا می گوید که تماس از دست رفته با یک هلیکوپتر در سواحل یونان در میان گزارش از یک تصادف. 2:39

یونانی وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی ERT گزارش داد که هلیکوپتر آمده بود از کانادا ناوچه, است که در این اتحاد عمل اطمینان به منظور جلوگیری از تهاجم روسیه در سراسر شرق اروپا است.

تصادف گزارش اتفاق افتاده در دریای ایونی در حدود 80 کیلومتر کردن یونانی جزیره رفت و آمد مکرر از Cephalonia.

گردباد یک نظامی نسخه Sikorsky S-92 ابزار هلیکوپتر.

طوفان جایگزین نیروی هوایی پنج دهه پیر CH-124 دریا پادشاهان بودند که به تدریج بازنشسته از خدمات بیش از چند سال گذشته. سقوط یک گردباد را نشان دهنده یک ضربه عمده با توجه به طولانی نظامی تا به حال به صبر برای این هواپیما به توسعه می شود.

هزینه escalations

در اصل دستور داد در سال 2004 این برنامه رو تاخیر و هزینه escalations به نقطه که در آن سابق اداره کنترول و تفتیش شیلا فریزر ناودان دولت فدرال را از دست داده و این پروژه در سال 2010.

گردباد به طور معمول مگس با یک خدمه چهار: دو خلبانان تاکتیکی اپراتور و یک سنسور اپراتور. وجود دارد, اما برای چند مسافر. این هلیکوپتر ماموریت اصلی شکار زیردریایی, اما آن را پیچیده نظارت مجموعه است و همچنین مجهز برای جستجو و نجات.

پس از آمدن به خدمات سیکلون اعزام شده است در پنج ماموریت های خارج از کشور با نیروی دریایی از جمله قبلی ناتو نانامی به بازی.

نیروی هوایی بارها و بارها به ستایش از این هواپیما قابلیت های خود را — اگر چه در آن درگیر بود حداقل در یک کشتی حادثه در حالی که خدمت با HMCS رجینا و تدارکات کشتی MV آستریکس در اقیانوس آرام در سال گذشته است.

طوفان دچار چه دفاع مقامات ذکر شده در زمان به عنوان یک “فرود سخت” روی آستریکس در فوریه. 18 سال 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>