کانادا آخرین باقی مانده های یخ قفسه اینو بدونیم با توجه به گرمایش جهانی

Mاوچ کانادا دست نخورده باقی مانده یخ قفسه شکسته است از هم جدا درشت یخ سلیمان با تشکر از تابستان داغ و گرم شدن

توسط PATRIS-FUN در 18 مرداد 1399

Mاوچ کانادا دست نخورده باقی مانده یخ قفسه شکسته است از هم جدا درشت یخ سلیمان با تشکر از تابستان داغ و گرم شدن کره زمین, دانشمندان گفت.

کانادا 4000 ساله Milne یخ قفسه در شمال غربی لبه الزمر جزیره بوده و این کشور در گذشته دست نخورده یخ قفسه تا پایان ماه ژوئیه هنگامی که یخ تحلیلگر آدرین سفید از کانادا یخ سرویس متوجه شده است که تصاویر ماهوارهای نشان داد که حدود 43 درصد از آن شکسته بود ، او گفت که این اتفاق افتاده در اطراف جولای 30 یا 31.

دو غول های یخ تشکیل شده همراه با تعداد زیادی از آنهایی که کوچکتر و آنها در حال حاضر آغاز شده دست خوش پیشامد میشه دور سفید گفت. بزرگترین تقریبا به اندازه منهتن — 21 مایل مربع (55 کیلومتر مربع) و 7 کیلومتر طولانی (11.5 کیلومتر). آنها 230 تا 260 پا (70 تا 80 متر) ضخامت دارد.

ادامه مطلب: 2020 است که ما آخرین و بهترین شانس برای نجات سیاره

"این است که یک بلوک بزرگ از یخ سفید" گفت. "اگر یکی از این است که حرکت به سمت یک دکل نفت وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید گذشته از حرکت سکو های نفتی خود را."

72-مایل مربع (187 کیلومتر مربع) موج دار سفید یخ قفسه از پشته ها و فرورفتگی نقطه چین آبی meltwater شده بود بزرگتر از ناحیه کلمبیا, اما در حال حاضر پایین است به 41 مایل مربع (106 کیلومتر مربع).

درجه حرارت از ماه مه تا اوایل ماه اوت در منطقه شده اند و 9 درجه (5 درجه سانتیگراد) گرم تر از سال 1980 تا 2010 میانگین دانشگاه اتاوا glaciology استاد لوقا کوپلند گفت. این است که در بالای قطب شمال که در حال حاضر شده است گرم شدن بسیار سریع تر از بقیه جهان با این منطقه گرم و حتی سریع تر.

"بدون شک این تغییر آب و هوا" کوپلند گفت: با توجه به یخ قفسه ذوب از هر دو داغتر هوا در بالا و آب گرم زیر. "این Milne خیلی خاص," او اضافه شده است. "این شگفت آور زیبا محل."

قفسه های یخ در حال صدها تا هزاران سال پیر تر, ضخیم تر نسبت به دراز مدت دریای یخ اما نه به عنوان بزرگ و قدیمی به عنوان یخچال های طبیعی کوپلند گفت.

کانادا استفاده می شود که زیادی مستمر یخ قفسه در سراسر شمال شرقی الزمر جزیره در کانادا, قلمرو نوناووت اما از آن شده است شکستن از هم جدا در طول چند دهه گذشته به دلیل ساخته global warming, White گفت. در سال 2005 آن را به شش مانده قفسه های یخ اما "Milne بود واقعا گذشته کامل یخ قفسه," او گفت:.

"وجود ندارد بسیاری از قفسه های یخ در اطراف قطب شمال دیگر" کوپلند گفت. "به نظر می رسد ما از دست داده و تقریبا همه آنها از شمال گرینلند و قطب شمال. وجود دارد ممکن است چند در چند protected fjords."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب