کانادا و ایالات متحده در حال آماده شدن برای بستن مرز به غیر ضروری سفر

کانادا و ایالات متحده در حال نهایی یک معامله نزدیک به خود را در مرز مشترک به غیر ضروری سفر — فوق العاده طراحی شده برای اندازه گیری سرعت گسترش COVID-19.

منابع متعدد با دانش مستقیم از مذاکرات می گویند هنوز جزئیات کار کرده و می تواند به عنوان اعلام کرد روز شنبه.

پس از نهایی شدن این توافق را نزدیک مرز به گردشگران و خریداران در حالی که هنوز هم اجازه می دهد کانادایی به بازگشت به خانه. توافق نهایی انتظار می رود که اجازه می دهد تا برخی از ترافیک تجاری به ادامه حفظ بحرانی در زنجیره تامین و دست نخورده است.

سی ان ان اولین گزارش توسعه سه شنبه شب. منابع تایید کرده اند دقت گزارش. یک منبع می گوید: اتاوا و واشنگتن در حال همکاری با یکدیگر در این طرح که آن را متقابل خواهد بود.

نخست وزیر جاستین ترودو قبلا در برابر بسته شدن مرز به کانادا نزدیک ترین متحد و مهم ترین شریک تجاری — اما او حکومت نه از آن است.

“نشانه ای از دوستی’

برنامه ریزی شده محدودیت تاکید ناگهانی شدت COVID-19 بحران است. به طور معمول, کانادا مقامات بیزار به اعمال محدودیت در حرکت مردم در مرز.

اما قصد این است برای پیدا کردن یک توافق است که محدود رایگان-جریان از مردم در سراسر مرز اما هنوز هم اجازه می دهد برای جریان بحرانی کالا در سراسر مرز.

روز دوشنبه هنگامی که ترودو اعلام کرد دولت او را انکار ورود به تقریبا همه خارجی او ساخته شده یک استثنا برای آمریکایی ها اما گفت که استثنا خواهد بود بررسی شده است.

یک منبع گفت: Radio-Canada این درمان خاص شده اند که درک شده توسط کاخ سفید “به عنوان نشانه ای از دوستی” از کانادا که اجازه می دهد برای حسن نیت در مرز مذاکرات است.

“این یک موضوع از زمان” این منبع گفت: Radio-Canada, و اضافه کرد که وجود یک تمایل قوی در اتاوا و واشنگتن به حرکت به سرعت به عنوان COVID-19 pandemic گسترش می یابد.

تعریف ضروری سفر

توافق را محدود مرزی سفر به فعالیت های ضروری برای مثال تحویل کالا توسط رانندگان کامیون.

ارشد کانادا گفت: با توجه به CBC News, یکی از چالش ها در بحث موافقت است بر آنچه واجد شرایط به عنوان سفر ضروری است. برای مثال معلوم نیست چه شدت این قوانین را اعمال می شود به مردم در دو طرف مرز که مایل به بازدید از خانواده در سراسر مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>