کانادا مسافران کروز که تست منفی برای COVID-19 ترک کشتی

آخرین:

  • کانادایی ها که عبور غربالگری پزشکی انتظار می رود به پیاده الماس شاهزاده امروز.
  • 47 کانادایی در میان بیش از 630 نفر از کشتی کروز برای تست مثبت برای COVID-19.
  • رسانه های محلی گزارش می دهند که 2 مسافر که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده اند.
  • پرواز چارتر برای واجد شرایط کانادایی ها انتظار می رود به ترک جمعه.

کانادا مسافران روی عرشه کشتی قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن که آزمایش مثبت برای COVID-19 پیاده امروز پیش از پرواز منشور است که برنامه ریزی شده به ترک توکیو در روز جمعه.

وجود دارد 256 کانادایی در کشتی است که لنگر انداخت در یوکوهاما از اوایل فوریه. از کسانی که 47 آزمایش مثبت برای COVID-19, امور جهانی کانادا گفت.

یک پرواز چارتر به بازگرداندن کانادایی و دارندگان اقامت دائم که آزمایش مثبت است و انتظار می رود به ترک صبح روز جمعه توکیو زمان.

لولیتا Wiesner از, آلبرتا است که در قرنطینه در کشتی همراه با شوهرش posted on Facebook شنبه گفت: آنها شده بود بررسی توسط پرستاران و گذشت قبل از پرواز غربالگری.

“ما کیسه های بسته بندی شده و در خارج از کابین. ما تازه ماسک. در حال حاضر ما فقط صبر کنید تا زمانی که ما به نام” پست او گفت:.

آلن و دیانا چو یک انتاریو زن و شوهر بودند و همچنین در الماس شاهزاده خانم بوده است مشتاق به کشتی که الان که قبلا توضیح داده شده به عنوان یک “شناور jailhouse.”

جفت شده اند که با ارسال عکس های خود را در تورنتو که پس از آن پست به توییتر گفت: آنها در حال کردن کشتی و رفتن به اتوبوس ها است که آنها را به فرودگاه.

هواپیما تنظیم شده است به زمین در CFB ترنتون در انتاریو به عنوان قبلی بازگشت پروازهای آورده است که مردم را به کانادا از ووهان چین — کانون شیوع. از آنجا الماس شاهزاده عودت خواهد شد انتقال به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont.

امور جهانی گفت که اگر فضای مجاز و غیر کانادایی خانواده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم اجازه داده می شود در پرواز اجازه می دهد تا خانواده ها با هم بمانند.

اگر مردم را انتخاب کنید برای بازگشت به صفحه اصلی چارتر پرواز GAC گفت: آنها را به پایان قرنطینه در حال اجرا توسط مقامات بهداشت در ژاپن و به دنبال محلی دستورالعمل.

“کانادایی ها به دنبال بازگشت به کانادا تجاری به این معنی خواهد بود موضوع را به قرنطینه عمل پس از بازگشت خود در خط تعیین شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا” در این بیانیه عنوان خوانده شده هر چند آن را نمی گویند دقیقا همان چیزی است که به معنای برای کسانی که منتخب به هیئت مدیره این منشور است.

کشتی کروز مورد تعداد افزایش

در روز پنج شنبه و ژاپن گفت: یکی دیگر از 13 نفر از کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع به بیش از 630.

این افزایش پس از رسانه های محلی گزارش داد که دو تن از شهروندان ژاپنی که تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که در کشتی مرده بود.

این دو نفر که فوت یک 87-سال-و 84-سال تا به حال هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه زن علت مرگ ذکر شده بود به عنوان پنومونی وزارت بهداشت گفت. دو دولتی که تا به حال مشغول به کار در کشتی بودند آلوده به آن اضافه آوردن تعدادی از آلوده مقامات به پنج.

پخش عمومی NHK گزارش دادند که 27 نفر از کشتی بودند در بیماری جدی است. Kyodo News قبلا گزارش 29 در بیماری جدی است.

صدها نفر از مسافران که پاک شد قادر به دریافت کردن کشتی در چهارشنبه اولین دسته از مسافران به ترک کشتی پس از دو هفته قرنطینه به پایان رسید.

Coronavirus پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته ظاهرا در حیات وحش در بازار و در حال حاضر آلوده برخی 75,000 نفر کشته و در حدود 2100.

اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر شده است در چین و به طور خاص تر هوبئی استان که ووهان سرمایه است اما گسترش جهانی به نظر می رسد بی شفقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>