کانادا بیانکا Andreescu را دفاع آمریکا عنوان باز

بیانکا Andreescu, برای اولین بار در کانادا برای برنده شدن در یک گرند اسلم تک قهرمانی را دفاع از او زنان را به

توسط PATRIS-FUN در 15 مرداد 1399

بیانکا Andreescu, برای اولین بار در کانادا برای برنده شدن در یک گرند اسلم تک قهرمانی را دفاع از او زنان را به عنوان در ایالات متحده باز اما دفاع از مردان قهرمان رافائل نادال گفت: او را در آن جست و خیز با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

نادال در توضیح تصمیم خود را در یک سری از توییت به زبان اسپانیایی و انگلیسی در روز سه شنبه.

"وضعیت بسیار پیچیده در سراسر جهان COVID-19 موارد در حال افزایش, به نظر می رسد ما هنوز هم لازم نیست که کنترل آن" نادال نوشت.

Andreescu, 20, رتبه شماره 6 در رتبه بندی جهان اما نه بازی های برگزار شده پس از ماه اکتبر به دلیل آسیب. او را شکست داد و سرنا ویلیامز در آمریکا باز نهایی در سپتامبر گذشته برای تبدیل شدن به اولین کانادا برای برنده شدن در یک گرند اسلم تک قهرمانی.

نادال, 34, اسپانیا به نام نشسته این مسابقات برنامه ریزی برای شروع Aug. 31 در نیویورک "یک تصمیم من می خواستم هرگز به" اما افزود که او "نه نه سفر."

"ما می دانیم که کاهش تنیس تقویم وحشیانه این سال و پس از چهار ماه متوقف شد با هیچ بازی; من درک می کنم و با تشکر از (همه) برای تلاش های آنها در حال قرار دادن در آن رخ می دهد."

این تصمیم در برگزاری نادال پیشنهاد به برابر راجر فدرر مردان رکورد گرند اسلم عناوین.

هشت نفر از دیگر بالا 10 زنان بازیکنان از جمله 23-بار گرند اسلم قهرمان ویلیامز در این مطلب لیست همراه با 2018 قهرمان نائومی اوزاکا. جهان شماره 1 خاکستر Barty استرالیا در حال حاضر اعلام کرد او را از دست ایالات متحده باز است.

مونترال نوجوان Leylah فرناندز, جهان, شماره 118, تنها دیگر کانادا در زنان لیست.

به عنوان بسیاری از 13 گرند اسلم قهرمان در قرعه کشی زنان از جمله رومانی و سیمونا هالپ از حاکم ویمبلدون قهرمان و 2018 باز فرانسوی برنده این سال استرالیا قهرمان باز آمریکایی صوفیه Kenin.

سازمان دهندگان گفت: کاشت را اعلام خواهد کرد و نزدیک به شروع مسابقات است که برای ماه آگوست برنامه ریزی. 31.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن