کانادا لبنی پردازنده های ایستاده به از دست دادن $100M اگر USMCA طول می کشد تا اثر ژوئیه 1: سناتور

دولت فدرال خیانت کانادا لبنی پردازنده اجازه می دهد ایالات متحده به فعال سازی جدید در آمریکای شمالی معامله تجارت در جولای 1 — یک ماه زودتر از صنعت انتظار رهبر مخالفان در مجلس سنا روز سه شنبه گفت.

سناتور. همین Plett هشدار داد این کشور به 470 امکانات پردازش یک صنعت است که استخدام بیش از 24,000 مردم و کمک 18 میلیارد دلار در سال به اقتصاد کانادا ایستاده به از دست دادن بیش از 100 میلیون دلار اگر آمریکا-مکزیک-کانادا توافق طول می کشد اثر به عنوان برنامه ریزی شده.

دلیلش این است که صنایع لبنی را “سهمیه سال” برای تعدادی از محصولات کلیدی آغاز می شود در ماه اوت و در بسیاری از شرایط این توافق گره خورده است به طور مستقیم به تولید تقویم. تصویب این قرارداد در ماه جولای به آن معنا است که سال 1 — یک دوره 12 ماهه صنعت شمارش بود برای تنظیم به چشم انداز جدید — تنها طول می کشد تا 31 روز است.

“ما در حال صحبت کردن در تنظیمات کوچک” گفت: Mathieu Frigon, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لبنی Processors Association of Canada.

“ما در حال صحبت کردن تنظیم برای محصولات اوراق بهادار — محصول ترکیبی از اعضای من, به طوری که بدان معنی است که نیاز اغلب گیاهان تجهیز نشدن محصولات جدید شما باید برای پیدا کردن یک بازار جدید است. در حال حاضر ما در حال از چپ به انجام تمام این اساسا ظرف مدت 30 روز.”

سناتور محافظه کار همین Plett می گوید تولید کنندگان می تواند از دست داد $100M اگر توافق می رود به اثر یک ماه زود است. (کریس Rands/CBC)

جدید USMCA باز می شود به ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان برخی از 3.6 درصد از کانادا لبنی در بازار را که قبلا به طور انحصاری در دسترس تولید کنندگان داخلی — یک تغییر است که برخی از تولید کنندگان پیش بینی شده خواهد حک $240 میلیون تکه کردن این صنعت پایین خط.

آن را نیز نیاز به از بین بردن یک سیستم قیمت گذاری که محدود آمریکا واردات برخی محصولات از جمله شیر کم چرب پودر پروتئین شیر جدا شده و فرمول نوزاد در حالی که در همان زمان محدود کردن توانایی صادرات آن محصولات مشابه به بازار ایالات متحده است.

اضافه کردن توهین به جراحت Frigon اضافه شده است که همه از این می آید در زمانی که هر دو پردازنده و دامداران در حال حاضر احساس فشار از تاثیر از COVID-19 بیماری همه گیر.

“آن را به یک اثر چند برابر شما می دانید در زمان کسب و کار محیط زیست است.”

“به طور کامل غیر قابل توجیه’

در ازای موافقت خود را برای پیگیری سریع دولت در اجرای لایحه ماه گذشته با COVID-19 باربری در شمال امریکا Plett گفت: محافظه کاران در مجلس سنا دریافت “ضمانت” از حاکم لیبرال ها که USMCA است که همچنین به عنوان شناخته شده CUSMA شمال مرز نمی خواهد رفتن به اثر قبل از ماه اوت است.

اما اواخر هفته گذشته نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer خدمت اطلاع به کانادا و مکزیک و کنگره که هر سه طرف این معامله به پایان رسید خود لازم داخلی خانه داری, شروع یک ساعت است که باعث می شود معامله قانون زمین در اولین روز از سومین ماه پس از نهایی کشور را فراهم می کند توجه کنید که فرآیندهای داخلی آن در حال تکمیل است.

با دادن خود را متوجه در مارس 2, کانادا به آمریکا این قدرت را به تصمیم می گیرید که توافق را اثر Plett گفت.

“دولت در آخرین تصمیم به حرکت به جلو با CUSMA در پشت ما لبنی پردازنده در وسط یک جهانی همه گیر شده است به طور کامل غیر قابل توجیه” او در بیانیه ای گفت.

“چگونه می تواند کانادایی اعتماد است که دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به محافظت و دفاع از اقتصاد کانادا زمانی که آنها در حال حاضر به رها کردن بر روی یکی از تاسیس صنایع در کشور ما؟”

Plett به نام تغییر در زمان بندی به خصوص در تلاطم گیر خیانت کانادا صنایع لبنی. و او پیشنهاد کرد که تنش بین اتاوا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و دولت را مجبور به سازش.

“یکی به تعجب می کنم اگر دولت مجبور شد به این موقعیت ضعیف با ما بزرگترین شریک تجاری به عنوان یک نتیجه از نخست وزیر به طور کلی سوء مدیریت این بحران و رابطه تیره و تار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

جبران وعده داده شده

در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه دفتر معاون نخست وزیر Chrystia Freeland در دفاع از این دولت را از دست داده و توافق تصریح کرد یک وعده به جبران بخش لبنی و رد Plett ادعا می کنند که دولت تا کنون وعده داده شده یک جدول زمانی خاص برای مقابله با در نظر گرفتن اثر.

“در میان COVID-19 همه گیر ضروری است که ما در حفظ و موقعیت اقتصاد ما برای بازیابی — از جمله ما ضروری و ممتاز دسترسی به بازار ایالات متحده است. ما حفظ و محافظت مدیریت عرضه در ایالات متحده خواسته تا به طور کامل از بین بردن آن” کاترین گفت: Cuplinskas, Freeland مطبوعات ،

“هر ادعای که وجود دارد تضمین ورود-به-نیروی تاریخ نادرست است; توافق متحده آن را به زور وارد در اولین روز از ماه سوم پس از سه کشور به تصویب آن است.”

دن Ujczo یک وکیل است که متخصص در کانادا-ایالات متحده مسائل تجاری در شرکت دیکینسون رایت در کلمبوس اوهایو با اشاره به این که دولت فدرال کانادا خریداری اضافی ماه از زمان انتظار تا اوایل مارس به خدمت توجه به ایالات متحده و مکزیک و آن را غیر ممکن است برای دیدار با Lighthizer خود ترجیح جدول زمانی از تاریخ 1 ژوئن.

“من فکر کانادا در واقع آن را بازی استادانه با صدور گواهینامه خود را در مارس 2, چرا که موضوع مطمئن شوید آن را در 1 ژوئیه نمی ژوئن 1 … و مبارزه USTR نگرانی که کانادا کشیدن پای خود” Ujczo گفت.

“من فکر می کنم کانادا همیشه نوع نشان داده شد که آن را به این فشار تا آنجا که آن را می, اما من فکر نمی کنم وجود دارد تا کنون مستقیم تعهد که Aug. 1 خواهد بود که تاریخ. من فکر می کنم آن را بیشتر ‘ما آن را قدیمی, کالج امتحان کنید.”‘

در حالی که تولید کنندگان لبنیات در حال بدیهی است که یک جزء حیاتی از صنعت پردازش طرف معادله است که اغلب نادیده گرفته شده و همچنان ادامه دارد Frigon گفت.

“همانطور که من همیشه می گویم قابل اتکا و پایدار عرضه سیستم مدیریت نیازهای هر دو زنده در بخش کشاورزی و پردازش بخش. و ما اغلب فراموش کرده ام در مورد بخش دوم که واقعا مایه تاسف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>