کانادا و ایالات متحده نفت و گاز چاه سقوط به پایین ضبط

ایالات متحده و کانادا شرکت های انرژی کاهش تعداد نفت و گاز سکوهای عامل به یک رکورد کم حتی به عنوان افزایش قیمت نفت سریع برخی از تولید کنندگان شروع به حفاری دوباره.

ایالات متحده نفت و گاز تعداد دکل اولیه شاخص آینده خروجی کاهش یافت و به رکورد پایین برای هفتمین هفته متوالی حذف 13 به 266 در این هفته به تاریخ 19 ژوئن با توجه به داده ها از خدمات انرژی شرکت بیکر هیوز Co. رفتن به سال 1940.

بود که 701 سکوهای یا 72 درصد کمتر از این زمان در سال گذشته است.

آمریکا سکوهای نفتی کاهش 10 تا 189 این هفته خود را به پایین ترین سطح از ماه ژوئن سال 2009 در حالی که گاز سکوهای کاهش سه تا 75 و پایین خود را در رکورد با توجه به اطلاعات قصد بازگشت به سال 1987 است.

بیش از نیمی از کل آمریکا سکوهای نفتی در حوضه پرمین در غرب تگزاس و شرقی نیومکزیکو که در آن فعال واحد کاهش پنج این هفته به 132 به تساوی یک رکورد کم مجموعه در مارس سال 2016 با توجه به اطلاعات قصد بازگشت به سال 2011 است.

102 کمتر کانادا سکوهای

در کانادا, نفت و گاز تعداد دکل کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از 17 این هفته با توجه به بیکر هیوز.

که 102 سکوهای یا 86 درصد زیر این زمان در سال گذشته است.

حتی اگر ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام هنوز هم پایین حدود 35 درصد از آغاز سال با توجه به کروناویروس تقاضا تخریب آنها شروع به پریدن کرد و 133 درصد طی هشت هفته به بیش از 39 دلار آمریکا در هر بشکه در روز جمعه.

شیل تولید کنندگان انتظار می رود تا پایان ماه ژوئن به بازگرداندن حدود یک چهارم از آنچه آنها بسته و پس از همه گیر چکش قیمت های نفت خام خریداران و تحلیلگران.

برخی از تحلیلگران گفت: آنها انتظار افزایش قیمت نفت را تشویق شرکت های انرژی به سرعت کاهش تعداد دکل و احتمالا اضافه کردن برخی از واحدهای بعدها در سال است.

“در حالی که هفته کاهش کاهش کمی در مقابل آنچه ما دیدیم در آوریل و مه آنها به احتمال زیاد به ادامه در کندتر به سه ماهه سوم با اکثر اپراتورها در هیچ عجله به انتخاب کنید تا چندمنظوره و چند نفر دیگر هنوز برش فعالیت های خود را در هر برنامه” تحلیلگران در آمریکا شرکت خدمات مالی خانواده سلطنتی تودور Pickering, Holt & Co. گفت: در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>