آخرین:

  • مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش می یابد به 908 تایید موارد تعداد 40,171 ملی کمیسیون بهداشت گزارش.
  • 65 موارد اضافی — شامل 1 کانادا — شناسایی در کشتی کروز قرنطینه در ژاپن
  • که تیم متخصص در حال اعزام به چین خواهد بود به رهبری کانادا با تخصص در بهداشت و درمان اضطراری و اپیدمیولوژی.
  • خطر در کانادا پایین مقامات بهداشت عمومی می گویند.
  • تماشا کنید: آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس

چین گزارش داد افزایش ویروس جدید موارد شنبه احتمالا denting خوش بینی است که کنترل بیماری اقدامات از جمله جداسازی شهرهای بزرگ ممکن است کار در حالی که اپراتور یک کشتی کروز در ژاپن گزارش داد ده ها تن از موارد جدید.

سرزمین اصلی مرگ و میر افزایش 97 به 908 در 24 ساعت از طریق نیمه شب یکشنبه و 3,062 مورد جدید گزارش شده است. که تا 15 درصد از شنبه و شکست یک رشته روزانه کاهش می یابد. یک سخنگوی دولت گفته بود جمعه آن کاهش نشان داد مهار اقدامات موفق بودند.

اپراتور کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو گفت اضافی 66 مورد یافت شد روی. کاپیتان کشتی, اما, بعد, تجدید نظر شده این تعداد به 65. که در علاوه بر این به 70 گزارش شد.

در یک بیانیه شاهزاده Cruises گفت: وجود یک کانادایی در میان موارد جدید. باقی مانده اند از, استرالیا, انگلستان, ژاپن فیلیپین و اوکراین و ایالات متحده کروز شرکت اعلام کرد.

“ما به دنبال راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان در برنامه ریزی برای تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای این موارد” بیانیه ای گفت:.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت ژاپن شد و با توجه به تست تمام 3,711 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم است که می تواند نیاز آنها را به باقی می ماند تا روی نتایج در دسترس هستند. مقامات بهداشتی در حال تقلا برای تحویل دارو درخواست شده توسط بیش از 600 مسافر.

“ما در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای نگه داشتن هر کس در سلامت خوب” کاتو گفت.

مرگ و میر از این ویروس جدید به تصویب 774 مردم اعتقاد به فوت در 2002-03 بیماری سندرم حاد تنفسی (سارس) یکی دیگر از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته. مجموع 40,171 موارد در سرزمین اصلی از ویروس جدید بسیار بیش از 8,098 بیمار توسط سارس.

بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

همانطور که از شنبه وجود دارد که هفت مورد تأیید از coronavirus در کانادا — چهار B. C. و سه در انتاریو است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید: خطر بهداشت عمومی از رمان ویروس کم است در کانادا.

دولت بریتانیا اعلام کرد که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” که در آن گفت: به مقامات قدرت به زور بازداشت افراد آلوده در صورت لزوم. این تغییر پس از یک مرد که گرفتار این ویروس در سنگاپور در ماه ژانویه به نظر می رسد مربوط به حداقل هفت سایر موارد تایید شده در اروپا است.

چین ساخته شده است دو بیمارستان و ارسال هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به ووهان, این شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی که کانون شیوع. بیشتر دسترسی به ووهان به حالت تعلیق در آمد Jan. 23. محدودیت های گسترش به شهرستانها با مجموع 60 میلیون نفر است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت در توییتر بیش از آخر هفته که یک پیشرفت تیم برای یک تیم از کارشناسان بین المللی در مسیر به چین است. که تیم به رهبری دکتر بروس Aylward یک کانادا با تخصص در اپیدمیولوژی و مدیریت اضطراری.

برخی از کسب و کار بازگشایی در چین

کسب و کار به تدریج بازگشایی زیر قمری تعطیلات سال جدید که تمدید شد برای تضعیف سفر در تلاش برای مهار این ویروس اما آنها با تلفات سنگین.

ژانگ پنگ, که با این نسخهها کار برای یک livestreaming شرکت در پکن رفت و به دفتر برای اولین بار پس از تعطیلات. این شرکت بررسی می شود کارکنان به صورت تب و دست از ماسک.

“من فکر می کردم این وضعیت نسبتا خوب در حال حاضر” ژانگ گفت. “من به کار می رفت با مترو امروز و تحت عمل های مختلف چک در ایستگاه. و شرکت من انجام یک کار خوب از پیشگیری و کنترل است.”

یک کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ كشتن دستگیره درب از ایجاد کسب و کار در شانگهای روز یکشنبه در میان شیوع کروناویروس است که در سمت چپ بیش از 900 تن در سرزمین اصلی چین است. (Noel Celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

جنس زنبق و سوسن Ke, که با این نسخهها کار برای یک شرکت تبلیغاتی گفت: او قصد دارد تا هفته آینده صبر کنید برای رفتن به دفتر.

“ما فقط نیاز به کمی بیشتر حس حفاظت از خود گفت:” تو که. “زندگی می رود در هر حال. چطور ما برای جلوگیری از بیرون رفتن و یا توقف کار تنها به دلیل ترس از بیماری است ؟ ما نمی تواند انجام دهد.”

در Sanyuanli بازار در پکن, چین, سرمایه خریداران در ماسک صورت مخلوط با تحویل رانندگان بودند که جمع آوری سفارشات از گوشت و میوه و سبزیجات است. اصطبل بودند مواجه نگردند با گوشت خوک, گوشت گوسفند, غذاهای دریایی و سبزیجات است.

“تعدادی از مشتریان در اینجا این است که تعداد زیادی شاید بیش از نیمی از” گفت: Liu Ying که فروش گردو کاشو و تخصص های دیگر. “اما شما می توانید تعداد زیادی از مردم خواستار در دستور بنابراین ما به آرامی مشغول شدن دوباره.”

چین وعده کاهش مالیات و یارانه و وام

بازارهای جهانی سهام تضعیف دوشنبه پس از هشدار که سرمایه گذاران, خوش بینی, بیماری و تاثیر اقتصادی آن بودند که تحت کنترل در آورد ممکن است زودرس. شاخص های بازار در فرانکفورت توکیو و هنگ کنگ کاهش یافته است. شانگهای بسته بالاتر پس از صرف بیشتر از روز در قلمرو منفی.

بانک مرکزی چین اعلام کرد $43 میلیارد دلار از صندوق به وام های کم بهره به تولید کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی و یا شرکت های دیگر درگیر در مبارزه با ویروس.

بیش از آخر هفته دولت وعده کاهش مالیات و یارانه به کشاورزان, سوپر مارکت ها, تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و شرکت های است که کمک به ضد بیماری کار می کنند.

خریداران با پوشیدن ماسک صورت فشار چرخ دستی های خرید در مقابل قفسه های خالی در داخل یک فروشگاه مواد غذایی در روز یکشنبه در هنگ کنگ, چین. (آنتونی کوان/گتی ایماژ)

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد.

تورم مصرف کننده مشخصی به هشت سال اخیر از 5.4 درصد بیش از سال قبل در ژانویه رانده شده توسط یک 4.4 درصد افزایش در هزینه های مواد غذایی, دولت گزارش روز دوشنبه. قیمت مواد غذایی افزایش 1.4 درصد از ماه قبل است.

“به نظر می رسد که اختلال در عرضه و احتکار با توجه به شیوع کروناویروس کمک به نگه داشتن قیمت مواد غذایی بالا در طول هفته بعد از سال نو چینی, زمانی که آنها به طور معمول رها” جولیان Evans-Pritchard از اقتصاد سرمایه گفت: در یک گزارش.

سازمان از هنگ کنگ جشنواره هنر در روز دوشنبه لغو همه از آن بیش از 120 برنامه ریزی و موسیقی و رقص و درام, اجرای, از جمله دو کنسرت توسط Boston Symphony Orchestra. این جشنواره با توجه به شروع این هفته و اجرا از طریق اواسط ماه مارس.

مادر دکتر که فوت می خواهد پاسخ

در ضمن مادر یک پزشک که جان خود را در هفته گذشته در ووهان گفت: در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه او می خواهد یک توضیح از مقامات که مواخذه او را برای هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر.

مرگ Li Wenliang, 34, باعث غلیان احساسات خشم عمومی. برخی از موارد در سمت چپ خود میکروبلاگ حساب گفت: مسئولان باید با عواقب mistreating Li.

“ما نمی خواهد داد تا اگر آنها به ما توضیح” Lu Shuyun گفت: در این ویدئو توزیع شده توسط گلابی ویدئو پخش آنلاین پلت فرم.

در این ویدئو گل ها در خانه خود با یک توجه داشته باشید که می گوید: “قهرمان جاودانه است. با تشکر از شما.”

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر