آخرین تحولات:

  • 908 رمان coronavirus مرگ و میر در سرزمین اصلی چین
  • 40,171 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین
  • 60 بیشتر coronavirus موارد تایید روی الماس شاهزاده کشتی کروز آوردن مجموع 130
  • هفت تایید coronavirus موارد در کانادا (سه در انتاریو و چهار قبل از میلاد)
  • بیش از 200 کانادایی airlifted از ووهان چین در قرنطینه CFB در ترنتون
  • سازمان بهداشت جهانی تیم به رهبری توسط یک دکتر کانادا و مسیر چین

یک پیشرفت تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) در راه خود را به پکن برای کمک به بررسی coronavirus بیماری همه گیر در چین که مقامات گفت: در حال حاضر ادعا 908 زندگی در سرزمین اصلی.

شیوع سبب ايجاد اختلال در چین معمولا با پرتکاپو شهرستانها مجازی تبدیل شدن به شهر ارواح در طول دو هفته گذشته به عنوان حزب کمونیست حاکمان دستور مجازی مستندات لغو پروازها بسته کارخانه ها و مدارس تعطیل.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که ساخته شده یک سفر به پکن برای مذاکره با رئیس جمهور چین و چینی وزیران در اواخر ژانویه بازگشت و با توافق بر ارسال یک ماموریت بین المللی.

اما آن را گرفته است نزدیک به دو هفته به دولت چراغ سبز در ترکیب آن بود که اعلام کرد دیگر از به می گویند که جانباز دکتر بروس Aylward کانادایی اپیدمیولوژی و شرایط اضطراری متخصص بود و عنوان آن است.

بروس Aylward در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ژنو در ماه جولای سال 2016. (رزمی Trezzini/Keystone از طریق AP)

که اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی در ژانویه. 30 روز پس از چینی ها دولت مرکزی تحمیل یک مستند 60 میلیون نفر در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان کانون ویروس پدید آمده است که در ماه دسامبر در بازار غذاهای دریایی.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین افزایش یافت 97 به 908 تا پایان روز شنبه ملی کمیسیون بهداشت (NHC) روز دوشنبه گفت:.

در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 3,062 جدید تایید عفونت در یکشنبه آوردن تعداد تا کنون به 40,171.

تماشا کنید: مونترال زن در زندگی در ووهان

سعادت فنگ یک مونترال زن از دیدن پدر و مادر او در ووهان بیش قمری تعطیلات سال نو بود که در شیوع کروناویروس. 5:09

تست روی الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن پیدا کرده است 60 بیشتر موارد تایید شده از coronavirus رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه.

که طول می کشد تعداد تایید coronavirus موارد در کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در جنوب توکیو به 130 به گفته رسانههای داخلی TBS و NHK با استناد ژاپنی, وزارت بهداشت منابع. سلامت وزارت ارتباطات دفتر تا به حال هیچ اطلاعاتی در این گزارش هنگامی که تماس گرفته شد ،

الماس شاهزاده قرار داده شد در دو هفته قرنطینه در ورود در یوکوهاما در فوریه. 3 پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با این ویروس.

معلوم نیست که آیا این موارد جدید در کشتی شامل هر کانادایی. هفت کانادا مسافران قبلا آزمایش مثبت برای ویروس.

در کانادا وجود داشته است هفت تایید موارد coronavirus — سه در انتاریو و چهار در بریتیش کلمبیا — با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا.

بیش از 200 کانادایی بودند که airlifted از ووهان — شهر در مرکز شیوع این بیماری در چین — تحت 14 روز قرنطینه در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., به عنوان آنها در حال نظارت علائم.

دو مورد مرگ گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین — هر دو از آنها را اتباع چینی.

آخرین بیماران خارج از چین شامل یک گروه از اتباع ماندن در یک روستای کوهستانی در Haute-Savoie در رشته کوه های آلپ, فرانسه مقامات بهداشت گفت: افزایش ترس از بیشتر عفونت در سراسر اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im